Pandemia powraca...w chazarskich mediach
Chazarskie media o zasięgu światowym zaczęły "grzać" temat powrotu pandemii covid 19, powymyślały już nawet nazwy dla nowych wirusów które mają ową pandemię wywoływać.
Temat nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem, gdyż już od kilku lat oszuści skupieni wokół Światowej Organizacji Zdrowia zapowiadali następną pandemię po zakończeniu tej z roku 2020-2022r. Ma ona nadejść pod koniec roku 2023, czyli w czasie corocznie zaczynającego się sezonu zachorować na grypę!
 
Czy ten odgrzewany propagandowy kotlet zostanie przez przez ludność świata skonsumowany, po doświadczeniu covida 19? 
Zdrowy rozsądek podpowiada, że to się nie może udać, gdyż nawet skończony idiota z reguły nie daje się oszukać dwa razy na ten sam numer!
Ale ten bandycki numer się jednak uda i już w listopadzie tego roku rozpocznie się na całym świecie zabawa w pandemię, której szczegóły co niektórzy ludzie jeszcze doskonale pamiętają z pandemii ledwie zakończonej.

Po co globalni depopulatorzy organizują następną pandemię?
Gdyż po pierwsze nie zrealizowali celu pandemii covid 19 (za mało ludzi umarło po "szczepieniach"), zaś po drugie "apetyt rośnie w miarę jedzenia", więc chcą po raz drugi obrabować cały świat wciskając naiwnym i skorumpowanym rządom "szczepionki",  te same które już zabiły i pokaleczyły miliony ludzie na całym świecie.

Dlaczego numer z nową pandemią wbrew zdrowemu rozsądkowi, jednak się uda?
Aby zmusić ludzi do szczepień trzeba ich śmiertelnie wystraszyć, już nie telewizyjnymi obrazami masowych zgonów, gdzieś daleko od nich, ale realnymi zgonami wokół nich, które zobaczą na własne oczy!
Jak oni  osiągną ten cel?
Szczepionki podane ludności świata w czasie covid 19, zostały tak przygotowane aby osiągnęły swoją maksymalną "wydajność" pod koniec roku 2023. Wtedy wysypie się" worek" ze zgonami poszczepiennymi, co skurwione chazarskie media będą przypisywać działaniu nowego wariantu wirusa i nowej pandemii.
Nie wykluczam i takiej możliwości, że masowe zgony wywoła promieniowanie 5 G, które uruchomione na pełną moc aktywuje w organizmach osób zaszczepionych program ich unicestwienia.
To wywoła masową histerię i zapewni klientów do nowych szczepień. W czasie tych szczepień nie będzie już "zmiłuj się", wszystkie wersje szpryc będą śmiertelne! "Oni" już nie będą się bawić w rosyjską ruletkę i część szpryc napełniać wodą destylowaną albo solą fizjologiczną.

W Polsce do październikowych wyborów parlamentarnych będzie spokój, po wyborach zacznie się znany już nam horror, bez względu na to kto wygra wybory.  Kto spanikuje ten zginie, w pierwszej kolejności szczepany z roku 2020, a w następnej szczepany pozyskane nową kampanią dezinformacyjną, jeśli nadstawią ramię do szprycowania.

Taka czeka nas najbliższa przyszłość, być może jeszcze bardziej okrutna niż pandemia z roku 2020, gdyż "wzbogacona" o szczepienia terrorystyczne wykonywane przez bojówki kryminalne, sowicie opłacane za każdego zaszprycowanego przemocą nieszczęśnika!


Na zakończenie podpowiem, że broń czarnoprochowa jest do legalnego nabycia i jej posiadanie nie wymaga żadnego pozwolenia!

Przypomnę, że w czasie szczepień dzieci na polio w Indiach i Pakistanie,  w czasie których  500 tysięcy dzieci zostało sparaliżowanych, zdesperowani rodzice zastrzelili  8   zbrodniarzy szczepionkowych. To wystarczyło aby wszyscy pozostali  w liczbie kilku tysięcy uciekli w panice z "placu boju", co zakończyło mord na  hinduskich i pakistańskich dzieciach.

Anthony Ivanowitz
23.08.2023r.
www.pospoliteruszenie.org