Oficjalne dane potwierdzające zabójczość „szczepionek”Gdy już w marcu 2020r, ja i inni „płaskoziemcy” ostrzegali Polaków aby unikać „szczepionek” gdyż to nie są żadne szczepionki” tylko trucizny, które zabijają i okaleczają ludzi, ruszyła na nas nawała hejtu i agresji nie tylko ze strony rządowych i medialnych szubrawców, ale i otumanionych propagandą ludzi, którzy stali w kolejkach po kilka godzin do szpryc punktów, aby tylko pozwolić sobie wpuścić do ciała jakiś płyn, o którym do tej pory nie wiadomo co zawiera!

Dzisiaj po dwóch latach szprycowania naiwnych, już wiemy jakie są skutki dobrowolnych „szczepień”, nie tylko z obserwacji Szczepanów (z których wielu już nie żyje a ogromna ich liczba została okaleczona) , ale i z dokumentów firmy Pfajzer, która wyrokiem sądu została zmuszona do ujawnienia danych.

Poniżej artykuł na ten temat.


FDA opublikowała pierwszą partię dokumentów, w tym „skutki uboczne szczepionki”. Lista NOP-ów zawiera 9 stron! Co na te dane Ministerstwo Chorób i Śmierci w Polsce?

Producent od roku wiedział doskonale czym grozi przyjęcie tej trucizny.

Pomimo usilnych starań federalnej „Agencji Żywności i Leków” (Food and Drug Administration – FDA), która ukrywała dane dotyczące badań tzw. szczepionek przeciwko Covid-19, godząc się na ich ujawnienie dopiero za… 75 lat, sąd zadecydował, że ta oszukańcza zabawa zostanie przerwana.

——————————

Na początku tego roku, sąd w Teksasie wydał wyrok zobowiązujący FDA do opublikowania wszystkich dokumentów przesłanych agencji przez producenta (firmę Pfizer), w miesięcznych transzach zawierających po 55 tysięcy stron (wcześniej FDA godziła się na publikowanie jedynie 500 stron na miesiąc), począwszy od 1 marca 2022 roku. Opublikowanie całości może zająć około 9 miesięcy, przyjmując że po drodze nie zostaną zorganizowane „trudności obiektywne” i „wypadki losowe”.

Ale pierwsza transza dokumentów została właśnie opublikowana i prawdziwi specjaliści – nie ci rządowi od propagandy – zabrali się do ich analizy.

Już na wstępie dowiadujemy się, że firma Pfizer skrzętnie ukrywała znane jej możliwe skutki uboczne swojego produktu, nie informując o nich opinii publicznej, środowisk lekarskich, specjalistów, wreszcie – samych szczepionych. Opublikowany dokument ma wyraźne zastrzeżenie „POUFNE” (CONFIDENTIAL).

Oto „krótka” lista możliwych skutków ubocznych eksperymentalnych genetycznych produktów, których jak na razie nie znamy pełnego składu (bo cały czas trzymane jest to w tajemnicy), ale – obserwując astronomiczne liczby zgonów, chorych, urazów i innych tzw. poszczepiennych odczynów – już doskonale zdajemy sobie sprawę z ludobójczych cech tych preparatów.

Producentowi zajęło 9 stron na wyszczególnienie samych nazw chorób i skutków ubocznych. Czy ktokolwiek z podstawiających rękę do zaszczepienia był o tym informowany?

Jak się okazuje, lista ta zawiera zebrane przez producenta skutki uboczne, tylko do 28 lutego 2021 roku (nie 2022 roku!), czyli producent od roku wiedział doskonale czym grozi przyjęcie tej trucizny. Można być również pewnym, że przez cały kolejny rok do dnia dzisiejszego, lista NOP-ów wzrosła wielokrotnie, nie wliczając w to chorób, które ujawniają się po dłuższym czasie, jak np. chorób autoimmunologicznych czy nowotworowych.

Czy dlatego, wraz z ujawnianiem dokumentów, akcje takich gigantów jak Pfizer czy Moderna, spadają?

Co na te dane Ministerstwo Chorób i Śmierci w Polsce?

Kiedy zacznie się autentyczne wzburzenie społeczne przeciwko tym, którzy dostarczali, reklamowali, zachęcali, stręczyli, nakazywali ludobójcze preparaty?Plik PDF zawierający listę „skutków ubocznych”: 5.3.6-postmarketing-experience.pdf (phmpt.org)

Wszystkie dotychczas opublikowne dokumenty można pobrać ze strony: „Public Health and Medical Professionals for Transparency” – https://phmpt.org

Oprac. www.bibula.com
2022-03-02Komentarz. I co wy na to perfidnie oszukani Szczepany? Wpuszczono w wasze ciał trucizny, a wy bylibyście gotowi tych którzy próbowali was ostrzec przed nimi, wdeptać w błoto!

Jak się czujecie??Anthony Ivanowitz

03.03.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org