Polacy, nic się nie stałoPolacy nic się nie stało

W medialnej , grobowej ciszy odbywa się dramat polskiego społeczeństwa, a dokładnie jego „wyszczepionej” części!
Każdy kolejny dzień przynosi ogrom informacji o  zgonach wyszczepionych ludzi, często młodych, wysportowanych, dotychczas zdrowych. Tych  co mieli więcej szczęścia i przeżyli  dotyka plaga chorób poszczepiennych: nowotworów, zawałów serca, tętniaków, zakrzepic, wylewów, itp.

Byłem jednym z nielicznych blogerów którzy ostrzegali przed takim finałem szczepień, niestety zostałem zignorowany w swoim środowisku, zaś moje publikacje internetowe na ten temat odbiły się od czytelników jak groch o ścianę.

Obecnie obserwuję zdumiewające zjawisko: ofiary szczepień i ich rodziny zawarły nieformalny sojusz z przestępcami którzy ich zatruli szczepionkami.  Te dwa środowiska (ofiar i katów) połączyła zmowa milczenia. Ludzie ci udają ślepych i głuchych,  "Polacy, nic się nie stało", media ogólnopolskie i regionalne zostały szczelnie zamknięte na informacje dotyczące zgonów i chorób poszczepiennych, wiele portali polikwidowało możliwość komentowania artykułów, aby nawet tą drogą nie dopuścić do ujawnienia prawdy.
Rodziny ofiar szczepień nabrały wody w usta i siedzą cicho, czego zrozumieć nie sposób.

W Niemczech prawie 3 miliony osób pokaleczonych szczepieniami wystąpiło o odszkodowania finansowe, w Polsce jest to kilkaset osób.
Zmowa milczenia ofiar i katów fatalnie wróży na przyszłość! Na rok  2024 WHO zapowiedziało już następną pandemię, z następnymi szczepieniami. Milczenie ofiar i ich rodzin, oraz blokada mediów na informacje z tym związane, może skłonić naiwnych ludzi do udziału w następnych szczepieniach, które mogą być ich ostatnimi w życiu.

Obawiam się, że takiego rozwoju wypadków nie da się uniknąć, najgorsze dopiero przed nami!
Szczyt zgonów poszczepiennych nastąpi w roku 2024, co sprostytuowane media przypiszą nowej pandemii.  Rozpętana zostanie medialna histeria strachu, która skłoni już pokaleczonych ludzi do kolejnych szczepień, co najpewniej depopulację Polaków zakończy.
Ilu nas pozostanie po tym ludobójstwie? Czy depopulacja odbędzie się tylko za pomocą szczepień, czy też wkręcą nas w maszynkę do mięsa, czyli w wojnę z Rosją?

Tam gdzie ludzie nie dali się nabrać "na szczepienia" (czyli w Rosji i na Ukrainie) wyniszcza się ich  za pomocą ustawki wojennej, dziesiątkującej młodzież i rujnującej gospodarkę!
Czy nas czeka podobny scenariusz?

Anthony Ivanowitz
04.08.2023r.
www.pospoliteruszenie.org