Atak bioterrorystyczna na armię USA, czyli powtórka z rozrywki.Pierwszy udany atak bioterrorystyczna na armię USA miał miejsce w roku 1918. Ludobójcom z Instytutu Rokefelera udało się poprzez „szczepienia” unicestwić ok. 60 tysięcy żołnierzy amerykańskich, udających się na fronty I Wojny Światowej.


W wyniku szczepień zginęło więcej żołnierzy amerykańskich niż w wyniku działań wojennych.

Czym „wyszczepiono” żołnierzy? Nikt tego nie wie! Była to jakaś trucizna która zabijała ludzi szybko i pewnie. Umierali oni w potwornych męczarniach, wcześniej zarażając innych, głównie francuskie prostytutki. Te pozarażały swoich innych klientów i „zaraza” wytępiła nieznaną liczbę mieszkańców Europy.

Po kilkunastu latach od śmiertelnej szprycy, ludobójcy rokefelerowscy nazwali „zarazę” grypą hiszpańską. aby odwrócić uwagę opinii publicznej od własnej zbrodni.

Zaraza przenosiła się z jednej osoby na drugą przez krew, co udowodniono ponad wszelką wątpliwość!


W publikacji naukowej dr. Eleonory Mcbean „Vaccination Condemned” , opisano doświadczenia na więźniach, którym obiecano umorzenie kary za udział w eksperymencie medycznym. Więźniom wkładano do nosa i jamy ustynej zawartość nosa i jamy ustnej ludzi chorych. Nikt z więźniów nie zachorował.
Dopiero wtedy ludzie chorowali, kiedy doszło do kontaktu z krwią chorego. Mówiąc inaczej we krwi osób zaszczepionych znajdowała się jakaś toksyna która była przenoszona na innych ludzi poprzez kontakt fizyczny, w tym seksualny.

Zgładzenie 60 tysięcy żołnierzy amerykańskich nie było przypadkowe, „wyszczepiano” ich nawet w sytuacji gdy już zaszczepieni żołnierze masowo umierali...


Czy coś to nam przypomina? Czy obecny terror szczepionkowy w sytuacji gdy po szczepieniach zmarło już miliony ludzi a kilkanaście milionów zostało pokaleczonych, nie jest „powtórką z rozrywki”?


Ponieważ ludobójcy odpowiedzialni za atak szczepionkowy na żołnierzy USA w roku 1918 (zarówno z fundacji Rokefelera, jak i z dowództwa armii USA), nie ponieśli żadnej kary, więc obecni potomkowie ówczesnych depopulatorów postanowili zgładzić armię USA , za pomocą szprycowania, bogatsi o ponad 100 letnie doświadczenia w truciu i zabijaniu ludzi szczepionkami!!


Prezydent USA zapowiedział masowe szczepienia żołnierzy amerykańskich i ich rodzin, w sumie jakieś 3,5 mln ludzi zostanie „wyszczepionych” jeszcze w tym roku, o ile wcześniej kadra dowódcza amerykańskiej armii nie ocknie się i nie przystąpi do kontrataku.

Wojsko amerykańskie stoi obecnie w obliczu największego zagrożenia od czasów I i II wojny światowej.

Prezydent USA, Joe Biden, i jego sekretarz obrony, Lloyd Austin, właśnie ogłosili program, który może wyrządzić amerykańskiemu wojsku o wiele więcej szkód niż jakakolwiek kombinacja działań od czasów drugiej i pierwszej wojny światowej.

Być może cała armia USA zostanie zgładzona: część poprzez szprycowanie, część ucieknie z armii przed zastawioną na nich zabójczą pułapką.Anthony Ivanowitz

04.12.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org