Teleporada medyczna. Humoreska
Dodzwoniłeś się do Publicznego Centrum Usług Zdrowotnych „Esklulap” w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli dzwonisz w sprawie uzyskania telefonicznej porady zdrowotnej- wybierz tonowo cyfrę 1, jeśli chcesz się zapisać na szczepienie covid-19, szóstą dawką utrwalającą – wybierz tonowo cyfrę 2, jeśli dzwonisz w innej sprawie- wybierz tonowo cyfrę 3.


Wybrałeś tonowo cyfrę 1, czekaj na połączenie z konsultantem. Liczba osób oczekujących-100, przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 2 godziny. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.


Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 150. przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 3 godziny. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.


Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 200, przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 4 godziny. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.


Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 250. przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 4 godziny. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.


Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 300, przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 5 godzin. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.


Jeśli interesuje cię dlaczego rośnie liczba osób oczekujących , oraz wydłuża się czas oczekiwania na połączenie, to informujemy, że wszyscy nasi konsultanci mają obecnie przerwę śniadaniową. Obecnie liczba osób oczekujących na połączenie wynosi 530, czas oczekiwania na połączenie- 12 godzin. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.


Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 800, przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 15 godzin. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.


Z uwagi na wydłużający się czas oczekiwania spowodowany udaniem się naszych konsultantów na przerwę obiadową, proponujemy wysłuchanie propozycji nagród dostępnych dla osób zaszczepionych 6 dawką szczepionki. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą - wybierz tonowo cyfrę 5, jeśli chcesz pozostać na linii i czekać, słuchając specjalnie wybranej dla ciebie muzyki relaksującej- wybierz tonowo cyfrę 6


Witamy w Agencji Nagród dla osób zaszczepionych 6 dawką szczepionki. Jeśli chcesz wysłuchać jakie nagrody możesz wylosować po 6 szczepieniu- wybierz tonowo cyfrę 7, jeśli chcesz abyśmy wysłali ci listę nagród sms – wybierz tonowo liczbę 8.


Przedstawiamy ci listę nagród jakie możesz wylosować po 6 szczepieniu.

Przygotowaliśmy dla ciebie:


pralkę automatyczną ładowaną „od góry”, lodówkę z zamrażarką, kosiarkę do trawy, młotek ciesielski, suszarkę do naczyń oraz do suszenia grzybów, telewizor plazmowy, drukarkę, nici dentystyczne, teczkę skórzaną, rower górski, wiertarkę udarową, komplet bielizny nocnej i dziennej, krem do golenia, mydełka perfumowane, żel do układania włosów, płyn powodujący ładny zapach z ust, laserowy depilator, grabie ogrodnicze, elektryczny zbieracz do liści, sekator, maszynkę do golenia oraz do mięsa, jodełki zapachowe do samochodu, stół do gra w tenisa, specyfik na porost  włosów o gwarantowanym działaniu, pompkę do roweru, kompostownik  plastikowy o pojemności 100 litrów z nadstawką pozwalającą na  zwiększenie pojemności do 300 litrów, , atestowaną  łapkę na szczury i  krety, odstraszacz komarów zasilany z baterii 9V, dwie rolki papy, worek cementu portlandzkiego nieznacznie tylko uszkodzony w czasie transportu, rusztowanie warszawskie pomalowane na żółto, drabina aluminiowa o udźwigu do100 kg, oraz szereg innych przedmiotów.


Jeśli chcesz powrócić do oczekiwania na połączenie z konsultantem- wybierz tonowo cyfrę 9, jeśli rezygnujesz z teleporady medycznej- wybierz tonowo cyfrę 10.


  Wszyscy nasi konsultanci są zajęci. Liczba osób oczekujących na połączenie- 1200, przewidywany czas oczekiwania na połączenie- 22 godzin. Pozostań na linii słuchając wybraną specjalnie dla ciebie muzykę relaksującą.


Oczekując na połączenie z konsultantem medycznym, podziel się z nami swoją opinią na temat jakości usługi. Jeśli chcesz nam powiedzieć, że za chwilę wsiądziesz na swoją hulajnogę którą wygrałeś w loterii szczepionkowej, popędzisz na niej do naszej siedziby i rozpierdolisz ją w drobny mak- wybierz tonowo cyfrę 11. Jeśli chcesz nam powiedzieć, że za chwilę wsiądziesz na swoją hulajnogę którą wygrałeś w loterii szczepionkowej, popędzisz na niej do naszej siedziby i spuścisz wpierdol każdej osobie obecnej w lokalu- wybierz tonowo cyfrę 12.

Jeśli chcesz nam powiedzieć, że jesteśmy bandą złodziei, bandytów, łapowników i kurwiarzy i jeśli chcesz dodać, że należałoby nas wszystkich powywieszać- wybierz tonowo cyfrę 13.

Jeśli chcesz skierować pod naszym adresem wszystkie wymienione groźby karalne- wybierz tonowo cyfrę 14.


Wybrałeś tonowo cyfrę 14, co świadczy, że w sensie medycznym nic ci nie dolega i zupełnie niepotrzebnie blokujesz połączenie osobom chorym..

Jeśli chcesz się zapisać na 6 dawkę szczepionki utrwalającej- wybierz tonowo cyfrę 15. Nasz konsultant oddzwoni do ciebie w ciągu 10 sekund.

Jeśli chcesz nam powiedzieć żebyśmy wsadzili sobie szczepionki w swoje posrane dupy- wybierz tonowo cyfrę 16.


Ponieważ wybrałeś tonowo cyfrę 16, więc rozłącz się, nie wydzwaniaj nigdy więcej i dupy posranej nam nie zawracaj! Twoja składka zdrowotna posłuży nam do sfinansowania leczenia w trybie teleporad ludzi chorych naprawdę, a nie takich jak ty hipochondryków!Zarząd Centrum Usług Zdrowotnych „Esklulap” w Piotrkowie Trybunalskim.

Dr nauk medycznych Jan Twardowski.


Anthony Ivanowitz

26.11.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org