Urządzenie elektromagnetyczne: szczepionka na covid-19
sklasyfikowana jako urządzenia elektromagnetyczne

"....Dzieci, które otrzymały dwa (2) zastrzyki COVID-19, są o 1400% (15x) bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny niż dzieci nieszczepione, a dzieci, które otrzymały trzy (3) zastrzyki COVID-19, są o 4400% (45x) bardziej narażone na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny niż dzieci nieszczepione według danych rządu Wielkiej Brytanii…

dr Peter McCullough, który pełni funkcję głównego doradcy medycznego Fundacji Prawda dla Zdrowia, wyjaśnił to w e-mailu do Epoch Times : „Każda forma uszkodzenia serca u młodych osób jest niepokojąca od dłuższego czasu. ryzyko niewydolności serca i nagłej śmierci w wyniku wysiłku fizycznego nie jest znane… technologia nanocząsteczek mRNA w zastrzykach COVID-19 są klasyfikowane jako urządzenia elektromagnetyczne zgodnie z umową Pfizer “Operation Warp Speed” i tytułem 21 US Code 351(a)(2)(B) oraz wytycznymi FDA z 2017 r. dotyczącymi leków i urządzeń..." ( źrodło:  https://dakowski.pl/jak-zapalenie-miesnia-sercowego-stalo-sie-cenzurowanym-skandalem-zwiazanym-ze-szczepieniami-przeciwko-c-19-i-o-smiertelnosci-dzieci/

Chciałbym zapytać Szczepanów którzy  zaszprycowali nie tylko siebie ale i własne dzieci: czy już do was dotarło, że z powodu swojej głupoty okaleczyliści dozgonnie własne dzieci?
Jak będziecie żyć z tą świadomością?  Dalej będziecie udawać, że nic się nie stało?

Zacytuję teraz fragment z  e-maila dr McCullough: "...technologia nanocząsteczek mRNA w zastrzykach COVID-19 są klasyfikowane jako urządzenia elektromagnetyczne zgodnie z umową Pfizer “Operation Warp Speed” i tytułem 21 US Code 351(a)(2)(B) oraz wytycznymi FDA z 2017 r. dotyczącymi leków i urządzeń…"

Od dawna było wiadomo, że szpryce na covid 19 nie były i nie są żadną szczepionką , teraz wiemy, że sklasyfikowano je jako urządzenia elektromagnetyczne. 
To by wyjaśniało tajemnicze zjawiska przyciągania w miejscu szczepienia przedmiotów metalowych (nie koniecznie ferromagnetycznych, znam osobiście dwoje szczepanów którzy w miejscu szczepienia przyciągają monety 2 zł i 5 zł, które nie są ferromagnetyczne) oraz...plastikowych.

To by wyjaśniało opisywane przez patologów zjawisko "samoorganizujących się struktur" wyciąganych z żył osob zmarłych po  "szczepionkach", co być może jest skutkiem obecności w szczepionkach tlenku grafenu?
To by też sugerowało związek z nadajnikami 5 G. Jeśli wpuszczona ludziom do organizmów ciecz  jest klasyfikowana jako urządzenie  elektromagnetyczne, to czy to "urządzenie elektromagnetyczne " reaguje na promieniowanie elektromagnetyczne emitowane przez nadajniki 5 G?  Na czym polega ta reakcja?

W jednej ze swoich pogadanek dr Jerzy Jaśkowski wyjaśnił  jak zachowa się tlenek grafenu krążący w ciele zaszczepionego człowieka w silnym polu elektromagnetycznym: nagrzeje człowieka od środka, być może ugotuje go na śmierć!
Obecnie wiemy już na 100%, że tak zwane szczepionki to broń biologiczna opracowana przez rząd USA i wprowadzona na rynek poprzez firmy farmaceutyczne.

Jeśli prawdziwa jest teoria spiskowa mówiąca, że za pomocą nadajników 5 G, można dosłownie ugotować każdego szczepana [podnosząc na chwilę moc tych nadajników), to mamy do czynienia z idealną bronią!

Gęsta sieć nadajników 5 G (oddalone są one od siebie co kilka kilometrów) umożliwia selektywne uśmiercanie ludzi  na dowolnie wybranych obszarach i dowolnym czasie!  Opisana technologia "urządzeń elektromagnetycznych" zostanie zapewne użyta na masową skalę w najblizszej pandemii, to jest na przełomie 2023 i 2024 roku, a być może już jest stosowana wybiórczo, na przykład w szpitalach i wyższych uczelniach (patrz masowe zgony pracowników naukowych uniwersytetu w Poznaniu  i innych miastach)!


Dlaczego nadajniki 5 G mają możliwość 100 krotnego zwiększenia mocy?  Jak zareaguje urządzenie elektromagnetyczne obecne w ciałach  osób zaszczepionych na 100 razy silniejszy sygnał z nadajników 5 G?  Czy tak jak to prognozuje dr Jaśkowski? Przypomnę, że nadajniki 5G  "pokryły" całą Polskę gęstą siecią!
Jak można by uniknąc opisanego scenariusza? Wyłączyć natychmiast nadajniki 5 G- postulat nierealny z wielu powodów!!

Na naszych oczach spełniają się najczarniejsze teorie spiskowe, potwierdzane obecnie przez instytucje rządowe w wielu krajach!
Wszystkie te informacje są funta kłaków warte (spóźnione o 3 lata), "mleko już się rozlało", można więc uchylać rąbka tajemnicy, ofiary ludobójstwa elektromagnetycznego  są bezbronne !

Nie mam żadnej satysfakcji z faktu, że o niebezpieczeństwie tak zwanych szczepień pisałem już w marcu 2020roku. Ani mnie ani mi podobnych szurów i foliarzy  większość ludzi nie traktowała poważnie, choć ostrzegało wielu naukowców o światowej renomie, więc mają co chcieli!

Anthony Ivanowitz
22.09.2023r.
www.pospoliteruszenie.org