Nie daj się zabićRządy państw biorących udział w szczepionkowym ludobójstwie doskonale wiedzą jaki będzie skutek masowych „szczepień”: ogromna śmiertelność poszczepienna oraz powikłania zdrowotne wywołane „szczepionkami” ( zapewne wskutek zatrucia grafenem dodawanym do preparatów).

Już w tej chwili lekarze z całego świata alarmują, że osoby zaszczepione mają podwyższoną (i rosnącą każdego dnia) krzepliwość krwi.


Dotyczy to Każdej osoby zaszczepionej!


Bandyci rządowi którzy nieszczęście szczepionkowe sprowokowali , wiedzieli o masowych zakrzepach poszczepiennych pewnie dużo wcześniej!


Rząd Wielkiej Brytanii wiedząc o spodziewanych, masowych zakrzepicach poszczepiennych, ogłosił ramową umowę skierowaną do firm farmaceutycznych na dostawę 33 mln 600 tysięcy dawek środków zapobiegających zakrzepicy na kwotę 3 mld. 185 mln. Funtów!

    Kontrakty mają być realizowane od 1 listopada 2021r. Do 31. marca 2024r.

    (szczegóły kontraktu tutaj: https://www.contractsfinder.service.gov.uk/notice/bbec3a9a-168a-46c5-a71d-990c2a8a8212?origin=SearchResults&p=1

Rząd Wielkiej Brytanii już wie, że masowe zachorowania na zakrzepice rozpoczną się na jesieni tego roku!!!


Jeśli jesteś osobą zaszczepioną (a nie miałeś szczęścia trafić na szczepionkę zawierającą placebo) natychmiast zbadaj sobie krzepliwość krwi i cały czas ją kontroluj!

Prawdopodobnie będziesz musiał do końca życia przyjmować leki przeciw zakrzepowe. Jeśli badanie krzepliwości krwi potwierdzi początki zakrzepicy, zrób sobie zapas leków, gdyż na jesieni może ich zabraknąć!!


Jeśli przezornie się nie zaszczepiłeś, masz szansę przeżyć szczepionkowe ludobójstwo bez uszczerbku na zdrowiu, stosując się do następujących zasad:


  1. Nie wolno ci poddawać się żadnym testom, podczas których pobierany jest wymaz z jamy ustnej bądź nosogardzieli! Udowodniono naukowo, że podczas pobierania wymazów człowiek jest infekowany tlenkiem grafenu. Jeśli przeprowadzenie testu jest warunkiem załatwienia jakiejś bardzo ważnej życiowej sprawy, nalegaj aby pobierano wymaz „do badań” w dwóch etapach: najpierw pobranie śliny z jamy ustnej za pomocą szpatułki laryngologicznej (jest sterylna) a w drugim etapie pobranie śliny ze szpatułki. Albo naplucie na koniec patyczka do pobierania wymazu. Jeśli pozwolisz sobie gmerać w jamie ustnej (bądź co gorsza w nosie) zostaniesz zainfekowany! Objawy zatrucia tlenkiem grafenu są identyczne jak objawy grypy(zwanej teraz kowidem). Zakrzepicę mas jak w banku!

  2. W żadnym wypadku nie wolno ci zakładać maski, szczególnie takiej która została wyprodukowana w Chinach, albo nie wiadomo gdzie! Są one nasączone jakimiś związkami chemicznymi w tym tlenkiem grafenu. Oddychając w takiej masce zatrujesz się, pomijając już fakt, że gdyby nawet taka maska była „czysta” to i tak chodzenie w niej jest groźne dla życia i zdrowia. Przygotuj sobie i noś ją sobą „maseczkę” uszytą z firanki. Jeśli będziesz zmuszony -załóż ją. Żadne przepisy nie podają parametrów technicznych maski, więc nikt nie może zakwestionować „maseczki” z firanki.

  3. Unikaj wszelkich szczepień, nawet tych uznawanych dotychczas jako „bezpieczne”. Bandyci szczepionkowi mogą i te szczepionki zainfekować jakimiś truciznami. Szczególnie dotyczy to szczepienia dzieci: okaleczenie ich i pozbawienie płodności jest priorytetem bandytów.

  4. Tak długo jak się da unikaj lekarzy i szpitali. Grupa zawodowa medyków w zdecydowanej większości przeszła na stronę szczepionkowych bandytów, stając się wyjątkowo agresywną zgrają „łowców skór”. (dla 60 zł mordują i okaleczają naiwnych ludzi „wyszczepiając” ich. „Łowcy skór” z łódzkiego pogotowia przynajmniej się cenili, za jednego zamordowanego pacjenta pobierali 300-400 zł. Obecne kurwy poubierane w białe fartuchy dali by się wyruchać psu już za 5 zł).

  5. Dbaj o własne zdrowie, opalaj się, spaceruj na świeżym powietrzu, uprawiaj amatorski jakiś sport, dobrze się odżywiaj.


Masz szansę przeżyć szczepionkowy holokaust, robiąc wszystko odwrotnie niż chcieliby cię do tego zmusić bandyci depopulacyjni!

Nie bądź głupi, nie daj się zabić bądź okaleczyć!Anthony Ivanowitz

26.07.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

Nie daj się zabić