Pokonać przeciwnika bez walki..Osiągnąć sto zwycięstw w stu bitwach nie jest szczytem umiejętności. Szczytem umiejętności jest pokonanie przeciwnika bez walki...” (Sun Tzu, Sztuka Wojny ).Od półtora roku jesteśmy świadkami realizacji przedstawionej strategii przez Chiny, które zawarły taktyczny sojusz z żydowską globalną oligarchią finansową! (więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/chinski%20smok.html

W jaki sposób Chińczycy z pomocą światowego żydostwa chcą pokonać resztę świata bez walki?

W bardzo prosty! Najpierw wymyślono pandemię kovid-19 , którą okazała się zwykła grypa sezonowa. Będące w rękach oligarchii żydowskiej media światowe poprzez hałaśliwą i nachalną propagandę, nastraszyły ludzi, że kovid-19 jest śmiertelną zarazą na którą jedynym ratunkiem są szczepienia. Straszak okazał się skuteczny!

Miliardy ludzi na całym świecie dobrowolnie poddało się „wyszczepieniu” jakimś płynem o nieznanym składzie chemicznym i nieznanym działaniu w dłuższym okresie.

Jednocześnie dla „zatrzymania” pandemii rządy państw prawie całego świata (będące faktycznie słupami mafii żydowskiej) rozpoczęły akcję niszczenia gospodarek państw narodowych poprzez ich unieruchomienie. Tym prostym sposobem gospodarki państw „białego człowieka” zostaną zniszczone bez walki!

Pozostaje jeszcze zniszczyć siłę militarną pastw „białego człowieka”, oczywiście też bez walki! To też jest łatwe zadanie, acz nieco ryzykowne!

Trzeba „wyszczepić” wojsko, policję i inne służby mundurowe w każdym państwie, a głównie w tych państwach które zagrażają militarnej dominacji Chin, czyli USA, państwach NATO i Rosji!

Prezydent USA zapowiedział masowe szczepienia żołnierzy amerykańskich i ich rodzin, w sumie jakieś 3,5 mln ludzi zostanie „wyszczepionych” jeszcze w tym roku, o ile wcześniej kadra dowódcza amerykańskiej armii nie ocknie się i nie przystąpi do kontrataku.

Wojsko amerykańskie stoi obecnie w obliczu największego zagrożenia od czasów II wojny światowej.

Prezydent USA, Joe Biden, i jego sekretarz obrony, Lloyd Austin, właśnie ogłosili program, który może wyrządzić amerykańskiemu wojsku o wiele więcej szkód niż jakakolwiek kombinacja działań od czasów drugiej wojny światowej: obowiązkowe szczepienia Covid w wojsku USAWyszczepienie” armii amerykańskiej będzie tożsame z jej faktycznym unicestwieniem, ponieważ działanie „szczepionek” na organizmy ludzi są już dość dobrze poznane. Nie jest wykluczone, że dla „wyszczepienia” żołnierzy amerykańskich koncern Pfajzer przygotuje jakiś specjalny zajzajer, w którejś ze swoich fabryk w Chinach, a ma ich tam kilka!

Najwyższy szczebel dowódczy armii USA jest skorumpowany i działa na korzyść wroga. Ci ludzie nie zorganizują żadnego kontruderzenia, gdyż są zdrajcami narodu amerykańskiego!! Mogą to zrobić tylko żołnierze ze średniego szczebla dowodzenia, o ile na czas rozpoznają zagrożenie i będą potrafić sprawnie zorganizować wojskowy zamach stanu!

Jeśli tego nie zrobią, armia amerykańską zostanie unicestwiona szczepionkami, zaś Chiny zwyciężą bez walki!

Jeśli armia amerykańska zorganizuje wojskowy zamach stanu i zneutralizuje zdradziecką V kolumnę żydowskich oligarchów finansowych, świat jaki do niedawna znaliśmy- ocaleje!

Jeśli armia USA, da się „wyszczepić”, tym samym wyda na siebie wyrok śmierci! Wówczas żadna siła nie stanie na drodze Chin do opanowania całego świata, gdyż armie innych państw zostaną uśmiercone szczepionkami, tak jak armia USA!!!

Jeśli plany Chin i oligarchii żydowskiej uda się zrealizować, będzie to największe w historii świata zwycięstwo osiągnięte bez walki.

Jakie tego będą konsekwencje dla nas Polaków? Czy trafimy spod żydowskiego deszczu pod chińską rynnę?Anthony Ivanowitz

22.08.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org