Pogrom


„...Polska znalazła się w gronie państw o najmniejszej akceptacji szczepień przeciwko Covid-19 – wynika z analiz przeprowadzonych w 23 państwach świata, a opublikowanych przez „Nature Medicine”. Gorzej od nas wypadły Rosja, Ghana i RPA.

Badania w okresie od 29 czerwca do 10 lipca 2022 r. przeprowadzili specjaliści City University New York pod kierunkiem Jeffreya V. Lazarus, Katarzyny Wyki oraz Aymana El-Mohandesa. Akceptację szczepień przeciwko Covid-19 zdefiniowano jako przyjęcie przynajmniej jednej dawki tego preparatu. Za niezdecydowanie uznano nie szczepienie się, mimo dostępności szczepionki. I mimo globalnej nachalnej propagandy, zachwalającej szprycę – dodajmy.

W takim ujęciu największa akceptację szczepień przeciwko Covid-19 wśród 23 badanych krajów w lipcu 2022 r. wykazały Indie, Chiny oraz Singapur. W tych krajach przynajmniej jedną dawkę przyjęło odpowiednio 98,3 proc., 96,6 proc. oraz 92,5 proc. populacji.

Na kolejnych miejscach uplasowały się takie państwa jak Hiszpania (89,9 proc. akceptacji szczepień), Peru (89,6 proc.), Korea Południowa (89,2 proc.), Ekwador (88,6), Brazylia (87,2 proc.) oraz Kanada (87 proc.), Włochy (84,6 proc.), Francja (81,7 proc.), Wielka Brytania (80.4 proc.) i Stany Zjednoczone (80,2 proc.).

Najmniejsze zainteresowanie szczepieniami było w RPA, gdzie co najmniej jedną dawkę przyjęło 47,9 proc. ludności. W Ghanie zaszczepiło się 58 proc. populacji, w Rosji – 60,8 proc., a w Polsce – 64,1 proc. Nasz kraj „wyprzedziła” Kenia, gdzie zaszczepiło się 68,8 proc. ludności, Meksyk – 73,6 proc., Nigeria 71,9 proc. oraz Turcja – 72 proc. W Szwecji zaakceptowało szczepienia przeciwko Covid-19 79,2 proc. społeczeństwa, a w Niemczech – 78,1 proc.

Średnio we wszystkich 23 badanych krajach jedną przynajmniej dawką szczepionki przeciwko Covid-19 zaszczepiło się 79,1 proc. ludności, a 20,9 proc. było niechętnych lub nieprzekonanych. W każdym kraju analizowano odpowiedzi 1 tys. osób.

Nieco większa grupa Polaków dała namówić się na szczepienia uzupełniające (tzw. boostery). Na przyjęcie trzeciej lub czwartej dawki szprycy w lipcu 2022 r. zdecydowało 84,2 proc. naszych rodaków zaszczepionych wcześniej dwoma dawkami standardowymi. To jednak i tak poniżej średniej dla wszystkich 23 badanych krajów, która wyniosła 87,9 proc.

Największe zainteresowanie boosterami było w Chinach, gdzie kolejną (trzecia lub czwartą) dawkę przyjęło 98,9 proc. zaszczepionych. W Nigerii przyjęło ją 98,6 proc. ludności, w Brazylii – 96,4 proc., w Meksyku – 95,2 proc., w Kenii – 94,4 proc., a w Peru – 92,2 proc. W USA boostera przyjęło 87 proc. zaszczepionych, w Wielkiej Brytanii – 92,1 proc., we Włoszech – 90,6 proc., w Turcji – 87,6 proc. oraz w Hiszpanii – 86,8 proc...”

(źródło: https://nczas.com/2023/01/14/powszechne-szprycowanie-nie-takie-powszechne-wielu-z-nas-bylo-odpornych-na-propagande/ )Powyższe dane statystyczne nie pokazują prawdziwej skali katastrofy zdrowotnej wywołanej „szczepionkami”, gdyż nie wiemy jaką „szczepionkę” zafundowano poszczególnym państwom, oraz tego jaki procent tych „szczepionek” zawierał placebo.

Dane statystyczne dotyczące śmiertelności poszczepiennej w poszczególnych państwach pokazują, że zastosowano różne szczepionki, o różnym stopniu zjadliwości. W niektórych państwach zastosowano być może w całości placebo, co by wyjaśniało niewielką śmiertelność poszczepienną i mała ilość powikłań. Tak jest w Izraelu i być może tak jest w Chinach.

W państwach białego człowieka „szczepienia” wywołały ogromny wzrost zgonów i powikłań, o czym pisałem wielokrotnie opierając się na oficjalnych danych statystycznych.

Polska niestety należy do tej kategorii państw, czego potwierdzeniem są nie tylko oficjalne statystyki nadumieralności i coraz krótszej średniej długości życia, ale i również dane statystyczne napływające z poszczególnych miast!

I tak dla przykładu, Urząd Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim ogłosił statystyki zgonów i urodzin w roku 2022.

