Przeraźliwe żniwo „wyszczepiania” amerykańskich sił zbrojnych

Podczas niezwykle ważnej konferencji zorganizowanej 24 stycznia br. w Waszyngtonie, przez senatora Rona Johnson, wypowiadali się liczni naukowcy, lekarze oraz zaprezentowano dokumenty, które wypłynęły z wojskowej bazy danych, pokazujące dewastujące żniwa jakie zbierają tzw. szczepionki przeciwko Covid-19.

W pięciogodzinnym panelu dyskusyjnym zatytułowanym „Covid-19: Druga opinia”, wzięły udział m.in. następujące osoby:

Dr. Peter McCullough
Dr. Bret Weinstein
Dr. Jay Bhattacharya
Dr. Ryan Cole
Dr. Harvey Risch
Dr. George Fareed
Dr. Pierre Kory
Dr. Richard Urso
Dr. Paul Marik
Dr. Aaron Kheriaty
Dr. Robert Malone
Dr. David Wiseman

Jako jeden z wielu zaproszonych osób, prawnik Thomas Renz przedstawił podczas dyskusji szczegóły dokumentów pochodzących z wojskowej bazy danych DMED (Defense Medical Epidemiology Database) potwierdzające to co diagnozują wojskowi lekarze, a o czym jednak nikt w społeczeństwie – ani w armii – nie jest informowany.

Dane DMED pokazują, że w wyniku (przymusowego) szczepienia wszystkich żołnierzy i pracowników cywilnych, wszystkich rodzajów sił zbrojnych Stanów Zjdnoczonych, zanotowano między innymi:

 • problemy neurologiczne – wzrost o 1000% (z 82 tys. przypadków rocznie, do 863 tysięcy przypadków w ciągu zaledwie 11 miesięcy roku 2021)

 • zatorowość płucna (Pulmonary embolisms) – wzrost o 471%

 • diagnozy chorób nowotworowych – wzrost o 300% (z 38,700 przypadków rocznie, liczonych jako średnia z ostatnich pięciu przedpandemicznych lat, do 114,645 w ciągu 11 miesięcy 2021 roku)

 • zapalenie mięśnia sercowego (myocarditis) – wzrost o 296%

 • Objaw Bella (Bell’s palsy) – wzrost o 291%

 • niepłodność u kobiet – wzrost o 471%

 • defekty porodowe (congenital disorder) u dzieci urodzonych przez kobiety służące w siłach zbrojnych – wzrost o 156%

 • poronienia – wzrost o 300%

Biorąc pod uwagę niemal półtoramilionowe siły zbrojne USA (active duty), skala problemów neurologicznych występujących u 62% żołnierzy i personelu, jako skutek zastosowania „bezpiecznego” preparatu, jest zatrważająca.

Te tzw. szczepionki przeciwko Covid-19 są wyjątkowo niebezpieczne i są również wyjątkowo nieskuteczne, gdyż nie chronią dosłownie przed niczym, a wręcz przeciwnie, przyczyniają się do pomnażania chorób: każda osoba zaszczepiona jest bardziej narażona na wszelkie infekcje, w tym i te mające pochodzić od „koronawirusa” i rzekomych mutacji. Co zresztą świat obserwuje podczas „fali omikron”, gdy chorują i umierają głównie osoby zaszczepione.

Dane pokazują, że ich „skuteczność” polega jedynie na wzroście zachorowań na całą długą listę różnych chorób. Przypomnijmy, że „skuteczność” tych preparatów w czasie gdy reklamowano je jako „95% skuteczne przeciwko Covid-19”, wynosiła nie „95%” (zastosowano propagandowy wskaźnik RRR), lecz poniżej 1% (prawdziwy wskaźnik ARR). Później, gdy przyznano, że ich „skuteczność zmalała”, co doprowadziło do aplikowania drugiej i kolejnych dawek, ich skuteczność zmalała do ułamka procenta, by przejść do wyników ujemnych oznaczających zwiększoną podatność osób zaszczepionych na choroby.

Masowe wyszczepianie ludzkości jest największą zbrodnią przeprowadzoną pod pretekstem „ochrony i prewencji medycznej”, a wymuszanie i propagowanie przymusowego szczepienia sił zbrojnych zabójczym, eksperymentalnym, genetycznym, nieprzebadanym preparatem, w ten sposób niszczącym możliwości obrony kraju, może podlegać tylko jednemu możliwemu wyrokowi: karze śmierci.

Warto zaznaczyć, że senator Ron Johnson zaprosił do udziału w tej konferencji następujące osoby – spis poniżej – lecz WSZYSTKIE odmówiły udziału. Nie ma wątpliwości, że ŻADNA z tych osób nie zamierza dyskutować na temat bezpieczeństwa i skuteczności „szczepionek”.

 • Dr. Rochelle P. Walensky, MD, MPH, Director of the Centers for Disease Control and Prevention

 • Dr. Janet Woodcock, MD, Acting Commissioner of the U.S. Food and Drug Administration

 • Dr. Anthony S. Fauci, MD, Director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases and Chief Medical Advisor to the President

 • Dr. Lawrence A. Tabak, DDS, Ph.D., Acting Director of the National Institutes of Health

 • Jeffrey D. Zients, White House Coronavirus Response Coordinator

 • Dr. Albert Bourla, DVM, Ph.D., Chairman and Chief Executive Officer of Pfizer

 • Dr. Uğur Şahin, MD, Chief Executive Officer of BioNTech

 • Stéphane Bancel, MBA, Chief Executive Officer of Moderna Therapeutics

 • Dr. Ashish K. Jha, MD, MPH, Dean of Brown University School of Public Health

 • Dr. John R. Raymond Sr., MD, President and CEO of Medical College of Wisconsin

 • Dr. Jonathan Reiner, MD, Professor of Medicine and Director of Cardiac Catheterization Labs

 • Dr. Scott Gottlieb, MD, Former Commissioner of the U.S. Food and Drug Administration

 • Dr. Francis S. Collins, MD, Ph.D., Former Director of the National Institutes of Health

 • Dr. Rick Bright, Ph.D., Former Director of Biomedical Advancement Research and Development Authority

Oprac. www.bibula.com 2022-01-26 https://www.bibula.com/?p=131040

PS. W grudniu poprzedniego roku napisałem artykuł „Atak bioterrorystyczna na armię USA, czyli powtórka z rozrywki”. (cały artykuł tutaj: http://pospoliteruszenie.org/szprycowanie%20armii%20USA.html ) W artykule dokładnie opisałem jaki jest cel masowych szczepień armii USA: wyniszczyć „materiał ludzki” wojska, co też nastąpiło i trwa w najlepsze!

Być może proces taki wyjdzie ludzkości na zdrowie, ale pewności nie ma!Anthony Ivanowitz

27.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org