Człowiek- nieudany eksperyment...Pan zaś, widząc, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe, żałował, że stworzył ludzi na ziemi… (Rdz 6,5)..."

Cała historia ludzkości to niekończąca się opowieść o wojnach, rzeziach, dzikiej agresji ludzi wobec siebie i wobec zwierząt, to mroczny świat przemocy i mordu w wykonaniu homo sapiens wobec przedstawicieli własnego gatunku i wobec przyrody.
Człowiek jest jedynym stworzeniem na Ziemi mordującym przedstawicieli własnego gatunku jeszcze nie narodzonych, będących w łonie matek.


Pandemia pokazała, że żądza mordu jest wpisana w ludzką naturę, ludzie są gotowi mordować innych dla pieniędzy i czynią tak bez względu na wykształcenie czy status społeczny.


Gdy kilkanaście lat temu wybuchła w Łodzi afera „łowców skór”, okazało się, że za kwotę 300 zł „od łebka” lekarze i pielęgniarze pogotowia  wymordowali kilka tysięcy chorych ludzi, zabijając ich pavulonem i potasem. (zabito tylu ludzi ile pobrano dawek pavulonu, a tych pobrano kilka tysięcy)
To jednak nic z porównaniu z mordem popełnionym przez medyków na chorych w czasie tak zwanej „pandemii.” Teraz jako narzędzie mordu zastosowano respiratory oraz odmowę leczenia chorych ludzi,  wskutek czego zabito ponad 200 tysięcy pacjentów w Polsce i nieznaną liczbę ludzi na całym świecie.
Opisy barbarzyństwa ludzkiego gatunku można mnożyć w nieskończoność, ludzie stworzyli sami dla siebie piekło na ziemi.
Eksperyment Stwórcy z ludźmi na ziemi okazał się nieudany i przerażający co być może skłoniło Pana do jego zakończenia bądź radykalnego ograniczenia.

Do likwidacji nieudanego eksperymentu z ludzkością, wykorzystał Stwórca najbardziej zdeprawowanych osobników na Ziemi, którzy za pomocą trucizn zwanych szczepionkami dokonują ostatecznego rozwiązania.
Jeśli tak jest istotnie to by tłumaczyło potęgę szczepionkowych zbrodniarzy, którzy zdają się być nietykalni i bezkarni, oraz bezradność i bierność miliardów ludzi oczekujących w apatii na swój koniec.
Pandemia z roku 2020 była gigantycznym eksperymentem mającym na celu przetestowanie różnych wersji trucizn szczepionkowych i wybraniem z pośród nich najbardziej skutecznych.
Właśnie one zostaną użyte w  następnej pandemii którą zaplanowano na rok 2025. Scenariusz przyszłej pandemii został już napisany i czeka na realizację. (opis tutaj:
https://www.odkrywamyzakryte.com/spars-opracowano-plan-nowej-pandemii/


Z punktu widzenia nas ludzi przedstawiona apokalipsa wydaje się być przerażająca, jednak bez nas Matka Ziemia  odżyje i szybko zabliźni zadane jej przez ludzi rany!

Stwórca naprawi swój błąd, likwidując swój nieudany produkt!


Anthony Ivanowitz

15.02.2023r.

Www.pospoliteruszenie.org