Po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej ilość zgonów była wyższa od ilości urodzin i to w szokującej proporcji. Dwa razy więcej ludzi umarło niż się urodziło. ( źródło: https://epiotrkow.pl/news/Duzo-wiecej-zgonow-niz-urodzen-w-Piotrkowie,50215 )

Tak zwane szczepionki działają dwutorowo: zabijają i kaleczą ludzi oraz prowadzą do poronień u kobiet oraz śmiertelnie uszkadzają płody! „Zaszczepione” dzieci są pozbawione płodności, co okaże się dopiero za kilka (kilkanaście) lat! Podobnie wysterylizowano „szczepionkami” dziewczynki i kobiety w Kenii kilkanaście lat temu, o czym pisałem w jednym z artykułów przestrzegając przed identycznym scenariuszem.

Aby te fakty ukryć (oraz dodatkowo ogromną ilość chorób poszczepiennych diagnozowanych ostatnio jako grypę) w ogólnopolskich portalach wyłączono możliwość komentowania.

Tam jest już tylko propaganda.

Marną dla mnie satysfakcją jest fakt, że już od marca 2020 roku ostrzegałem ludzi przed „szczepieniami”, wszelkie moje komentarze, analizy i przewidywania okazały się trafne, co każdy może sprawdzić na mojej stronie internetowej www.pospoliteruszenie.org .

Zbrodnia depopulacyjna pokazała jak małą mądrością jest świat rządzony i jak prymitywnym kłamstwem można ludzkość „rzucić na kolana”, a konkretnie w otchłań śmierci i chorób!Anthony Ivanowitz

14.01.20232r.

Www.pospoliteruszenie.orgPS.


Skutki wyszczepiania ludzkości. Przerażające.

Przerażające skutki wyszczepiania ludzkości

Świat medycyny ma coraz większy problem, ale nie tylko dlatego, że pojawiło się zjawisko nieznane w przeszłości, lecz dlatego że nie wie jak je zignorować, jak przemilczeć, jak ponownie oszukać społeczeństwo, jak wmówić innym i sobie, że to nic groźnego.

Jak pisaliśmy wcześniej, znany aktywista internetowy, Mark Crispin Miller, z zawodu profesor na New York University, autor wielu książek, poświęcił całe „pandemiczne” dwa lata na skrupulatne zbieranie informacji o ofiarach tzw. szczepionek. Ostatnimi czasy jego dodatkowe zajęcie stało się niezwykle absorbujące, gdyż liczba ofiar na świecie rośnie gwałtownie, a jednocześnie główne media dalej ignorują temat, świat medyczny w większości milczy, a społeczeństwo żyje w nieświadomości.

Prof. Mark Crispin Miller na swoim substacku regularnie zamieszcza listę osób, które „zmarły nagle”, jako ofiary tzw. szczepionek przeciwko Covid-19.

Oto kilka urywków z jego listy z okresu 26 grudnia 2022 do 2 stycznia 2023 r., czyli zaledwie tygodnia.

Stany Zjednoczone

…i tak dalej… Lista tylko z USA, i tylko z jednego tygodnia ciągnie się niemal w nieskończoność.

==========================================

Podobna lista dotyczy „nagłych i niewyjaśnionych śmierci” w Kanadzie, Meksyku, Costa Rica, Jamaice, Kolumbii, Wenezueli, Surinanum, Brazylii, Argentynie, Paragwaju, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Norwegii, Danii, we Włoszech, w Nigerii, Arabii Saudyjskiej, Azerbejdżanie, Rosji, Sri Lance, Chinach, Indonezji, Malezji, Australii, Nowej Zelandii

Znów, w ciągu jednego tylko tygodnia kilkaset nazwisk, i to tylko tych osób, o których niszowe media oraz domy pogrzebowe w jakiś ograniczony sposób poinformowały, a co prof. Crispin cierpliwie wyszukał.

A gdzie są media, gdzie dziennikarze, gdzie jest świat medyczny?

Ten ostatni niemal doszczętnie skretyniał i poza wybitnymi jednostkami odważającymi się mówić i pokazywać nonsensy i niebezpieczeństwa szczepień, dalej cicho siedzą – bo kariera, bo bojaźń przed utratą pracy, bo ostracyzm kolegów i przełożonych, bo… dziesiątki wymówek.

Jednocześnie, przy cenzurze mediów, wielu lekarzy z przerażeniem obserwuje skutki masowego wyszczepiania społeczeństw i ludzkości, a nieliczni dzielą się tragicznymi skutkami.

Oto najnowszy przykład wyciągania z bijącego serca ogromnych zatorów, u osoby zaszczepionej. Tak właśnie działają genetyczne, eksperymentalne preparaty!

https://t.me/DirtRoadDiscussion/10164?embed=1

Zaszczepieni! Bójcie się, dbajcie o resztki swego zdrowia, podnieście głos i rękę na siły zła, przepędźcie tych, co wam wmówili przyjęcie tych zgubnych preparatów. Jesteście liczną grupą, nie macie wiele do stracenia i możecie przegonić „ekspertów”, polityków i wszystkich odpowiedzialnych za szerzenie śmiercionośnej dezinformacji. Przejrzyjcie, zerwijcie łuski z oczu, zrzućcie maski z twarzy, połączmy swe siły w walce z kłamstwem, cenzurą, terrorem i ciemnotą.

Oprac. www.bibula.com