Larum grają – apel!

 

Przy całkowitej bierności społeczeństwa i jego pożal się Boże „elit”,  kolejne rządy III RP prowadzą antypolską politykę zmierzająca do wyniszczenia gospodarki  pod hasłem walki z globalnym ociepleniem!

 

    Pod pretekstem walki ze słońcem (bo do tego sprowadza się „polityka” klimatyczna Unii Europejskiej), kolejni figuranci udający  polski rząd  nakładają na polski przemysł i polską energetykę niezwykle kosztowne a całkowicie idiotyczne wymogi dotyczące ograniczenia emisji CO2, co prowadzi do lawinowego wzrostu cen energii elektrycznej,  dramatycznie pogarsza konkurencyjność polskiego przemysłu oraz prowadzi do szybkiego wzrostu kosztów utrzymania  i tak już biednych obywateli!!

   W chwili obecnej  polityka „klimatyczna” polskiego rządu stanowi śmiertelne zagrożenie dla  polskiego państwa i jego obywateli!!!  Jeśli tej haniebnej, antypolskiej działalności nie powstrzymamy, to w krótkim czasie staniemy się europejskim skansenem nędzy, zaś Polska stanie się na wiele lat cywilizacyjną czarną dziurą!

Polska musi natychmiast wypowiedzieć wszelkie umowy międzynarodowe z których wynikają  jakiekolwiek zobowiązania naszego kraju do redukcji CO2!!!

Skoro kilkanaście razy bogatsza od nas Kanada, porzuciła walkę ze słońcem (twierdząc, że jej na to nie stać!), to tym bardziej tak biedny i zapóźniony w rozwoju kraj jak Polska musi zrobić to samo! I to natychmiast!!!

   Pod  absurdalnym pretekstem walki z globalnym ociepleniem (które nawet jeśli ma miejsce, to jest zjawiskiem powtarzającym się cyklicznie od milionów lat, na co człowiek nie ma wpływu, a co jest bardzo dobrze udokumentowane naukowo, oraz zostało opisane w licznych źródłach literackich, również polskich) bogate państwa europejskie, z premedytacją  rabują  nasz kraj (metodą na „ocieplenie” klimatu) niszcząc  przy okazji polski przemysł, zaś kolejne „polskie” rządy z wielka energią w tym pomagają!

   Tylko ogromny zryw obywatelski może powstrzymać nadciągającą katastrofę!!!!

Antypolskie kliki rządzące krajem  od 20 lat, same z siebie nie zmienią  tej zgubnej dla kraju „polityki” !

    Oni są do cna skorumpowani, przynajmniej ci którzy podejmują decyzje. Trzeba to na nich wymusić: strajkami, masowymi demonstracjami, blokadami Sejmu i instytucji państwowych, stałym gnębieniem posłów i senatorów wszędzie gdzie się oni pojawią z pikietowaniem ich domów włącznie, itp, itd.

    Jeśli my obywatele Polski „odpuścimy” im, oni nas zniszczą, a sami po dopełnieniu dzieła zniszczenia z judaszowymi srebrnikami pouciekają z kraju.

   Apeluję do wszystkich zorganizowanych sił społecznych i politycznych w kraju ( w tym do ogólnopolskich central związków zawodowych) którym dobro Polski leży na sercu: RODACY: nie pozwólmy aby antypolskie sitwy  które od 20 lat okupują nasz nieszczęśliwy  kraj,  zniszczyły go!  Zorganizujcie pośpiesznie jakiś ogólnopolski komitet obrony Polski, który zapoczątkuje  masową akcję protestu i wymusi na rządzących wycofanie się III RP  z największego szwindlu naszych czasów, jakim stała się tak zwana polityka klimatyczna! 

   Idiotyczna„walka” ze słońcem, czyli redukowaniem CO2, którego ilość  w atmosferze raz rośnie raz maleje, wraz z cyklicznymi zmianami klimatu, na co człowiek nie ma wpływu- pochłonie nasze skromne zasoby finansowe w najbardziej kretyński sposób!!!

    Gdyby nawet zmiany klimatu powodował człowiek, poprzez  coraz to większą emisję CO2 do atmosfery, to jaki ma sens ograniczanie emisji tego gazu tylko w części państw i to nie w tych które przodują w emisji (USA, Chiny, Indie) tylko w tych, które wytwarzają CO2 w niewielkich ilościach, jak Polska?

    Apeluję do redakcji portali internetowych, gazet, stacji radiowych i telewizyjnych oraz internautów o rozpropagowanie mojego apelu! Jedziemy na jednym wózku o nazwie Polska, który  wrogie nam siły chcą  spuścić w przepaść razem z nami!!!

   Mamy jeszcze instynkt samozachowawczy, czy jak barany bezwolnie pójdziemy na rzeź?

  

 

Anthony Ivanowitz

26. stycznia. 2012r.

www.pospoliteruszenie.org