Polacy po raz kolejny ratują żydów, tym razem ich bogactwo


Tak już jest natura Polaków (nie wszystkich na szczęście), że w sytuacjach zagrożenia bez wahania poświęcą swoje życie i najbliższej rodziny aby tylko uratować obcego sobie człowieka pochodzenia żydowskiego.


Sytuacja jest rozwojowa! O ile za okupacji hitlerowskiej wielu Polaków oddało swoje życie aby ratować życie Żydów (za ci ich potomkowie każą sobie słono zapłacić!), o tyle obecnie od dwóch już lat Polacy oddają życie i tracą zdrowie, już nie po to aby jacyś żydzie przeżyli, ale dlatego, aby najbogatsi żydzie na świecie, stali się jeszcze bogatsi!


Przypomnijmy, że najbogatsi żydzie na świecie w których rękach jest cały przemysł farmaceutyczny i większość innych przemysłów i banków, zauważyli, że przyrost ich bogactwa jest zbyt powolny, za co winią gojów, w tym polskich.


Chcąc dać szansę polskim gojom na poprawę, wyprodukowali oni w swoich fabrykach płyn o składzie chemicznym znanym tylko im samym i zachęcili poprzez swoje media aby polskie goje powpuszczali sobie ten płyn do ramion!

Apel nie pozostał bez echa: ponad 20 mln polskich gojów popędziło na złamanie karku do szpryc punktów aby dać się zaszprycować i tym samym zaspokoić słuszne oczekiwania różnych Szwabów, Gejtsów i innych bogatych gudłai!

W efekcie zyski producentów szczepionek poszybowały w niebiosa, zaś dyrektor generalny firmy Pfajzer (żydowski weterynarz nazwiskiem Burla) pochwalił się, że przyrastają one w tempie 1000 dolarów na sekundę, a będą przyrastać jeszcze szybciej.


Tak się jakoś dziwnie składa, że płyny wpuszczane gojom do ramion, czynią z goja żywego goja martwego, abo okaleczonego! Goje okaleczone czują się dyskryminowani i żądają jeszcze więcej płynów dla siebie, tak aby szybciej uzyskać status nieboszczyka a tym samym przyspieszyć transfer kasy do gudłai!


Determinację gojów tylko okaleczonych, aby dać sobie wpuścić do ciał jeszcze więcej „szczepionki”, tak aby bardzo bogaci żydzi stali się jeszcze bogatsi, jest zdumiewająca.


Znajomy Szczepan który po dwóch dawkach płynów o mało nie wykaszlał sobie płuc i oskrzeli, gdy tylko poczuł się lepiej natychmiast pobiegł do szpryc punku po trzecią dawkę, i była to ostatnia dawka w jego życiu!

Tak też zakończył ostatnio swój żywot piosenkarz Witold Paszt: szczepił się do skutku z zadziwiającym uporem, co z uznaniem odnotowały żydowskie media!

W uznaniu jego zasług dla pomnażania majątków żydowskich gudłai, żydowskie media urządzą mu pośmiertelną klakę w telewizjach. Ogłoszą go bohaterem narodowym który oddał życie w wiadomej sprawie.

Różni panowie i panie będą go wspominać jaki to był ciepły (jeszcze do niedawna) człowiek, jak pięknie śpiewał, itp. Jacyś „wyjcy” pośpiewają jego piosenki, zaś zgromadzona w studio publiczność będzie się kołysać w rytm muzyki.

Piękne zakończenie i wspaniały przykład do naśladowania!Duma polskich gojów z tego, że oddają oni swoje życie i zdrowie aby uczynić bogatych żydów jeszcze bogatszymi, jest godna pochwały. Gdy już bogaci żydzie wykończą swoimi płynami polskich gojów filosemitów, pozostali przy życiu antysemici być może pomyślą jak pomnażać własne bogactwo a nie oddawać życie za pomnażanie bogactwa żydowskiej oligarchii finansowej!


Anthony Ivanowitz

20.02.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org