Plaga nowotworów jako skutek szczepieńO tym, że szczepienia dzieci, młodzieży i dorosłych wywołują plagę chorób nowotworowych wiemy od prawie 100 lat.

Informacje o tym, że szczepienia wywołują raka, pojawiły się w prasie medycznej już kilkadziesiąt lat tremu. " Rak był praktycznie nieznany do czasu wprowadzenia szczepień przeciwko ospie krowiej (1853). Miałem do czynienia z 200 przypadkami raka i nigdy nie widziałem przypadku raka u niezaszczepionej osoby".

~W. B Clark, New York Press 26 stycznia 1909


Statystyki zgonów na choroby nowotworowe oraz statystki szczepień w poszczególnych państwach pokazują wyraźni, że im większa „wyszczepialność” jakiejś populacji, tym większa ilość zgonów z powodu chorób nowotworowych.


Absolutnym liderem w „wyszczepialności” dzieci, młodzieży i dorosłych od dziesięcioleci są Węgry. (prawie 100% wyszczepialność”). Jednocześnie naród ten przoduje na świecie w umieralności na różne nowotwory, które w tym państwie stanowią prawdziwą plagę zdrowotną!

(więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Rak%20a%20szczepienia.html )


Dlaczego szczepienia prowadzą do masowych zachorowań na nowotwory?


Ponieważ w skład wszystkich szczepionek wchodzą substancje rakotwórcze, takie jak: rtęć, aluminium, skwaleń, formaldehyd, antybiotyki (neomecyna, kamanycyna), polysorbate 80, fosforan glinu, oraz szereg innych związków chemicznych nie do końca rozpoznanych, jak dla przykładu tajemniczy związek medium 199, który nie wiadomo czym jest i jaką rolę pełni w szczepionkach.

Dalej szczepionki zawierają emulgatory, galaretki i Bóg jeden wie co jeszcze!


Gdy organizm człowieka otrzymał jedną szczepionkę to zapewne jakoś by sobie z tą trucizną poradził i by ją zneutralizował. Ale programy szczepień obowiązujące w wielu krajach zawierają takich szczepień kilkanaście, a nawet jak w USA ponad 20!

Zawarte w poszczególnych szczepionkach trucizny kumulują się, tworząc trujący koktail który niszczy układ odpornościowy człowieka i prowadzi do nowotworów pojawiających się przez całe życie „wyszczepionych” ludzi!


Dr. Jerzy Jaśkowski na podstawie podręcznika toksykologii przeznaczonego dla studentów medycyny wyliczył, że łącza ilość trucizn jakie przyjmują w sumie we wszystkich obowiązkowych szczepionkach dzieci w Polsce jest tak ogromna, że aby organizm dziecka był w stanie je zneutralizować, dziecko takie powinno ważyć ponad 1200 kg. Doktor w swoich wyliczeniach oparł się na przyjętych w toksykologii bezpiecznych dawkach trucizn, w przeliczeniu na kilogram wagi szczepionego człowieka.

Niezliczona ilość lekarzy i naukowców na całym świecie alarmuje o śmiertelnym zagrożeniu jakie niosą z sobą szczenienia: nie dają one żadnej ochrony, natomiast są odpowiedzialne za plagę innych chorób, w tym nowotworowych!


Poniżej stenogram z prezentacji Dr Antonietta Gatti, przedstawiła ona prezentację pt. 'Metody analityczne badań szczepionek i wyniki tych badań (mikroskopia i chromatografia cieczowa)", i dr Stefano Montanari „Zanieczyszczenia w szczepionkach". Włoscy naukowcy są autorami znanego badania pt. „New Quality-Control Investigations on Vaccines: Micro- and Nanocontamination""

Prezentacja odbyła się w polskim Sejmie podczas posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej odbyło się dnia 19 lutego 2019 roku.


