Kanibalizm szczepionkowyczy tak zwane Szczepany wiedzą, że w szprycach wpuszczono im do ciał ludzkie komórki, z reguły rakowe?W poprzednim artykule streściłem pobieżnie wykład doktora Stefano Montanari, wygłoszony w polskim Sejmie w roku 2019, na temat chemicznego gnoju zwartego w tak zwanych szczepionkach. (artykuł tutaj: http://pospoliteruszenie.org/gnoj%20.html   )

Dr Montanari skupił się na chemicznych związkach dodawanych do szczepionek, w zdecydowanej większości silnych truciznach!
To jednak nie wyczerpuje horroru "zaklętego" w każdej szczepionce! Decydujący w każdej szprycy jest "wkład" właściwy, to jest osłabiony wirus. Ponieważ wiemy, że nikt na świecie nie udowodnił, że wirusy istnieją, więc rodzi się pytanie: co oni dodają do szczepionek jako "wirusy"?

I tutaj wkraczamy w świat fikcji i zbrodni.  Ponieważ oficjalnie wirusy istnieją (na tej wierze opiera się cały biznes szczepionkarski), więc trzeba je namnażać w ogromnej ilości, aby każda szpryca została w nie zaopatrzona.

Do tego potrzeba "gospodarza",  na którym będą się te wirusy namnażać.  To wiąże się z zapotrzebowaniem na ogromne  ilość martwych resztek – ludzkich i zwierzęcych.
Producenci szczepionek i ludzie pracujący w tym przemyśle beztrosko określają je mianem kultur i linii komórkowych lub substratu (podłoża). Nadają im zakodowane numery, aby ukryć fakt, że   owe linie komórkowe to de facto kawałki ludzkich i zwierzęcych ciał.
Oto najczęściej używane "linie komórkowe":

Komórki diploidalne [zawierające podwójną liczbę chromosomów]. Pobrane z usuniętego płodu. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko ospie wietrznej.

Komórki MRC-5

. Komórki diploidalne pobrane w 1966 roku z tkanki płucnej chłopca rasy białej, którego matkę poddano aborcji w 14 tygodniu ciąży z powodu „zaburzeń psychiatrycznych”. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko żółtaczce typu A, wściekliźnie, ospie wietrzne i MMR (odra, świnka, różyczka).

Komórki Hi-5
. Komórki jajowe gąsienicy błyszczki. Wykorzystane do produkcji szczepionki HPV (wirus brodawczaka ludzkiego).

Komórki Vero
. Pobrane w 1962 roku z aneuploidalnych [zawierających anormalną liczbę chromosomów] komórek nerkowych afrykańskiej zielonej małpy. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko japońskiemu zapaleniu mózgu, DTP (błonica, tężec, krztusiec), żółtaczce typu B, ospie wietrznej, rotawirusom oraz współczesnemu polio. Na marginesie warto wspomnieć, że szczepionka przeciwko polio wg Salka (IPV, tzw. inaktywowana) była zanieczyszczona 
wirusem Simian 40
, obecnym w komórkach nerkowych rezusów, który prawdopodobnie jest jedną z przyczyn wysokiego wskaźnika zachorowań na raka.

Komórki MDCK
 (psie komórki nerkowe Madin-Darby’iego). Pobrane w 1958 roku z nerki dorosłej suki cocker spaniela. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko grypie sezonowej Flucelvax.

Komórki WI-38
. Pobrane w 1960 roku z tkanki płucnej 3-miesięcznego żeńskiego płodu rasy białej. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko adenowirusom oraz MMR.

Komórki RA 27/3
.  Pobrane z poronionego płodu kobiety chorującej na różyczkę. Namnożone na komórkach WI-38, a następnie wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko różyczce.

Komórki CEM. 
Pobrane od 4-letniej białej dziewczynki chorującej na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Komórki HeLa. Najszerzej wykorzystywane komórki liniowe świata. Pobrano je od czarnej kobiety Henrietty Lacks (bez jej zgody), która zmarła w 1951 roku na raka szyjki macicy. 
Naukowcy uwielbiają komórki nowotworowe szyjki macicy tej kobiety, gdyż jako pierwsze przetrwały i namnożyły się w hodowli.

Dlaczego szaleńczy wyznawcy szczepionkowego kultu tak bardzo lubią substraty z komórek rakowych?
Ano dlatego, bo CEM, HeLa i A549 są nieśmiertelne. Nieustająco multiplikują się, w nieskończoność; tak jak mają to w zwyczaju wszystkie inne komórki rakowe. Wystarczy zapewnić im tylko odpowiednią temperaturę i karmić dostateczną ilością cielęcej surowicy. To wszystko. To oczywiście istne dobrodziejstwo dla wszystkich  szczepionkowych czarowników, gdyż nie muszą już wydawać aż tyle pieniędzy co w przeszłości na zakup normalnych komórek linowych, które ostatecznie starzeją się i umierają.
Więcej tutaj:  https://anthony.neon24.org/post/170435,o-szczepieniach-po-raz-kolejny

Na koniec postawmy pytanie: jakie to wirusy namnażają czarownicy szczepionkowi na opisanych liniach komórkowych, jeśli nikt na świecie nigdy nie wyizolował żadnego wirusa, oraz nie ma żadnego dowodu, że wirusy istnieją?

Cała ta zabawa z namnażaniem wirusów na liniach komórkowych ma tylko jeden cel: stworzyć "naukowy" pretekst do dodawania do szczepionek martwych tkanek ludzkich i zwierzęcych. To gwarantuje, że "szczepionka" wywoła chorobę (najczęściej raka), a jeśli organizm sobie z tym trupim "wkładem" poradzi, to  wykończyć go mają tradycyjne trucizny opisane przez doktora Montanari!!

Oficjalne dane statystyczna pokazują, że im bardziej "wyszczepione" jest dane społeczeństwo, tym większa w nim zachorowalność i ilość zgonów z powodu nowotworów. Absolutnym liderem światowym w "wyszczepialności" dzieci, młodzieży i dorosłych są Węgry, w państwie tym zaszprycowanych jest prawie 100% populacji! Jednocześnie Węgry są nie kwestionowanym liderem światowym w zachorowalności i zgonach z powodu chorób nowotworowych.


Najmniej zaszprycowana jest w Europie Malta (70% populacji), w państwie tym choroby i zgony nowotworowe nie stanowią problemu społecznego i w statystykach światowych Malta "wlecze się w ogonie" zgonów i zachorowań nowotworowych i ma najdłuższą na świecie przewidywalną długość życia(więcej na ten temat tutaj:  http://pospoliteruszenie.org/Rak%20a%20szczepienia.html

W taki to naukowy sposób szczepionki kaleczą i zabijają dzieci i dorosłych i nie ma sposobu aby tych ostatnich wybudzić z telewizyjnego zauroczenia szczepionkarstwem!


Dodawanie do szczepionek  tkanek ludzkich oprócz zbrodniczego celu zatruwania ludzi, ma również znamiona jakiegoś kultu satanistycznego upodlenia ludzi, uprawiających kanibalizm nie wiedząc o tym!!


Anthony Ivanowitz
19.09.2023r.
www.pospoliteruszenie.org