III wojna światowa
Trwa III wojna światowa, z czego 99% ludności świata nie zdaje sobie sprawy!


W świadomości ludzi zakodował się taki obraz wojny jaki do niedawna oglądali w filmach: a więc walki czołgów, bombardowania z samolotów, ataki wojsk, rakiety, itp.

Takiej wojny w skali światowej nie ma, pomijając ustawkę wojenną na Ukrainie, ale o niej później.


Obecna wojna światowa (której ludność świata nie zauważa) toczy się za pomocą wszechogarniającej propagandy medialnej, oraz śmiercionośnej broni biologicznej, to znaczy trucizn wstrzykiwanych ludziom pod pozorem tak zwanych „szczepionek”.

Celem propagandy (w każdym państwie takiej samej) jest otumanić ludzi do takiego stopnia aby dobrowolnie poddała się ona „wyszczepianiu” (czyli zatruła się na własne życzenie) i jeszcze za to zapłaciła!

Pandemia covid-19 pokazała jak łatwo ludzi ogłupić dysponując mediami i sącząc propagandę dzień po dniu, przez całą dobę.

Okazało się, że najłatwiejszym materiałem do ogłupienia są ludzie „wykształceni”, co obnaża katastrofalny poziom szkolnictwa na całym świecie!

O ile w wojnach tradycyjnych walczą ze sobą państwa narodowe, bądź koalicje takich państw, tak w obecnej wojnie światowej są tylko dwie strony o „wymieszanej” narodowości: agresor czyli światowa mafia chazarska mająca do pomocy prawie wszystkie rządy państw narodowych z ich instytucjami przemocy, zaś ofiarą agresji są miliardy ludności świata, nie zdające sobie sprawy, że wobec nich toczy się okrutna i bezwzględna wojna na wyniszczenie.


Ta wojna jest już przez mafię chazarską wygrana, większość ludności świata została już zatruta szczepionkami, które w perspektywie kilku lat zredukują ludzką populację do ilości zaplanowanej przez Chazarów.

Aby jednak ten cel osiągnąć potrzebna będzie „powtórka z rozrywki”, czyli ogłoszenie następnej pandemii i następnej serii „szczepień”. Akcja jest już przygotowana i czeka na „odpalenie” do roku 2025, czego organizatorzy nie ukrywają i informują o swoich zamiarach w wielu źródłach internetowych.

Dlaczego następna pandemia „wybuchnie” w roku 2025?


To proste! Oszukać ludzi na ten sam numer jest trudno, osobnicy pokaleczeni szczepionkami na kowid, będą dmuchać na zimne i omijać punkty szczepień na kilometr.


Aby przymusić ich do dobrowolnych następnych szczepień, trzeba ich przerazić w stopniu ekstremalnym.

Jak oni to zrobią?

Tym razem nie będą musieli w mediach oszukiwać o ogromnej śmiertelności „zarazy” i pokazywać rzędy trumien wypełnionych ofiarami wypadków, czy katastrof morskich jak to zrobili w czasie pandemii kowida.

Teraz każdy obywatel świata te trumny i nieboszczyków zobaczy na własne oczy!


Co się stanie? Zapewne „szczepionki” na kowida którymi zatruto ludność świata zostały tak skonstruowane, aby zabić większość szczepanów w ściśle określonym czasie.

Konstruktorzy „szczepionek wiedzą kiedy ten czas nastąpi, gdyż eksperymentowali z nimi kilkanaście lat.

Czas masowego wymierania po szczepionkach nastąpi w roku 2025 i dlatego na ten rok zapowiedziano nową pandemię!

Masowe wymierania zaszczepionych ludzi zostanie przedstawione przez media na całym świecie jako ...skutek nowej pandemii. Ludzie widząc naocznie ogromną ilość zgonów wpadną w panikę i w większości popędzą do „szczepień” które ich ostatecznie zutylizują.

Czy taki będzie następny etap III wojny światowej? Czy może dla przyspieszenia depopulacji mafia chazarska zorganizuje następne ustawki wojenne na wzór tej ukraińskiej?

To jet bardzo prawdopodobne...

Reasumując: przed nami drugi etap depopulacji szczepionkowej wzbogaconej ustawkami wojennymi.

III wojnę światową przeżyją tylko ci którzy nie ulegną propagandzie i znajdą sposoby na to by nie dać się zabić w tradycyjny sposób1.

Czy takich ludzi w skali świata będzie tylko 500 milionów jak to sobie chazarska mafia zaplanowała?Anthony Ivanowitz

21.05.20232r.

Www.pospoliteruszenie.org