Mafia z Izb Lekarskich atakuje17 marca 2023 r. 19 lekarzy i naukowców stanie przed sądem lekarskim w Poznaniu
Wszyscy oskarżeni zostali o to, że: "w okresie pomiędzy październikiem a grudniem 2020 r. publicznie rozpowszechniali informacje niezgodne z aktualną wiedzą medyczną i propagowali postawy antyzdrowotne, działając na szkodę pacjentów i całego społeczeństwa poprzez podpisanie jednego, dwóch lub wszystkich trzech apeli.
Wymienieni  lekarze (ich lista tutaj: https://psnlin.pl/news-psnlin,17-marca-2023-r-19-lekarzy-i-naukowcow-stanie-przed-sadem-w-poznaniu,103.html ) demaskowali kłamstwa kowidowe oraz przestrzegali przed szczepionkami o nieznanym składzie i nieznanym działaniu.
Absurd oskarżenia jest tak oczywisty, że nie sposób zrozumieć członków Izby lekarskiej w Poznaniu, którzy postanowili się zbęcwalić  w tak haniebny sposób. Ja wiem, ze pan każe sługa musi, ale jakaś granica bęcwalstwa musi istnieć!

Powiedzmy, że istnieje taki twór jak Izba Samorządowa szewców z siedzibą w Poznaniu i ma ona prawo pozbawić swoich członków prawa wykonywania zawodu szewca. Wzywa ona na swoje posiedzenie 19 szewców, oskarżając ich, że:
:..Wszyscy oskarżeni zostali o to, że "w okresie pomiędzy październikiem a grudniem 2020 r. publicznie rozpowszechniali informacje niezgodne z aktualną wiedzą szewstwa medycznego i propagowali postawy antyzdrowotne, działając na szkodę swoich klientów  i całego społeczeństwa poprzez propagowanie poglądu, jakoby  buty na wysokim obcasie ( tak zwane szpilki) są    szkodliwe dla zdrowia nóg, zaś na niskim są zdrowsze..."

To nic, że 19 szewców ma rację, zaś członkowie Izby Samorządowej szewców robią z siebie żałosnych idiotów, bo ktoś ich przekupił i kazał im strugać wariatów.
Za pieniądze pozbawią oni szewców prawa wykonywania zawodu szewca, zaś ofiary tego bezprawia mogą swoim oprawcą skoczyć...gdyż nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?

Wróćmy do naszych bęcwałów z Izby Lekarskiej w Poznaniu.
Jaki jest cel ciągania po sądach lekarskich uczciwych lekarzy w sytuacji gdy głoszona przez nich poglądy zostały potwierdzone w niezliczonej ilości badań naukowych, w tym przez państwowe instytucje medyczne w wielu państwach? Co więcej: sami producenci szczepionek potwierdzili poglądy oskarżonych lekarzy!

Otóż tak zwana "pandemia" wcale się nie skończyła, ona tylko propagandowo została wyciszona, jest to cisza przed burzą.

Depopulacyjni globaliści już przygotowali nową pandemię, którą odpalą w roku 2025, co oficjalnie już ogłosili w dokumentach dostępnych i internecie.
Zadaniem izb lekarskich jest tak wystraszyć lekarzy, aby w roku 2025 już żaden z nich nie odważył się podskoczyć i negować nową straszliwą pandemię i nowe szczepienia.
Izby lekarskie to nowotworowa narośl na polskiej służbie zdrowia, która i bez tego balastu utraciła wszelkie zaufanie ludzi i zhańbiła się w sposób nie odwracalny, będąc narzędziem depopulacyjnym w rękach szaleńców kowidowych..
Terror wobec uczciwych lekarzy niczego w postawie ludzi nie zmieni.
Ci co się zaszczepili i dożyją roku 2025 w zdrowiu popędzą w większości do nowych szczepień, ci których szczepionkami okaleczona i którzy mają tego świadomość szczepienia oleją, zaś antyszczepy kowidowe (czyli jakieś 45% populacji) żadnej propagandzie nie ulegną, gdyż swoje wiedzą i samobójstwa szczepionkowego nie popełnili obecnie  a tym bardziej nie popełnią w roku 2025!   

W sumie w roku 2025  "wyszczepionych" zostanie nie więcej niż 30% Polaków
Tak więc sterroryzowanie środowiska lekarzy poprzez pozbawienie wielu z nich prawa wykonywania zawodu, jest przedsięwzięciem całkowicie jałowym z punktu widzenia skuteczności przyszłych szczepień, o czym zaślepieni kasą, skorumpowani i skurwieni  członkowie izb lekarskich nie wiedzą, albo tylko tak udają spełniając rozkazy swoich mocodawców
Ci ludzie są pohańbieni na zawsze i z tego moralnego szamba już  nigdy nie wypełzną!

Anthony Ivanowitz
07.03.20223r.
www.pospoliteruszenie.org