Syf z Ukrainy, który nas pogrąży!Trwa hipnotyczny, chocholi taniec rodaków, sterowany przez chazarskie media, które tak otumaniły poliniacką swołocz, że ta najpierw jak na komendę się „wyszczepiła” zaś obecnie ci co „wyszczepienie” przeżyli i jeszcze powłóczą nogami, planują (nieświadomi tego co robią) dobić się ukraińskim wariantem depopulacji.

Nikt poliniaków nigdy nie poinformował w telewizjach, że Ukraina to „zagłębie” alkoholizmu, narkomanii, zorganizowanej przestępczości oraz wielu nie uleczalnych chorób, silnie zakaźnych.

Poniżej pobieżny opis chorób którymi „poczęstują” nas Ukraińcy, a które „wyszczepione” poliniackie bydełko poślą do piachu.

Na nieszczęście dla garstki normalnych Polaków ich również dotknie ukraiński wariant depopulacji, trudny do uniknięcia, bo niewidzialny!


Źrodło: http://dakowski.pl/kilka-faktow-o-ktorych-sie-nie-mowi/


KILKA FAKTÓW O KTÓRYCH SIĘ NIE MÓWI

 *1. Ukraina jest dwa razy większa od Polski, ma 600 000 km kw.

**2. Obrazy zniszczeń, które widzisz w TV to max 20 km kw

**3. To rząd Ukrainy powinien w pierwszej kolejności zapewnić swoim obywatelom schronienie na dużej części terenów nie objętych działaniami wojennymi

.**4. Na Ukrainie jest ponad ćwierć miliona osób z HIV/AIDS, którym media mówią, że leków retrowirusowych starczy na kilka tygodni.

**5. Mężczyźni którzy mogą opuścić Ukrainę, to ci ze zwolnieniem ze służby. Nie są to tylko ojcowie dzieci 3+, ale również osoby serpozytywne HIV/AIDS, osoby z gruźlicą lekooporną i kiłą wrodzoną.

**6. Na Ukrainie jest 600.000 osób ze zdiagnozowaną gruźlicą lekooporną – czyli śmiertelną ( gruźlica jest nadal w pierwszej 10 chorób śmiertelnych)

**7. Dochodzi wysoko zakaźny wirus żółtaczki typu C

**8. Nikt nie bada osób przekraczających teraz granicę… co powoduje śmiertelne zagrożenie.

**9. Polskie Centrum HIV/AIDS już się uruchomiło – terapia, badania i leki mają być darmowe dla uchodźców.

**10. W Polsce szacuje się, że jest 30 tyś osób zakażonych HIV w tym ok 5000 ze zdiagnozowanym AIDS. – Ukraina natomiast zakażonych zdiagnozowanych ma ćwierć miliona!

**11. Kiła wrodzona jest też bardzo niebezpieczna i występowalność wzrosła w ostatnich latach o ponad 70 procent.

**12. Nikt, nikt nie przestrzega ludzi. Nikt nie uczula polskiego społeczeństwa aby zachować ostrożność, aby rodziny z małymi dziećmi i kobietą w ciąży unikały korzystania np. ze wspólnej toalety, wanny, naczyń z obcymi. kiła i gruźlica to choroby roznoszone również drogą kropelkową.

**13. Nie rozumiem dlaczego jest powszechne przekonanie, że Ukraina jest bezpieczna dla Polski…. jakby historia temu przeczy.

Mój komentarz: rząd warszawski swoją polityką wobec Ukrainy sprowadzi na nas nie tylko samobójstwo ekonomiczne ( sama wymiana hrywien na złotówki będzie kosztować polskich podatników ok 14 mld. Złotych), ale i pogrom zdrowotny. Takiego śmiercionośnego zestawu jak szczepienia + choroby przywleczone przez Ukraińców, większość poliniaków może nie przeżyć!!Anthony Ivanowitz

21.03.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org