Powiklania po szczepieniach na kowid 19 w Polsce
Po „wyszczepieniu” w Polsce 541 229 osób (według stanu na dzień 20.01.2021r,) Sanepidy zgłosiły 164 powikłania poszczepienne z czego 129 przypadków miało charakter łagodny, zaś 35 charakter poważny. (więcej tutaj: file:///C:/Users/NEW/AppData/Local/Temp/Bie%C5%BC%C4%85cy_raport_dotycz%C4%85cy_NOP_18012021.pdf )

Oficjalne statystyki są w sposób oczywisty zaniżone, co wynika wprost z doświadczeń producenta szczepionek. W czasie badań przed klinicznych producent szczepionek odnotował łagodne odczyny poszczepienne u 10% zaszczepionych ochotników.

Dlaczego podczas szczepień w Polsce łagodnych odczynów poszczepiennych miałoby być tysiące razy mniej? Pachnie to na kilometr szwindlem, polegającym na fałszowaniu statystyk!

Przy zaszczepionych ponad 500 tysięcy osób , około 50 tysięcy z nich powinno doświadczyć lekkich powikłań, zaś oficjalnie podano tych powikłań- 129!

Na czym polegają poważne powikłania poszczepienne?

Zacytuję opisy kilku z nich zamieszczone w podanym na początku linku.


1.epizod hypotoniczno-hyporeaktywny (omdlenie) i 2x utrata przytomności, ból głowy pacjent niehospitalizowany

2.duszności, tachykardia, bladość powłok, senność

3.drętwienie i obrzęk języka, trudność z przełykaniem śliny, duszność,

osłabienie, bladość powłok, potliwość, pogorszenie kontaktu. Liczne choroby współistniejące -pacjent hospitalizowany

4.metaliczny posmak w ustach, epizod hypotoniczno-hyporeaktywny z utratą przytomności –pacjent niehospitalizowany

5.zaburzenia rytmu serca –komorowe, trigeminia

6.odczyn w miejscu wstrzyknięcia o średnicy 3-5cm, bolesność i powiększenie regionalnych węzłów chłonnych

7.epizod hypnotyczno-hyporeaktywny, osłabienie, uczucie nudności, zawroty głowy, spadek ciśnienia tętniczego 90/60, bez duszności, bez gorączki -pacjent niehospitalizowany ból ręki, dreszcze, kaszel, osłabienie, ból mięśni. W 6-7 dniu po szczepieniu wystąpiły wymioty, ból brzucha, utrata węchu i smaku –pacjent niehospitalizowany

8.nasilony odczyn w miejscu wstrzyknięcia, średnica 6-9 cm, temp. 38,0 -bolesność i powiększenie węzłów chłonnych pod pachą–pacjent niehospitalizowany

9.złe samopoczucie, osłabienie, zawroty głowy, drgawki niegorączkowe, rumień twarzy i dekoltu. Pacjent niehospitalizowany

10.duszność nagła trwająca 40 minut po szczepieniu, tachykardia, nadciśnienie 170/90, spadek saturacji, cechy niedotlenienia mięśnia sercowego–pacjent niehospitalizowany, itp., itd.


Rasowi kowidianie zakrzykną w tym momencie, że ilość powikłań poszczepiennych jest śladowa i nie warto się nimi przejmować!

Jednak w grupie milionów osób nie zaszczepionych nie było ani jednego powikłania poszczepiennego! Więc pod względem ilości powikłań grupa osób nie zaszczepionych póki co „wygrywa”!

Jakie korzyści zdrowotne osiągną osoby zaszczepione? Nie zachorują na mitycznego „kowida”?

Tego nikt jeszcze nie wie, doniesienia z całego świata pokazują, że setki osób zaszczepionych, właśnie na kowida zachorowało tuż po szczepieniu!

Czy płynące z całego świata doniesienia o licznych powikłaniach poszczepiennych, (łącznie ze śmiertelnym zejściem) otrzeźwi polskich kowidian?

Nic na to nie wskazuję! Niczym barany pchają się oni sami do rzeźni, nieświadomi konsekwencji swoich wyborów!

Te zaś będą tragiczne! „Wysyp” powikłań zacznie się po drugiej dawce szczepionek i będzie trwał latami! Doświadczyli tego Szwedzi w roku 2009, gdy w swojej zbiorowej głupocie zaszczepili się w 60% na świńską grypę!

Nie wiem czy współczuć kowidianom czy nimi pogardzać? Gdyby nie afera kowidowa nigdy byśmy się nie dowiedzieli, że na świecie żyje tylu durni, gotowych za darmo pełnić rolę szczura doświadczalnego!


Anthony Ivanowitz

20.01.2023r.

Www.pospoliteruszenie.org