Co nas czeka?


Frekwencja na wyborach, pokazuje, że najgorsze przed nami!Tak jak przewidywałem, Polacy wybrali do Sejmu i Senatu tych samych "polityków" (i te same partie) którzy są odpowiedzialni za wymordowanie ponad 250 tysięcy Polaków w czasie tak zwanej pandemii! Ci ludzie przez 2 lata gnoili rodaków wdeptując ich w błoto każdym swoim działaniem, zatruli ponad 60% z nich "szczepionkami", łamali wszelkie akty prawne z Konstytucją na czele..litanie ich zbrodni na narodzie można ciągnąć długo!

Wyniki wyborów (w trakcie których ofiary zbrodniarzy głosują na swoich oprawców) pokazują, że wyjaśnienie powyższego wymaga diagnozy wybitnych psychiatrów! Nie będąc takim specjalistą podejrzewam jakąś epidemię "pomroczności jasnej" rozsiewanej przez chazarskie media!

Zaskoczyła mnie skala tej epidemii": prawie 75%  zamroczonych Polaków wzięło udział w tandetnym chazarskim teatrzyku dla gojów. Biorąc pod uwagę tych którzy nie głosowali z przyczyn losowych, można przyjąć, że ludzi zdrowych na umyśle ( i rozumiejących co się wokół nich dzieje) jest w Polsce ok 20 %.

To jest fatalna informacja! 75% Polaków stanowi zagrożenie dla samych siebie, całego kraju i dla nas: tej 20% mniejszości ludzi normalnych na umyśle!

Już niebawem światowa mafia depopulacyjna "odpali" nową "pandemię" którą zapowiada od kilku lat!  Chazarskie media rozdmuchają nową "pandemię" do niebotycznych rozmiarów. Trupy będą zalegać ulice nie tylko w obrazach telewizyjnych ale i być może w realu, jeśli "szczepionki" na kowid 19 zaczną działać, być może "pobudzone" telefonią 5G!


Ci co stali najpierw w kolejkach do szczepień na kowid 19, później w kolejkach do głosowania, ustawią się lada moment w gigantycznych kolejkach do następnego szprycowania, którego większość z nich nie przeżyje.
Nim jednak wyzioną ducha,  będą atakować "antyszczepów" podpuszczeni przez chazarskie media, które wskażą jako przyczynę ogromnej śmiertelności poszczepiennej tych którzy unikają śmiercionośnych szpryc i roznoszą "zarazę"

Ludzie normalni na umyśle będą zmuszenie walczyć o życie na dwa fronty: z ludobójcami rządowo-biurokratyczno-  lekarskimi którzy będą chcieli ich pozabijać trującymi szprycami, (stosując szantaż i wszelaki terror) oraz z ogłupioną tłuszczą  która będzie skakać im do gardeł aż do ostatniego swego tchnienia, święcie przekonana, że to "antyszczepy" roznoszą  "zarazę", bo tak usłyszeli w telewizji!

Takie są tragiczne realia i znikąd żadnego ratunku!


Anthony Ivanowitz
17.10.2023r.
www.pospoliteruszenie.org