Kulturalni ludzie mordują się w kulturalny sposób
Czyli absolutny przełom technologiczny w prowadzeniu wojen

Rok 2020 zapisze się w historii świata (i historii wojskowości) jako absolutnie przełomowy jeśli chodzi o  sposoby mordowania się ludzi pomiędzy sobą!

O ile wcześniej aby jedni ludzie wymordowali innych, musieli w tym celu tych innych poprzebijać mieczami, szpadami, poobcinać im członki toporami, rozwalić głowy maczugami, spuścić im na głowy jakieś bomby albo i zgotować im inne tego typu przyjemne niespodzianki, tak w roku 2020 dokonał się absolutny przełom technologiczny w zakresie mordowania się ludzi pomiędzy sobą.

Teraz nie trzeba już drugiego człowieka mordować "tradycyjnie" wypruwając mu flaki bagnetem, czy też  strzałem w tył głowy  rozwalić mu mózg... to już jest relikt barbarzyństwa, kulturalni ludzie już tak nie postępują!

Teraz każdy kulturalny człowiek który chce zamordować innego kulturalnego człowieka, musi go na początek przestraszyć w taki dla przykładu sposób, że powie mu, że umrze! A ponieważ kulturalni ludzie którzy chcą pozabijać innych kulturalnych ludzi są w posiadaniu mediów, więc straszą  pozostałych od rana do wieczora, że umrą, pokazując w telewizjach tych co już umarli i informując, że jest sposób aby śmierci uniknąć! 

Trzeba tylko udać się pod wskazane miejsce i tam za darmo wpuszczą mu do organizmu jakiś płyn który uchroni  od śmierci!

Przestraszeni kulturalni ludzie którzy chcą żyć, udają się pod wskazane adresy, gdzie jest sterylnie czysto, ciepło i przyjemnie!  Bardzo miłe panie w śnieżnobiałych fartuchach 
pytają kulturalnych ludzi którzy chcą żyć, jak się czują, mierzą im temperaturę, wypełniają jakieś kwity, po czym następuje część oficjalna przedstawienie.

Człowiek który chce żyć nadstawia ramie, pielęgniarka w śnieżnobiałych rękawiczkach dezynfekuje mi część ramienia po czym wbija igłę i wpuszcza do organizmu życiodajny eliksir, to znaczy płynną  pozostałość po gniciu szczątków ludzkich i zwierzęcych, doprawionych różnymi truciznami które mają pozbawić trupi roztwór fetoru, oraz tlenkiem grafenu który ma posiekać człowieka który chce żyć od środka! Po szczepieniu uprzejme panie pielęgniarki naklejają plasterek na miejsce wkłucia, życzą dużo zdrowia i zapraszają do następnych "wkłuć" które już na pewno zapewnią nieśmiertelność, o ile następnego "wkłucia" dożyje!

Kulturalny człowiek który chciał żyć wraca do domu i musi tylko poczekać aż eliksir życia zacznie działać!
Gdyż już to się stanie, rodzina wyprawia pogrzeb na swój koszt, ku uciesze firm pogrzebowych i kapłanów przeróżnych religii, zaś ludzie którzy wyprawili w zaświaty innych ludzi za pomocą super nowoczesnej technologii biologicznej,  świętują sukces i pracują usilnie nad jeszcze nowocześniejszymi metodami mordowania innych ludzi!

Stwórca przygląda się temu być może z rozbawieniem, czekając chwili aż  ludzie wymordują się wzajemnie co do jednej  sztuki co zakończy żywot nieudanych istot!

Anthony Ivanowitz
31.11.2023r.

Www.pospoliteruszenie.org