W oparach propagandy, następna akcja wyszczepianiaW propagandowych oparach „wojny” na Ukrainie (czyli ustawce depopulacyjnej której celem jest wymordowanie się Słowian pomiędzy sobą oraz wywołanie krachu gospodarczego na całym świecie) , własnym trybem toczą się przygotowania do następnej odsłony depopulacji szczepionkowej, która „wybuchnie” na jesieni tego roku, pod nazwą jakieś nowej „pandemii” na zwalczanie której już wyprodukowano „szczepionki”, czekające tylko na sygnał, aby je wpuścić do ciał naiwnych i głupich autochtonów!


Jak podaje Gazeta Dziennik Prawny, (https://nczas.com/2022/04/11/szpryce-na-covid-19-wielkie-marnotrawstwo-za-nasze-pieniadze-rzad-chce-renegocjacji-umowy-z-pfizerem/ jeszcze w tym roku do Polski zostanie dostarczonych 67 mln szczepionek. Razem ze szczepionkami które zalegają w magazynach (25 mln ) statystyczny polski jeleń może zostać zaszprycowany trzema dawkami trującej berbeluchy, co powinno problem nadmiaru Polaków rozwiązać ostatecznie i definitywnie.


Dla tych co przeżyją holocaust szczepionkowy , jego sprawcy przygotowują następne atrakcje depopulacyjne, jak: śmierć w wyniku wojny lub jej następstw (głód, chaos, upadek gospodarczy, itp.).

Ponieważ zdecydowana większość Polaków nie rozumie co się wokół nich dzieje i daje się zwodzić propagandzie chazarskich mediów w sposób wręcz humorystyczny (czego najlepszym przykładem była „pandemia” zaś obecnie „wojna” na Ukrainie) , więc raczej na pewno następnej fazy „wyszczepiania” nie przeżyje!


Anthony Ivanowitz

11.04.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org