Jak grypa stala się kowidemW marcu 2020 roku napisałem artykuł dowodząc w nim, że „epidemia” i „pandemia” covid-19 to to zwykłe oszustwo medialne!!


W istocie mieliśmy wówczas i mamy dzisiaj epidemię zwykłej grypy sezonowej, nazwanej przez skurwione media i takich „naukowców” covid-19. (artykuł tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Glupoty%20pandemia.html )Marna to dla mnie satysfakcja, gdy po roku badań naukowcy w USA potwierdzili moją opinię! Pobrali oni materiał genetyczny od 1500 osób chorych na „covid-19”, zbadali testami PCR które wykazały wynik dodatni. Następnie przesłali próbki do 7 uniwersytetów medycznych w USA, gdzie zbadano próbki na obecność wirusów grypy. W każdej próbce znaleziono wirusy z grupy A albo B.


Nie znaleziono natomiast koronawirusa covid-19, gdyż taki koronawirus po prostu ...nie istnieje!

Żadne laboratorium na świecie nie wyizolowało takiego wirusa, gdyż jest on li tylko wymysłem oszustów medyczno – medialnych!!! (więcej na ten temat tutaj: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/161306,amerykanskie-laboratoria-nie-moga-znalezc-covid-19 )


Na podstawie oszustwa „covid-19” cały świat został „rzucony na kolana”, ludność została sterroryzowana i ubezwłasnowolniona, zaś obecnie jest metodycznie mordowana i okaleczana szczepionkami, które w założeniu mają zapobiec zachorowaniu na chorobę....której nie ma!

A wszystko to dzieje się za aprobatą miliardów otumanionych ludzi, którzy dali się nabrać na naiwną bajeczkę telewizyjną o śmiertelnej pandemii ….bezobjawowej!PS. Tak zwana pandemia covid-19 pokazała jak na dłoni „kto jest kto” w Polsce i na świecie. Kto się skurwił i dla pieniędzy bierze udział w cyrku kowidowym mając świadomość zabójczych efektów tej maskarady, a kto zachował twarz i człowieczeństwo. Niestety tych ostatnich jest zdecydowana mniejszość, co fatalnie wróży naszej przyszłości.

Nawet ludzie pozornie uczciwi, też okazali się świniami, jeśli przyjrzeć się ich działalności dokładnie. Taką świnią okazał się dla przykładu doktor Bodnar z Przemyśla, leczący kowida amantadyną.

Na czym polega jego ześwinienie? Otóż aby uchodzić w świecie medycyna za „odkrywcę” nowej metody leczenia kowida, przyłączył się on do kłamliwej narracji, jakoby kowid to nowa nieznana wcześniej choroba. Dzięki temu kłamstwu lekarz ten może uchodzić za wielkiego „odkrywcę”, choć w istocie niczego nie odkrył!

Amantadyna została wprowadzona na rynek 60 lat temu jako lekarstwo na grypę. Wówczas przeszła wszelkie nakazane prawem badanie skuteczności i bezpieczeństwa. Gdyby dr Bodnar przyznał (jak wielu lekarzy w Polsce i na świecie, na przykład w Polsce pani drMartynowska, czy dr Jerzy Jaśkowski) ), że mamy do czynienia ze zwykłą grypą sezonową, którą skutecznie leczy się lekiem do tego opracowanym dawno temu, to nie byłyby potrzebne żadne nowe badania skuteczności, gdyż te zostały przeprowadzone 60 lat temu! Podtrzymując kłamstwo, że kowid to nowa jednostka chorobowa, Bodnar faktycznie storpedował masowe stosowanie amantadyny w Polsce. Tylko po to aby uchodzić za „odkrywcę”.

Parafrazując Gogola: jeden jest tylko w Polsce uczciwy lekarz (Bodnar z Przemyśla) ale też świnia!


Anthony Ivanowitz

16.04.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org