Całość transkryptu tego wystąpienia i towarzyszącej dyskusji można przeczytać tutaj:
https://stopnop.com.pl/gatti-montanari/


Po lekturze poniższych prezentacji nikt już nie powinien mieć wątpliwości jaki jest cel szczepień: wpędzić ludzi w bezmiar przeróżnych chorób (w tym nowotworowych) , czyli „wytworzyć” miliardowe rzesze dozgonnych klientów firm farmaceutycznych!

Szczepienia to zbrodniczy projekt ściśle biznesowy nie mający żadnego uzasadnienia medycznego.

Więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Szczepini-%20klamstwo%20stulecia.htmlWystąpienia prelegentów:


Dr. Montanari:


Dzień dobry, będę kontynuował to, co już zostało poruszone. Są to niektóre z substancji, które oficjalnie dodaje się do szczepionek, więc można je znaleźć. To tylko część z nich, ale wszystkie te substancje można znaleźć na liście podanej przez producentów, więc są stabilizatory. Glutaminian sodu jest najczęściej spotykany, 90 ... prawdopodobnie 99% szczepionek zawiera tę substancję. Ta substancja, która po niewielkim wstrzyknięciu jest rakotwórcza. Trochę, nie bardzo...

Dalej są konserwanty, czyli rtęć ... sól rtęci.

Ktoś powiedział – nie wiem dlaczego – że rtęć nie jest już składnikiem szczepionek. 100% szczepionek zawiera rtęć. Wszystkie zawierają rtęć, ponieważ wykonanie ich bez rtęci jest niemożliwe – technicznie niemożliwe – wyprodukowanie szczepionki. Ponieważ jeśli zrobi się ją w ogóle bez rtęci, w szczepionce rosną pewne grzyby w czasie przygotowania, na pierwszych etapach produkcji. Ale z technicznego punktu widzenia – jeśli znasz chemię – wiesz o tym, że niemożliwe jest usunięcie całej rtęci z produktu końcowego. Technicznie i chemicznie niemożliwe, więc wszystkie szczepionki zawierają rtęć.


Następnie mamy formaldehyd. Formaldehyd jest... Więc pokażę Państwu, że rtęć jest dodawana do niektórych szczepionek, wymieniona na opakowaniu szczepionki. I jest formaldehyd. Formaldehyd jest czymś zakazanym w medycynie od 2004 roku. Po 15 latach nadal stosujemy coś, co jest surowo zabronione w medycynie, ponieważ jest rakotwórcze.


Następnie, mamy antybiotyki (12:33:00) .... Na przykład neomycyna i kanamycyna, która ... cóż ... moja farmakologia, mój egzamin z farmakologii odbył się w 1970 r. i gdybym wówczas powiedział mojemu profesorowi, by zastosować neomycynę lub kanamycynę u noworodka, wyrzuciłby mnie za drzwi. Ale teraz umieszcza się je w szczepionkach. Te antybiotyki są nieodpowiednie dla noworodków.

Następnie adjuwanty. Powiedziano mi, że wiedzą Państwo wszystko o aluminium. Aluminium jest używane w prawie wszystkich szczepionkach jako adiuwant, jeśli chcą Państwa, żebym wyjaśnił, dlaczego używa się adiuwantów – zrobię to, ale myślę, że to nie jest konieczne. Bez adiuwantów nie ma możliwości, aby szczepionki wywołały jakikolwiek efekt.


Następnie, stosowany jest inny adiuwant, jakim jest skwalen. Skwalen to coś, co produkujemy, wszystkie zwierzęta naczelne produkują skwalen, ale nie można go wstrzykiwać. To tak, jak na przykład mleko. Wszystkie ssaki, samice ssaków produkują mleko. Ale spróbuj wstrzyknąć komuś mleko, to kwestia kilku minut, kilku sekund i zginie ten nieszczęsny mężczyzna lub kobieta. Następnie, białka, komórki i erytrocyty – czerwone krwinki pochodzące od ludzi i zwierząt. Pochodzą z etapu przygotowania szczepionek i nie można ich usunąć. Następnie, mamy coś, co będzie ciekawe pod koniec mojej prezentacji.

