Seks w samoobsłudze. Humoreska
Dodzwoniłeś się do Agencji Towarzyskiej „Czerwony Kapturek”. Informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa nasza agencja pracuje głównie w trybie usług zdalnych . Usługi stacjonarne świadczymy tylko na indywidualne zamówienia.


Jeśli zamawiasz usługę stacjonarną wybierz tonowo cyfrę 1, jeśli zamawiasz usługę zdalną wybierz tonowo cyfrę dwa....


Wybrałeś usługę stacjonarną. Gratulujemy trafnego wyboru. Jeśli zamawiasz seks tradycyjny – wybierz tonowo cyfrę 3, jeśli seks analny- wybierz tonowo cyfrę 4, jeśli zamawiasz seks oralny- wybierz tonowo cyfrę 5.

Wybrałeś seks oralny, gratulujemy trafnego wyboru.

Niestety seks oralny jest aktualnie niedostępny z powodu konieczności zasłaniania przez nasze pracownice ust i nosa maseczkami. Możesz wybrać pozostałe usługi pamiętając, że na terenie agencji obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczkami, zaś narządy kopulacyjne muszą być chronione prezerwatywami. Wymagamy też zachowania dystansu społecznego. Naszym klientom nie wolno się zbliżać do seks pracownic na odległość mniejszą niż 2 metry.


Jeśli nadal chcesz zamówić usługę w trybie stacjonarnym, wybierz tonowo cyfrę 6, jeśli rozmyśliłeś się i chcesz zamówić usługę w trybie zdalnym- wybierz tonowo cyfrę 7.


Gratulujemy trafnego wyboru, wybrałeś usługę zdalną. Informujemy szanownych klientów, że w trybie zdalnym nie są dostępne wymienione już usługi. Proponujemy seks w samoobsłudze, odsłuchanie nagrania odgłosów wydawanych przez nasze pracownice podczas stosunku, albo też krótki opis stosunku seksualnego autorstwa znanego pisarza.


Jeśli wybierasz seks w samoobsłudze wybierz tonowo cyfrę 8, jeśli wybierasz osłuchanie odgłosów wydawanych przez naszą pracownicę podczas stosunku- wybierz tonowo cyfrę 9, jeśli chcesz posłuchać opisu stosunku – wybierz tonowo cyfrę 10.


Gratulujemy trafnego wyboru, wybrałeś seks w samoobsłudze, jeśli w czasie wykonywania usługi chcesz posłuchać muzyki, wybierz tonowo cyfrę 11. Muzyka trwa 10 minut więc nie musisz się spieszyć.


Jeśli chcesz zapłacić za usługę przelewem tradycyjnym- wybierz tonowo cyfrę 12, jeśli przelewem internetowym- wybierz tonowo cyfrę 13, jeślim BLIKIEM wybierz tonowo cyfrę 14.

Wystawioną przez nas fakturę (200 zł + Vat) możesz odliczyć od podatku rocznego w kategorii ochrona zdrowia.


Życzymy przyjemnych doznań erotycznych, po wykonaniu usługi skontaktuj się z nami aby ocenić jej jakość. Jeśli będziesz zadowolony - wybierz tonowo cyfrę 15. Ewentualne reklamacje- wybierz tonowo cyfrę 16.

A teraz rozłącz się i bierz się do roboty nie zapominając o zaleceniach sanitarnych rządu, zakryj maseczką usta i nos (aż pod same oczy jak to robi Kaczyński) i zachowaj dystans społeczny, jeśli w mieszkaniu nie jesteś sam!


Pozdrawiamy: Zarząd Agencji Towarzyskiej „Czerwony Kapturek”.


Anthony Ivanowitz

24.11.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org