Gnój zwany szczepionką
Doktor Stefano Montanari, szef państwowego laboratorium badania szczepionek we Włoszech, informuje jakim chemiczno- medycznym gnojem są tak zwane szczepionkiW skutek "pandemii" covid-19 i "szczepień" na nie istniejącą chorobę, ludzie zaczęli się interesować tematyką szczepień w ogóle i wiele osób przeżyło szok poznawczy  dowiedziawszy się co zawierają szczepionki i jaki stanowią one chemiczny i medyczny gnój.

Podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych, które odbyło się dnia 19 lutego 2019 roku w polskim Sejmie, włoscy naukowcy przeprowadzili wykłady na temat szczepionek. Dr Antonietta Gatti, (przedstawiła ona prezentację pt. 'Metody analityczne badań szczepionek i wyniki tych badań (mikroskopia i chromatografia cieczowa)", oraz dr Stefano Montanari („Zanieczyszczenia w szczepionkach"). Wymienieni naukowcy są autorami znanego badania pt. „New Quality-Control Investigations on Vaccines: Micro- and Nanocontamination""

Zainteresowanych odsyłam do stenogramu wystąpienia dr Stefano Montanari który jest szefem państwowego laboratorium we Włoszech badającego tak zwane szczepionki przed dopuszczeniem ich do stosowania. (obszerne fragmenty wystąpienia dr Montanari tutaj: http://www.pospoliteruszenie.org/chemiczny%20syf.html  


Doktor Montanari jest najlepiej poinformowanym człowiekiem na świecie na temat chemicznego składu tak zwanych szczepionek, poza oczywiście pracownikami firm farmaceutycznych którzy owe szczepionki  projektują i wykonują. 


Jakie związki chemiczne odkrył dr Montanari w szczepionkach w czasie swojej kilkunastoletniej pracy w laboratorium?
Oto one:
- rtęć: silna trucizna 
- aluminium: silna trucizna
- formaldehyd: trujący składnik klejów
- skwaleń
- żelazo, chrom, nikiel
- tytan
- wolfram
- fosfor, krzem
- chrom, wapń, chlor, siarka, fosfor, silikon,  tlenek węgla. 
- bar
- bizmut, ołów
- galaretki wieprzowe  ze skór świń (zawierają trujący glifosat )
- komórki abortowanych płodów ludzkich
- komórki pozyskane z nerek małp zawierające wirus SV 40
- setki (!!)innych związków chemicznych. Na przykład szczepionki z Francji. Było w niej 295 różnych komponentów. 42 z nich było absolutnie nieznanych w chemii. 
Jeśli ktoś jest ciekawy w jaki sposób podane wyżej związki chemiczne niszczą zdrowie dzieci, zachęcam do przeczytania całego wystąpienia dr Montanatri. ( http://www.pospoliteruszenie.org/chemiczny%20syf.html )

Dr Jaśkowski, autor podręcznika toksykologii dla studentów uczelni medycznych, wyliczył, że każde dziecko potraktowane  wszystkimi obowiązkowymi szczepionkami (a jest ich już w Polsce 30 ) otrzymuje skumulowaną dawkę rtęci, która byłaby bezpieczna dla zdrowia dziecka pod warunkiem, że ważyłoby ono 1,5 tony. A mówimy tylko o jednej truciźnie. Dr Montanari podkreśla, że kilka czy kilkanaście trucizn podanych równocześnie, wzmacnia wzajemne działanie każdej z nich.
Pytanie: po co ta cała zabawa w "szczepionkarstwo", skoro jak informuje dr Montanari, żadna szczepionka nie ma udowodnionej skuteczności ma natomiast udowodnionych nieskończoną ilość skutków ubocznych, w tym liczne zgony.

Chemiczny skład szczepionek sugeruje, że są one projektowane przez jakiegoś szalonego chemika, który komponuje je  na zasadzie "co by tu jeszcze trującego wpuścić do fiolki", czego najlepszym przykładem jest szczepionka zawierająca 295 składników  z czego 42 składniki są nieznane w chemii.

Wyjaśnienie zagadki stosowania szczepionek tylko po to aby zgarnąć kasę nie jest wystarczające. Można by je projektować jako placebo, nie czyniące nikomu krzywdy.


Szczepionki są truciznami, a więc celem jest zniszczenie zdrowia dzieci, co uczyni je dozgonnymi konsumentami przeróżnych leków, produkowanych przez tych samych co produkują szczepionki!


Nie wykluczam też pobudek ideologicznych, opisanych w "Protokołach Mędrców Syjonu"! Jeden z opisanych tam postulatów przejęcia władzy globalnej na świecie przez Żydów, zaleca zatruwanie dzieci gojów szczepionkami. Pandemia covid-19 nadaje takiemu poglądowi wielką wiarygodność!

Anthony Ivanowitz
17.09.2023r.
www.pospoliteruszenie.org