Guma i galaretki to poprzednie stabilizatory. Zobaczą Państwo, że szczególnie galaretki są niezbędne, aby [szczepionki] były w ogóle stabilne w prawie każdej temperaturze, w odpowiednim zakresie temperatur. Za chwilę zobaczą Państwo, dlaczego galaretki są tak interesujące. Następnie, mamy emulgatory, jeśli nie doda się emulgatorów, fazy szczepionek będą się oddzielać – tego nikt nie chce.

Tak więc, to jest najbardziej powszechne, jest stosowane do prawie wszystkich szczepionek – Polysorbate 80. Jest on stosowany w innych lekach – na przykład we wszystkich lekach stosowanych w leczeniu raka mózgu. Powód jest taki, że emulgator jest nie tylko emulgatorem. On otwiera barierę krew-mózg, krew-mózg.

Zatem wszystkie te substancje (12:36:00) mogą swobodnie wchodzić do mózgu, ponieważ jest to rodzaj klucza, który otwiera drzwi do mózgu.

Następnie, jest coś bardzo dziwnego, co nazywa się Medium 199. Nikt nie wie, co to jest. Kiedy sprawdzi się w podręczniku ... w podręczniku farmaceutycznym jest 11 różnych receptur.. . 11, żadna z nich nie jest zatwierdzona do stosowania u ludzi lub zwierząt. Żadna z tych 11 receptur. Nie wiadomo, jakie receptury zawarte są w poszczególnych szczepionkach. Piszą po prostu Medium 199. Jednak każda z nich może zostać legalnie włączona do szczepionki.


To zdjęcie zrobione za pomocą mikroskopu elektronowego przedstawia fosforan glinu, który jest najczęstszym adiuwantem. Są to kryształki wykonane z sodu i chloru. A tu w środku jest fosforan glinu i rtęć. Mówimy o rtęci, dodatkowej poza tą, której nie da się usunąć ze szczepionek, jest rtęć, która jest dodawana do szczepionek. To jest szczepionka przeciwko grypie, a tutaj producent pisze, tutaj jest wydrukowana na pudełku, „Szczepionka zawiera rtęć". Więc to jest rtęć. I pokażę Państwu, dlaczego to jest takie niebezpieczne. To jest cząsteczka, to jest rtęć. Kiedy znajduje się w roztworze wodnym, ta część cząsteczki, która oddziela się od metalu, od rtęci. Pokażę Państwu później, że wszystkie szczepionki zawierają cząsteczki. Ale musimy tu coś uprzedzić. Są cząsteczki, które są wstrzykiwane wraz ze szczepionką, w tym rtęć.
[...]
Zaczęliśmy analizować szczepionki około 16 lat temu, jako pierwsi je analizowaliśmy i przeprowadzaliśmy te analizy w zupełnie inny sposób.

Inny niż w każdym innym laboratorium. Ponieważ my patrzymy na nie pod mikroskopem elektronowym, żeby sprawdzić, czy zawierają cząstki stałe, czy zawierają małe kawałki materiału stałego. I wszystkie zawierały – z jednym wyjątkiem, i powiem wam za chwilę, jaki to wyjątek. Oto lista szczepionek, które przeanalizowaliśmy przez 16 lat ... prawie 17 lat prowadzenia analiz. Znaleźliśmy te cząsteczki, które pokażę Państwu za kilka minut.

Jedyny wyjątek, jedyna szczepionka, która nie zawierała żadnych cząsteczek stałych, to jedyna przebadana przez nas szczepionka weterynaryjna, dla zwierząt. Jedynie szczepionka dla kotów była czysta. Ktoś, kto jest w stanie wyjaśnić dlaczego, proszę niech zabierze głos."Ps.1. Dziękuję blogerowi Kmieciowi za przypomnienie wystąpienia włoskich naukowców w polskim Sejmie.


PS.2 Powyższy artykuł został opublikowane na portalu neon24.pl. Swój komentarz do artykułu zamieściła pani profesor Maria Majewska. Jest on na tyle interesujący, że zamieszczam go poniżej.


Treść postu:

Anthony Ivanowitz

22.07.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org