Australia -ofiara numer jeden
Australia bije kolejne rekordy w covidowym szaleństwie. Po wykryciu kilku przypadków zakażeń (czyli kilku przypadków dodatnich wyników bezwartościowych testów które niczego nie pokazują) – przywrócono lockdown. Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym policja atakuje dzieci gazem pieprzowym, bo te nie noszą masek. (źródło: https://nczas.com/2021/08/18/policja-uzyla-gazu-pieprzowego-wobec-dzieci-nie-mialy-masek-video/ )Dlaczego właśnie Australia stała się obiektem tak zaciekłych ataków żydowskiej oligarchii finansowej?

Przypomnę tezy mojego z ostatnich artykułów. Chiny we współdziałaniu z żydowską oligarchią finansową chcą zniszczyć wszelką konkurencję gospodarczą (którą w tej chwili stanowią dla nich państwa „cywilizacji białego człowieka) co zapewni im w bliskiej przyszłości monopol w produkcji wszystkiego! (więcej tutaj: http://pospoliteruszenie.org/chinski%20smok.html )W przypadku Australii jest jeszcze jeden powód agresji!

Chiny bazują w energetyce prawie w całości na elektrowniach zasilanych węglem kamiennym.

Państwo to posiada ponad 2 tysiące elektrowni węglowych i na potęgę buduje kilkaset następnych. Chińczycy stali się w tym roku potężnym importerem węgla kamiennego, skupując ten surowiec na całym świecie, co już doprowadziło do ogromnego wzrostu cen. Tani węgiel (bo wydobywany metodą odkrywkową) posiada Australia, posiadająca ogromne pokłady tego surowca!

Zniszczenie gospodarki australijskiej poprzez jej unieruchomienie pod pretekstem walki z kowidem, oraz wybicie szczepionkami większości populacji tego kraju, zapewniło by Chinom opanowanie Australii bez jednego wystrzału.

Wściekłość światowej mafii żydowskiej skupiająca się na Bogu ducha winnych Australijczykach wynika i z tego, że nie chcą się oni „wyszczepiać” (czyli opuścić dobrowolnie „nogami do przodu” kontynent australijski) , co koliduje z planami globalnych zbrodniarzy!

Australijczykom szatański pomiot nie odpuści, furia z jaką atakują mieszkańców tego kraju przybiera już groteskowe formy: niszczą gospodarkę tego kraju nie dbając już o żadne pozory!

Teraz powodem „lockdownu” jest kilka „zakażeń” (czyli nic nie znaczących wyników bezwartościowych testów), za chwilę i ten pretekst stanie się zbędny.

Australia ma upaść zaś jej mieszkańcy zostaną zutylizowani szczepionkami, gdyż Chiny potrzebują taniego węgla, zaś pośrednictwo Australijczyków w ich wydobywaniu tylko podnosi koszty!!Anthony Ivanowitz

18.08.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org