Młodzi ludzie umierają na raka w wybuchowym tempieTragiczne skutki szczepień na kowidaZ całego świata płyną przerażające informacje dotyczące zgonów i chorób poszczepiennych.
W pierwszej kolejności umierają i chorują ludzie młodzi. Dlaczego?Kilkakrotnie już wyjaśniałem tą zagadkę. Podstawowym składnikiem "szczepionek" jest tlenek grafenu, w formie miniaturowych  "płatków-"żyletek", grubości jednego atomu, ostrych i twardych jak żaden materiał na świecie. Krążąc w naczyniach krwionośnych siekają je od środka. Osoby młode mają ścianki naczyń krwionośnych cienki gdyż nie nastąpiły w nich jeszcze procesy miażdżycowe. Osoby starsze mają ścianki  naczyń krwionośnych pogrubione (zwapnione) w skutek naturalnych procesów biologicznych.

Nano żyletki nie są w stanie przebić ścianek naczyń krwionośnych (gdyż te są pogrubione) u osób starszych, zaś bez trudu siekają naczynia krwionośne ludzi młodych, stąd ogromna ilość zgonów wśród sportowców i osób czynnych fizycznie na choroby serca i naczyń krwionośnych.
Jest to marne pocieszenie dla zaszczepionych osób starszych, gdyż ich egzekucja jest tylko odroczona w czasie. Nano żyletki grafenowe wbijają się w ścianki naczyń krwionośnych i co prawda ich nie przebijają, ale w miejscy wbicia się powodują stany zapalne. Jest tylko kwestią czasu aby stany zapalne w wielu miejscach jednocześnie spowodowały katastrofę zdrowotną. 
Poniżej obszerne fragmenty artykułu opisującego katastrofę poszczepienną w Wielkiej Brytanii.


                                                                                                                         -------------------------------------


Młodzi ludzie umierają na raka w „wybuchowym” tempie – pokazują dane rządu Wielkiej Brytanii.

Z  analizy Edwarda Dowda wynika, że ​​nastolatki i młodzi ludzie w wieku 20, 30 i 40 lat w Wielkiej Brytanii umierają z powodu nowotworów powodujących szybkie przerzuty i nowotwory śmiertelne w niespotykanym dotąd tempie od czasu rozpoczęcia masowych szczepień przeciwko Covid-19.

Wyniki badania dotyczącego wskaźnika zgonów z powodu nowotworów powyżej historycznej normy w 2022 r. w Wielkiej Brytanii w wieku 15–44 lat obejmowały:

Wzrost o 28% współczynnika zgonów z powodu raka piersi u kobiet.
Wzrost liczby zgonów z powodu raka trzustki o 80% wśród kobiet i o 60% wśród mężczyzn.
Wzrost liczby zgonów z powodu raka okrężnicy o 55% wśród mężczyzn i wzrost o 41% u kobiet.
120% wzrost liczby śmiertelnych czerniaków wśród mężczyzn i 35% wzrost u kobiet.
35% wzrost liczby zgonów z powodu raka mózgu wśród mężczyzn i 12% wzrost u kobiet.
60% wzrost współczynnika zgonów z powodu nowotworów wśród mężczyzn w przypadku nowotworów „bez określenia miejsca” i 55% wzrost wśród kobiet.
 

Najważniejsze wnioski z raportu obejmują:

U kobiet dominuje rak piersi. Najczęstszą przyczyną zgonów z powodu nowotworów u kobiet w wieku 15–44 lat jest rak piersi, stanowiący około 25% całkowitej nadmiernej liczby zgonów spowodowanych nowotworami złośliwymi u kobiet w 2022 r. Kolejne najniebezpieczniejsze nowotwory dla kobiet, według nadmiernej liczby zgonów częściej dotyczyły raka okrężnicy i raka szyjki macicy.
Podczas gdy w 2022 r. liczba zgonów z powodu nowotworów śmiertelnych wzrosła dramatycznie zarówno wśród młodych mężczyzn, jak i młodych kobiet, młodzi mężczyźni odnotowali nieproporcjonalnie większy wzrost zgonów z powodu nowotworów, ale nie stwierdzono dominującego nowotworu porównywalnego z rakiem piersi u kobiet. Rak mózgu, rak okrężnicy i rak żołądka odpowiadały za 30,9% wzrostu liczby śmiertelnych nowotworów u mężczyzn w 2022 r.

Dowd stwierdził, że nowotwory „nieokreślone umiejscowienie”, wskazujące na szybkie przerzuty do innych narządów i powszechnie nazywane „nowotworami turbo”, „eksplodowały” w 2022 r. „Zaobserwowano bardzo duży wzrost liczby tych nowotworów zarówno u kobiet (w latach 2021 i 2022), jak i u mężczyzn (w 2022 r.), a prawdopodobnie już po zidentyfikowaniu dawały przerzuty. Ponieważ określenie to odnosi się do młodszych osób, które nie wymagają wczesnych badań przesiewowych, nowotwory te prawdopodobnie szybko się rozwijały”.

W 2022 r. mężczyźni doświadczyli ogromnego wzrostu współczynnika zgonów z powodu raka skóry, wynoszącego 118%. „Chociaż nowotwory te nie stanowią dużej części wszystkich nowotworów” – stwierdził Dowd.
W przypadku nowotworów przewodu pokarmowego „w latach 2021 i 2022 zaobserwowano gwałtowne zmiany w porównaniu z trendem z lat 2010–2019” – napisał Dowd. „Na szczególną uwagę zasługują nowotwory okrężnicy (międzynarodowe kody C18), żołądka (C16) i przełyku (C15). „Wygląda na to, że znaczenie tych nowotworów związanych z przewodem pokarmowym znacznie wzrosło. Zauważamy również, że w nieproporcjonalny sposób atakują mężczyzn”.

Rak trzustki „odnotował bardzo duży wzrost zarówno u kobiet (w 2022 r.), jak i u mężczyzn (w latach 2021 i 2022). Dlaczego liczba tych nowotworów wzrosła tak dramatycznie i dlaczego najpierw wzrosła u mężczyzn, a potem u kobiet, to jedno z pytań, które naszym zdaniem zasługuje na zbadanie”.

Turborak to popularna nazwa, która została ukuta w celu opisania kilku rzeczy” – powiedział Flowers. „To nowotwór u młodych ludzi, który po prostu się ujawnia. Jednego dnia wszystko jest w porządku, następnego dnia mówi się, że masz nieuleczalnego raka i po tygodniu umierasz. Jest o tym wiele doniesień nawet w mediach głównego nurtu.”

„Nowotwory nie tylko rosną szybciej, ale u tej samej osoby występuje więcej rodzajów nowotworów. Kiedyś było to bardzo, bardzo rzadkie. Tylko czasami widzę bardzo, bardzo agresywnego raka zapalnego u młodych ludzi


Całość artykułu tutaj:  https://dakowski.pl/mlodzi-ludzie-umierajacy-na-raka-w-wybuchowym-tempie-pokazuja-dane-rzadu-wielkiej-brytanii/
                                                                                                                                            ----------------------------------

Ile osób wyszczepionych przeżyje   ten okrutny eksperyment, a w zasadzie  zaplanowane ludobójstwo?
Ile osób po raz drugi da się oszukać  na nową pandemię  i pobiegnie po szczepionkę na Krakena, która ich dobije!?


Anthony Ivanowitz
25.11.2023r.

Www.pospoliteruszenie.org