Leki z Bożej aptekiKanadyjski lekarz  Williama Osler, zwany ojcem współczesnej medycyny, napisał:


„Jednym z pierwszych obowiązków lekarza jest edukowanie mas, aby nie brały lekarstw”.
(Źródło: https://quotepark-com.translate.goog/pl/autorzy/william-osler/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc )


Osler nie wyjaśnił dlaczego masy nie powinny brać lekarstw. Dzisiaj wiemy już, że Osler miał rację, choć swojego poglądu nie uzasadnił.
Dlaczego więc ludzie nie powinni brać lekarstw?


Otóż organizm człowieka zasiedla kilka kilogramów (LITERATURA PODAJE, ŻE OD 1,5KG DO 4,5 KG) tak zwanej mikrobioty. Są to małe żywe istoty (mikroorganizmy) bez których ludzkie ciało nie może funkcjonować
Najwięcej mikroorganizmów znajduje się jelitach ale są i w innych częściach ciała (w tym w mózgu)

Mikroorganizmy wchodzące w skład mikrobioty jelitowej   rozkładają składniki pożywienia na proste elementy które mogą być wchłonięte przez organizm człowieka,  pozwalają  wykorzystywać niektóre witaminy – na przykład witaminy A, witaminy K, witaminy E, witaminy D.

Organizm człowieka pobiera te witaminy od mikrobioty jelitowej, gdyż bez niej nie jest w stanie sam je pozyskać z pożywienia.

Organizmy wchodzące w skład mikrobioty wytwarzają też różne enzymy niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.
Mówiąc inaczej: każdy człowiek jest domem dla miliardów małych istot żywych, bez których  jego życie nie jest możliwe.


Co się stanie jeśli  do tego systemu żyjącego w idealnej symbiozie wpuścimy jakąś truciznę zwaną lekarstwem, na przykład szczepionkę,  antybiotyk, czy jakiś inny chemiczny zajzajer?
Otóż efekt podania takiego „leku” będzie oznaczać dla naszej mikrobioty prawdziwy pogrom, porównywalny do bombardowania dużych skupisk ludzkich.
Duża część mikroorganizmów zostanie zabita bądź uszkodzona, w wyniku tego organizm ludzki nie otrzyma konkretnych witamin i enzymów, co wywoła przeróżne choroby leczone następnymi „lekami” które jeszcze bardziej uszkodzą mikrobiotę aż do prawie całkowitego wyjałowienia organizmu z koniecznych mikroorganizmów.
Wtedy -jeśli wyjałowiona jest flora bakteryjna przewodu pokarmowego- ostatnią deską  ratunkiem jest przeszczep...kału od osoby zdrowej.

Kał osoby zdrowej zawiera cały bukiet flory jelitowej, co umożliwia jej odtworzenie w jelitach osoby chorej.
Osler pisał:
Człowiek leczony chemicznymi lekami, zdrowieje dwa razy: raz z choroby, drugi raz z zatrucia lekami.
Jaki wniosek płynie dla nas z rozważań Oslera?


Nie brać chemicznych lekarstw, bo te zrujnują nam zdrowie, w chorobach korzystać z leków z bożej apteki, czyli z ogromnej ilości przeróżnych ziół i naturalnych metod leczenia które nie niszczą mieszkańców naszego organizmu a więc i nas samych.

Anthony Ivanowitz
14.03.2023r.
www.pospoliteruszenie.org