Pandemia głupoty mistrzowsko wywołana i sterowana.
Marszałek Senatu, profesor nauk medycznych Tomasz Grodzki, kilka dni temu wrócił z rodziną z Włoch, gdzie wypoczywał , w kraju opanowanym przez korona wirusa. Albo pan Grodzki jest niespełna rozumu, albo posiada wiedzę niedostępną ogółowi obywateli. Pierwszą możliwość należy wykluczyć, gdyż pan Grodzki ma opinię dobrego lekarza, choć jak twierdza niektórzy łapownika.

Jeśli pan Grodzki udaje się z rodziną na urlop do Włoch w czasie nasilenia „pandemii” w tym kraju, to zapewne wie, że „pandemia” to pic na wodę, propagandowa, medialna szopka mająca na celu wywołanie paniki wśród pospólstwa. Cała ta „pandemia” to nic innego jak grypa wywołana zmutowanym wirusem, co ma miejsce każdego roku. Zmutowany wirus na szczęście nie jest groźny dla zdrowia i życia ludzi chyba, że trafi na osobnika z obniżoną odpornością organizmu spowodowaną na przykład innymi chorobami, niedożywieniem lub podeszłym wiekiem. Wówczas korona wirus jest śmiertelny, podobnie jak i wirus „zwykłej ” grypy sezonowej.

Śmiertelność spowodowana korona wirusem jest....zerowa! Skąd więc dramatyczne informacje z wielu krajów (głównie z Włoch) o tysiącach ofiar? Z manipulacji statystykami! Jeśli przykładowo człowiek chory na nowotwór „złapie” też grypę i umrze, to przyczynę jego śmierci przypisuje się korona wirusowi! Tym sposobem statystyki czynią z grypy śmiertelne zagrożenie, ignorując fakt współwystępowania wraz z grypą innych poważnych chorób! Nie znany jest ani jeden przypadek zgonu spowodowanego tylko i wyłącznie korona wirusem!

Na grypę sezonową od września 2019r do końca lutego 2020 roku zachorowało w Polsce ponad 3 miliony ludzi, z czego kilkadziesiąt osób zmarło. Czy ktoś czyni z tej tragicznej statystyki jakiś problem? Można wymienić dziesiątki chorób zakaźnych, o wysokiej śmiertelności (na przykład gruźlicę na którą zmarło w poprzednim roku 1,5 miliona osób na całym świecie), które nikogo nie obchodzą i z powodu których żadne państwo nie ogłasza „pandemii”.

Mamy do czynienia z celowo wywołaną psychozą strachu w skali całego świata, w której nie wiadomo o co chodzi, a jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze!

Cel podstawowy ( choć nie jedyny) to doprowadzenie do paniki na giełdach (co już się udało) i wykupienie akcje firm po „zdołowanych” cenach. Gdy już „pandemia” minie akcje zostaną sprzedane po cenie sprzed „pandemii” zaś grupa oligarchów finansowych ( która zorganizowała obecną „pandemię”)zarobi krocie, przy minimalnych kosztach własnych!

I taki jest cel obecnej „pandemii” i wywołanej nią paniki. Organizatorzy tego przedstawienia i posłuszni jego wykonawcy (rządy państw) muszą mieć niezły ubaw obserwując efekty swoich działań i choć próbują ukryć swoje przestępcze knowania, to niekiedy „odsłaniają” się.

Mające się odbyć w Polsce manewry wojskowe NATO „Defender – Europe 2020 nie zostały odwołane, a weźmie w nich udział ok 37 tysięcy żołnierzy! Gdyby korona wirus stanowił jakiekolwiek zagrożenie dla zdrowia i życia żołnierzy, to z całą pewnością manewry zostałyby odwołane!

Łatwość z jaką światowa oligarchia finansowa wywołała panikę w skali światowej metodą „na wirusa”, może skłonić ją aby ten numer powtórzyć za jakiś czas, co będzie równie proste jak obecnie, gdyż posiada ona w swoich rękach media światowe ( w tym i polskie)!

Przed nami jeszcze wiele przeróżnych „pandemii” , dziur ozonowych, ociepleń (bądź ochłodzeń) klimatu i dziesiątki innych oszukańczych praktyk, których celem będzie obrabowanie całych narodów przez zdegenerowane „elity” oligarchii finansowej!


Anthony Ivanowitz

18.03.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org