Ratuj się kto mozePo kilkunastu miesiącach trwania pandemicznej ściemy i masowych szczepień, już wiemy czemu to ma wszystko służyć!

W każdym dniem ujawniają się kolejne makabryczne powikłania poszczepienne oraz ogromna ilość zgonów po zaszprycowaniu, co władze każdego państwa usiłują ukryć.

Poniżej kilka zdjęć pokazujących  jakie są skutki działania tak zwanych szczepionek i wyjaśniających dlaczego korzyści ze szczepionek są wyższe ...nie wiadomo od czego!

Poniżej zdjęcie z sekcji zwłok. Mózg człowieka wręcz "zalany" zakrzepami.mozg

 

 

Zakrzepy krwi "wyciągnięte" z płuc

skrzepy z płuc po wyssaniu

 

Zakrzepła krew "uzyskana" z umycia rurek do transfuzji krwi, po pobraniu krwi od osoby zaszczepionej

skrzepnięta krew z dializy

 

Krew pobrana od osoby zdrowej (po lewej) i krew pobrana od osoby zaszprycowanej

krew1

 

Trąd poszczepienny

trad

 

Pasożyt odkryty przez dr Madej w szczepionkach

macki

 

Zdjęcia pochodzą ze strony blogera bacy ( https://bacologia.wordpress.com/2021/10/06/szczepionkowe-ludobojstwo-dowody-cz-v/#more-1147 )

Już tylko te zdjęcia mogą wywołać przerażenie! Brak jakiejkolwiek reakcji rządów państw na dziejący się wokół horror zdrowotny dowodzi, że właśnie takiego efektu organizatorzy ludobójstwa oczekiwali!

Apeluję po raz kolejny do garstki uczciwych niezależnych lekarzy i naukowców polskich: podejmijcie natychmiastowe działania aby wypracować metody leczenia powikłań poszczepiennych, w tym najczęstsze- zakrzepice. Być może jedynym ratunkiem dla osób zaszczepionych będą cykliczne kuracje pijawkami, albo dożywotnie zażywanie leków przeciw zakrzepowych?

Przypomnę, że rząd Wielkiej Brytanii ogłosił przetarg na dostawę 33 mln opakowań leków na zakrzepicę o wartości kilku miliardów funtów, z terminem dostawy na 1 listopada tego roku.

Zapewne lekarze i naukowcy angielscy przebadali  tempo rozwoju zakrzepic poszczepiennych i wyszło im, że szczyt zachorowań rozpocznie się w listopadzie. W "ciemno" by takiego zakupu nie realizowali!

Czy horror musi się ziścić? Nikt nie pośpieszy nam z pomocą?

 

Anthony Ivanowitz

08.10.2021r.

www.pospoliteruszenie.org