Wyborczy taniec śmierciczyli głosujmy na tych którzy chcieli nas wymordować!

Na oficjalną interpelację poselska Konfederacji do Ministra Zdrowia, o podanie ilości zgonów po szczepionkach na Covid-19, vice minister Kraśko poinformował o liczbie 24,5 tysiąca zmarłych w ciągu czterech tygodni po podaniu pierwszej, drugiej lub trzeciej dawki preparatu w roku 2021. (źródło: https://wolnosc.info/konfederacja-domaga-sie-rozliczenia-akcji-szczepien/ )
A ile osób zmarło  w czasie do 4 tygodni po szczepieniu?

Tego nie wiemy, gdyż zgony tego rodzaju nie są przypisywane skutkom szczepienia!
I tak dla przykład jedną z ofiar szczepionki był profesor Pardeli ze Śląska, który stracił przytomność kilkanaście minut po szczepieniu i za kilka dni zmarł!
W oficjalnych statystykach zgonów poszczepiennych nie został on uwzględniony, lecz figuruje  w kategorii "utrata przytomności".

Przypadek profesora Pardeli został opisany przez lokalną prasę, zaalarmowaną przez wdowę po profesorze!
Ilu Polaków wymordowano "szczepionką" do dnia dzisiejszego, pewnie nigdy się nie dowiemy, a ilu jeszcze wyzionie ducha w najbliższym czasie? 

Ponad 250 tysięcy Polaków zginęło w skutek świadomego zablokowania całej służby zdrowia, pod pretekstem walki z kowidem!

Osoby odpowiedzialne za to ludobójstwo, czyli rząd PIS i prawie cała opozycja (z wyjątkiem Konfederacji), kandydują w najbliższych wyborach parlamentarnych i ponownie znajdą się w ławach poselskich i senatorskich, czekając na sygnał by  skoczyć Polakom do gardeł po raz drugi, tak jak to zrobili w czasie tak zwanej pandemii.

Szokuje postawa tak zwanego elektoratu, czyli tych którzy mieli szczęście i szczepienia oraz "pandemię" przeżyli: oni już o ofiarach mordu zapomnieli! Za jakieś ochłapy i obietnice ochłapów w przyszłości gotowi są ponownie głosować na tych którzy chcieli ich pozabijać!

Postawa tych ludzi jest dla mnie niezrozumiała! Oni nie są w stanie nawet symbolicznie okazać swojej dezaprobaty dla katów swoich rodaków, gdyż ci ich skorumpowali jakimiś ochłapami wcześniej im wydartymi z gardeł!
Jedni drugich warci!

Anthony Ivanowitz
05.10.2023r.
www.pospoliteruszenie.org