Niech sczesną
czyli jak za judaszowe srebrniki "białe kitle" sprzedały swoje rodziny, znajomych i nieświadomych oszustwa i zbrodni rodaków.


8 lutego odbyła się Sejmie konferencja prasowa Grzegorza Brauna i Konfederacji na której członkowie tej partii ujawnili  powiązania reżimowych lekarzy z firmami farmaceutycznymi! 

Mówiąc wprost: "kwiat polskiej medycyny" okazał się prawie w całości skorumpowany przez firmy farmaceutyczne. "Medycy" którzy przez cały okres tak zwanej pandemii oszukiwali nas nie istniejącą chorobą, straszyli śmiercią i naganiali do szczepień, robili to bo im za to zapłacono! Wymienieni niżej popełnili przestępstwo nie informując stosownych instytucji o konflikcie interesów.  I jest to jedno z wielu przestępstw które popełnili!!

Na liście płac firm farmaceutycznych znaleźli się:

Andrzej Horban, Anna Piekarska, Dariusz Maciejewski, Justyna Kowalska, Konstanty Szułdrzyński, Miłosz Parczewski, Krzysztof Pyrć, Krzysztof Simon, Krzysztof Tomasiewicz, Małgorzata Pawłowska, Michał Myśliwiec  Mirosław Czuczwar, Piotr Kuna, Piotr Radziwon, Piotr Szymański, Radosław Owczuk, Radosław Sierpiński, Rafał Krenke, Rafał Nizankowski, Robert Fisiak, Wojciech Szczeklik, Piotr Pierzchalski, Roman Topór- Mądry, Łukasz Szumowski, Adam Niedzielski. (źródło: https://wolnosc.info/pilne-grzegorz-braun-i-konfederacja-ujawniaja-powiazania-rezimowych-lekarzy-z-firmami-farmaceutycznymi
Z danych opublikowanych przez firmy farmaceutyczne wynika, że skorumpowali oni kilkanaście tysięcy polskich lekarzy, dla przykładu tylko jedna firma skorumpowała kilka tysięcy lekarzy. (źródło: ŚWIADCZENIA PRZEKAZANE PRZEZ AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o. i spółki z jego grupy kapitałowej )

O ile przed erą kowida kontakty obywateli z tak zwaną służbą zdrowia były obarczone dużym ryzykiem utraty zdrowia i życia (przypomnę, że w USA błędy w sztuce lekarskiej stanowią trzecią przyczynę zgonów po chorobach serca i nowotworach. Lekarze uśmiercają w tym państwie ok 200 tysięcy ludzi rocznie), o tyle obecnie  wiedząc o powszechnym skorumpowaniu lekarzy przez firmy farmaceutyczne, oczekiwanie pomocy medycznej  od przestępców w białych kitlach, jest naiwnością.

Gdy kilkanaście lat temu wybuchł w Izraelu strajki generalny lekarzy, to po 4 miesiącach jego trwania śmiertelność spadła o 30%.

Naiwność polskich medyków i  ich zaślepienie kasą nie pozwala im zauważyć, że byli oni i są  przeznaczeni do likwidacji w pierwszej kolejności!

Jak można było nie zauważyć, że na całym świecie, w tym w Polsce, medycy byli przymuszani do szczepień jako pierwsza grupa zawodowa?

Fakty wskazują, że "wyszczepiono" ich tym samym trującym zajzajerem co i wszystkich obywateli! Wielu z nich wącha już kwiatki od spodu, a do grona nieboszczyków dołączają w szybkim tempie następne "białe kitle", jeśli byli na tyle głupi by uwierzyć  zleceniodawcą mordu szczepionkowego, że "szczepionki" są w 100% skuteczne i w 100 % bezpieczne!!

Dla koncernów farmaceutycznych -które uczyniły medyków swoim zbrojnym w strzykawki ramieniem- są oni już zbędni. Okłamali miliardy ludzi, zastraszyli ich śmiertelną chorobą o nazwie grypa, którą nazwali kowid 19,  terrorem zapędzili  do rzeźni szczepionkowych, ...teraz trzeba tylko cierpliwie poczekać na spodziewane efekty, a do tego lekarze nie są już potrzebni!
Tak dokona się sprawiedliwość dziejowa wymierzona przez zleceniodawców zbrodni  bezpośrednim wykonawcom!

Wielu z nich nie zdarzy wydać judaszowych srebrników za które sprzedali  swoje rodziny, znajomych i nieświadomych oszustwa i zbrodni rodaków!!

Niech sczezną, pohańbieni na wieki! Niech ich piekło pochłonie!


Anthony Ivanowitz
10.02.2024r.
www.pospoliteruszenie.org