Łowcy skór mordują pod respiratoramiPo tekście w " Gazecie Wyborczej" rzecznik praw obywatelskich prof. Marcin Wiącek chce wyjaśnień od Ministerstwa Zdrowia w sprawie oddziałów covidowych, na których umierają niemal wszyscy pacjenci podłączeni do respiratora. Resort Adama Niedzielskiego i NFZ milczą.


( https://wyborcza.pl/7,75398,28031252,piata-fala-koronawirusa-po-katastrofie-w-szpitalach-bedzie.html?disableRedirects=true )Ponieważ na pytanie pana profesora, żaden z adresatów mu nie odpowie, spróbuję ich wyręczyć!

A więc: dlaczego szpitale stosują „terapie” pod respiratorem, skoro umierają nieomal wszyscy pacjenci podłączeni do tego urządzenia?

Właśnie dlatego! Jest to nieomal w 100% skuteczne narzędzie zbrodni, podobnie jak w czasie afery łowców skór w łódzkim pogotowiu , gdzie tamci zbrodniarze stosowali do zabijania ludzi pavulon i potas. Dlaczego pavulon i potas? Bo były podobnie skuteczne jak respiratory! Kto dostał „strzał” z pavulonu, ten ginął w męczarniach dusząc się, gdyż pavulon powodował zwiotczenie mięśni płuc które przestawały pracować!

Respirator rozrywa i pali ludziom płuca prowadząc do zgonu, dlatego też jest w powszechnym użyciu! Każde użycie respiratora jest nagradzane przez NFZ kwotą 1000 zł. Przypomnijmy, że łowcy skór z łódzkiego pogotowia, za każdego uśmierconego człowieka inkasowali od firm pogrzebowych kwotę 300-400 zł.

Państwowy zleceniodawca „mokrej roboty” jest bardziej hojny niż właściciel firmy pogrzebowej, co tłumaczy (?) masowy udział lekarzy zabójców w zbrodni respiratorowej!

Ilu nieszczęśników wymordowali „lekarze” metodą „na respirator” i ile na tym zarobili?

Załóżmy, że co dziennie morduje się pod respiratorem 500 osób. (jest to założenie bardzo skromne, gdyż dziennie przebywa pod respiratorem średnio ponad 1000 osób).Tak więc w roku 2021 respiratorowi łowcy skór zamordowali ok 180 tysięcy osób, otrzymując za tą zbrodnię kwotę ok 180 mln. zł. Nawet jeśli ilość zamordowanych zmniejszymy o połowę, to nadal jest to masowe ludobójstwo, popełniane przez zbrodniarzy w białych kitlach, na swoich pacjentach!!

Podane liczby robią wrażenie, a przecież nie widać końca mordu respiratorowego. Może sobie profesor Wiącek pytać kogo tam chce, dlaczego stosuje się „terapię” dającą prawie 100 % zgonów i żadnej odpowiedzi się nie doczeka, chyba, że jakimś cudem przeczyta mój artykuł!

Proponuję profesorowi aby zadał Morawieckiemu i Niedzielskiemu inne pytania, choćby takie:

  1. Dlaczego wprowadzili oni zakaz leczenia chorych na kowida (grypę) skutecznymi, bezpiecznymi i tanimi lekami, stosowanymi od dziesiątków lat?

  2. Dlaczego prześladują lekarzy którzy stosując te leki wyleczyli tysiące osób?

  3. Dlaczego sparaliżowali całą służbę zdrowia tele -poradami i zaprzestaniem normalnego leczenia w szpitalach i przychodniach zdrowia?

  4. Dlaczego zabraniają stosowania amantadyny, leku dopuszczonego do stosowania w leczeniu grypy już 60 lat temu?

  5. Dlaczego nakłaniają Polaków do szczepień, w sytuacji gdy nie wiadomo jaki jest skład chemiczny „szczepionek” i jakie będą skutki ich stosowania w dłuższym okresie?

  6. Dlaczego pomimo ogromnej ilości zgonów i powikłań poszczepiennych, szczepienia są na „chama” kontynuowane?

  7. Dlaczego rząd terroryzuje społeczeństwo masowymi testami, choć udowodniono naukowo ich bezwartościowość?

  8. Dlaczego będące we władaniu rządu media uprawiają kłamliwą propagandę, siejąc strach i przerażenie, czyli generują ogólnospołeczny stres, który sam w sobie powoduje zgony i choroby?

  9. Dlaczego wymusza się noszenie masek na twarzy, skoro ponad 100 badań naukowych dowodzi, że przed niczym one nie chronią, natomiast stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia i życia?

  10. Dlaczego do noszenia masek zmusza się w szkołach dzieci i młodzież, pomimo ostrzeżeń lekarzy, że powodują one nieodwracalne uszkodzenia mózgu i szeregu innych organów?

Odpowiem panu profesorowi, gdyż nikt inny tego nie zrobi: ponieważ każde z tych zakazów, nakazów, czy działań zwiększa śmiertelność Polaków, a właśnie takiego efektu „pandemii” oczekuje rząd warszawski, działający na zlecenie globalnych bandytów depopulacyjnych!

Ze statystyk międzynarodowych dotyczących tak zwanych „zgonów ponad normatywnych” wynika, że Polska jest światowym liderem (zaraz po Meksyku) w tym zakresie!

Holocaust Polaków trwa i końca tej zbrodni nie widać!Anthony Ivanowitz

25.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org