Samoobrona koniecznaMężczyzna z Sowina poszukiwany listem gończym za nienoszenie maseczki w czasie pandemii, zaczął strzelać do policjantów którzy przyjechali go aresztowaćW Sowinie (woj. opolskie) doszło do strzelaniny. Do drzwi mieszkania mężczyzny, który był ścigany listem gończym za nienoszenie maseczki podczas pandemii, zapukali kontrterroryści. Mężczyzna  był poszukiwany po to, by odbyć karę pozbawienia wolności. (Źródło: https://nczas.info/2023/10/26/strzelanina-w-sowinie-antyterrorysci-w-domu-mezczyzny-poszukiwanego-za-brak-maseczki/ )

Poszukiwany listem gończym "bandyta maseczkowy" zaczął strzelać do policjantów, gdyż jak utrzymuje,  strzelał w obronie własnej, bo policjanci go zaatakowali.
Niestety nie jest to ponury żart, tylko rzeczywistość!

Incydent ten pokazuje, że w faszystowskim państwie jakim jest III RP, można nasłać policję na człowieka który oparł się bezprawiu "noszenia maseczki". Bezprawie to zostało potwierdzone dziesiątkami wyroków sądowych  unieważniających mandaty nakładane przez policję za "niemanie szmaty" zakrywającej usta i nos.

Czy w czasie zapowiadanej już następnej pandemii, podczas której ogłoszony zostanie przymus szczepień, policja będzie wywlekać z domów tych którzy odmówią szczepień?
Czy powstaną terrorystyczne brygady które będą -stosując przymus fizyczny- wyszczepiać kogo popadnie? Podstawy prawne ku temu już zostały stworzone!!

Jest to możliwe, co pokazał incydent w Sowinie!
Jeśli świadomi Polacy w samoobronie zachowają się podobnie jak nieszczęśnik z Sowinia, to grozi nam wojna domowa!

Anthony Ivanowitz
27.10.20223r.
www.pospoliteruszenie.org