Olimpiada analnaKilka dni dzieli nas od inauguracji zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Chińczycy wprowadzili surowe zasady sanitarne, każą się testować nawet dwa razy dziennie. Możliwe są także testy z ...odbytu.

Władze chińskie opracowały drobiazgowe zasady testowania z odbytu, A jak wygląda taki test z odbytu? Oficjalna instrukcja głosi tak: „jest wykonywany za pomocą sterylnego wacika, który wygląda jak bardzo długi patyczek do uszu, który wprowadza się na głębokość od 3 cm do 5 cm do odbytu, a następnie delikatnie się go wyciąga”. (więcej na ten temat tutaj: https://nczas.com/2022/01/29/io-2022-chiny-testy-analne-z-odbytu/

Dlaczego władze Chin chcą testować sportowców z odbytu?

Oficjalne stanowisko wyjaśniające tą kwestię jest takie: Forbes” podaje, że testy analne na koronawirusa zyskały na nowo popularność w Chinach w związku z wariantem Omikron. Wszystko dlatego, że są bardziej czułe, tzn. częściej wykrywają wirusa niż testy, które polegają na pobraniu wymazu z nosa lub gardła.

Jednak biorąc pod uwagę fakt, że Omikrona widziano w Chinach na tej samej zasadzie jak wszędzie na świecie, więc oficjalne stanowisko władz chińskich wydaje się być naciągane. Musi być jakiś inny powód testowania z odbytu.

Wkroczę teraz na grunt spiskowej teorii koronawirusowej, która ten problem mam wyjaśni.

Otóż jak poinformował mnie znajomy Chińczyk (Tao Hao), testowanie z odbytu wymusiło na władzach Chin bardzo wpływowe w tym państwie lobby gejowskie. Pederaści chińscy zaoferowali władzom Chin darmowe przeprowadzenie testów analnych, wysuwając dwa warunki których spełnienie jest konieczne z ich punktu widzenia.

  1. Patyczek testowy wprowadzany do odbytu musi mieć długość nie od 3-5 cm, ale 12 centymetrów , czyli w przybliżeniu tyle ile wynosi długość fujarki przeciętnego Azjaty!

  2. Homoseksualni testerzy nie będą obsługiwać kobiet, gdyż -jak twierdzą -z uwagi na specyficzną budowę anatomiczną tych obrzydliwych (z ich punktu widzenia) istot, możliwe są pomyłki, w natłoku testowania można pomylić dziurki i nieszczęście gotowe.

Nie wiemy, czy władze Chin przystały na żądania chińskich gejów, wiemy natomiast z całą pewnością, że gdyby wprowadziły one obowiązek „obciągnięcia kabla” jakiemuś sekretarzowi , przed startem w zawodach i po starcie, to większość „sportowców” by tego kabla pociągnęła.

Większość ludzi na świecie nie posiada rozumu, nie zna pojęcia honoru i nie wie co to znaczy upokorzenie, czego dowodem są miliardy „wyszczepionych” durni, którzy aby zapewnić sobie nieśmiertelność, popełniła ….samobójstwo, czekając teraz cierpliwie na „szczęśliwe zejście” !

Anthony Ivanowitz

29.01.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org