Konwalia majowa na sercePo trzech  latach szczepionkowego szaleństwa, wiemy już, że toczy się wobec ludzkości podstępna wojna biologiczna na wyniszczenie większości ludzi! Nasz przeciwnik jest kłamliwy, podstępny i bezwzględny. Idzie do celu dosłownie po trupach ludzi zabitych szczepionkami i nie cofnie się przed żadną zbrodnią, podstępem czy szantażem aby dopiąć swego, czyli zdepopulować (wymordować)  dorosłych gojów i ich dzieci.
W takiej sytuacji należy wystrzegać się nie tylko wszelkich szczepień (gdyż te mogą być śmiercionośne) ale i wszelkich leków, zwłaszcza produkowanych przez międzynarodowe korporacje farmaceutyczne, gdyż to one i ich właściciele stoją za kowidową akcją depopulacyjną.
Jeśli mogły one wyprodukować trucizny zwane szczepionkami i podstępnie "wyszczepić nimi miliardy ludzi, to tym bardziej będą one mogły zatruć leki, szczególnie te używane powszechnie.
Trzeba więc wystrzegać się zażywania wszelkich leków, co wyjdzie nam na zdrowie, gdyż każdy lek jest potencjalną trucizną, co można wyczytać w ulotkach  informacyjny  do nich, wymieniających ogromną ilość możliwych skutków  ubocznych.
Co w zamian?
PODSTAWĄ ZFDROWIA JEST odpowiednie odżywianie, aktywny fizycznie tryb życia, redukowanie sytuacji stresowych, a gdy już dopadnie nas jakaś choroba trzeba korzystać z Bożej Apteki", czyli ogromnego wyboru ziół!
One nam z całą pewnością nie zaszkodzą o ile będziemy je zażywać "z głową"
Chciałbym zaprezentować jedno z takich ziół, będących skutecznym lekarstwem na choroby serca, które są obecnie plagą i drugą na świecie przyczyną zgonów.
Tym ziołem jest konwalia majowa, rosnąca w polskich lasach i ogrodach. Właśnie w maju jest najlepszy okres zbierania liści konwalii, gdyż są one (liście)  podstawowym surowcem zielarskim, choć wykorzystuje się też kwiaty konwalii sporządzając na nich nalewki alkoholowe.
Konwalia oraz ziele skrętnika były do niedawna podstawowym składnikiem wielu leków nasercowych. Z ziela skrętnika wytwarzano strofantynę rewelacyjny lek nasercowy, podawany dożylnie pacjentom u których wystąpił zawał serca. Starsi wiekiem lekarze twierdzą, że podanie strofantyny likwidowało zawał serca w kilkanaście minut.
Niestety uprawy skrętnika zostały w Europie zakazane, zaś strofantyna przestała być produkowana. (więcej na temat strofantyny pisałem tutaj: http://www.pospoliteruszenie.org/lek%20na%20serce.html       )
Jak przygotować konwalię majową do spożycia?
Dorodne liście konwalii zerwane najlepiej w lesie, należy wysuszyć w suchym zacienionym  miejscu. Liście konwalii są już odpowiednio wysuszone, jeśli można je złamać "z trzaskiem". Wysuszone liście musimy zmielić na pył w młynku do kawy, otrzymany proszek jest lekarstwem.  Maksymalnie możemy spożyć 1,5g proszku na dobę, jednorazowo 0,5g. To bardzo ważne, aby nie przedawkować dobowej i jednorazowej dawki, gdyż można się zatruć! Dlatego potrzebna będzie precyzyjna waga  (na przykład jubilerska) ważąca z dokładnością  0,001g, którą można nabyć na Allegro już za 100 złotych.
Konwalię przetestowałem   na sobie z doskonałym rezultatem. Skuteczna w moim wypadku dawka wnosi 1,5g proszku na dobę. Od wielu lat cierpię na nerwicę serca, kuracja konwalią pozbawiła mnie prawie całkowicie dokuczliwych symptomów tej choroby w ciągu 2 miesięcy.
Ponieważ konwalia ma fatalny smak, więc proszek "pakuję" w żelatynowe kapsułki. Jedna kapsułka zawiera ok 0,5 g proszku z konwalii.
Susząc konwalię musimy pamiętać, że po wysuszeniu jej masa spadnie o ok.85%.
Konwalia jak większość ziół stosowanych w leczeniu chorób serca (skrętnik, naparstnica, oleander, itp) jest w dużym stężeniu trująca, więc musimy uważać z dawkowaniem!
Artykuł niniejszy proszę traktować jako źródło informacji a nie zachęty do stosowania konwalii i porzucenia dotychczasowej terapii.
Ogrom wiedzy na temat stosowania ziół w terapii różnych chorób znajdziecie Państwo tutaj: http://espz.pl/materialy/cardiovascularia.pdf
Zachęcam do studiowania różnych źródeł  pokazujących alternatywne metody leczenia, gdyż oficjalna medycyna i prawie wszyscy lekarze skompromitowali się ostatecznie i nie odwołalnie w czasie tak zwanej "pandemii" kowida!
Im nie wolno ufać, okazali się oni nie tylko durniami ale i zbrodniarzami bez udziału których depopulacja nie mogła by się udać!

Anthony Ivanowitz
26.05.2023r.
www.pospoliteruszenie.org