Kowidianie zaczynają krzepnąćNadchodzi otrzeźwienie kowidian, ale czy nie za późno?!

Otrzeźwienie Kowidian nastąpi ostatecznie na jesieni. Przerazi ich (i przywoła do rozumu) plaga zachorowań na zakrzepice (jako skutek szczepień) , co już się zaczyna i o czym rządy krajowe już wiedzą.

 

Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił przetarg na dostawę 33 mln. dawek leków na zakrzepicę, z terminem dostaw  na POCZĄTEK  LISTOPADA TEGO ROKU. Skąd oni wiedzą, że późną jesienią będą potrzebne ogromne ilości leków leczących zakrzepice?


Znajomy który po szczepieniu miał incydent za kierownicą (zasłabł i o mało nie spowodował wypadku) za moją namową wykonał sobie badanie krzepliwości krwi: Ma początki zakrzepicy. Jego małżonka (też szczęśliwie zaszczepiona)- to samo.


Szczęśliwie zaszczepieni Kowidianie! (tego zwrotu "szczęśliwie zaszczepiona"używała w swoich codziennych relacjach z ciężkiego przebiegu powikłań poszczepiennych „ Dziennikarka Gazety Wyborczej”, niejaka Mróz, zmarła po kilku dniach mając 34 lata  ):

 

Biegnijcie i to żwawo zrobić sobie test krzepliwości krwi!

 

Z całego świata płyną informacje od lekarzy, że prawie  każda (!) osoba zaszczepiona ma podwyższoną krzepliwość krwi!
Jeśli się okaże, że macie początki zakrzepicy zróbcie sobie zapas leków, bo na jesieni ich w aptekach nie będzie! Wszystko wykupią Anglicy! 

 

Rząd warszawski nie będzie tak zapobiegliwy jak ten londyński- zostawi Was na lodzie z Waszą zakrzepicą (i dziesiątkami innych powikłań poszczepiennych!) i jeszcze was Niedzielski opierdoli, że nie dbacie o zdrowie i do lekarzy nie chodzicie!!!

 

Pozostanie wam udać się do "szarlatanów" i "znachorów" (którymi tak pogardzacie jako światli Europejczycy!), którzy leczą pijawkami. Na szczęście dla was,  leczenie pijawkami wszelkich zakrzepic jest najskuteczniejszą znaną medycynie terapią!

 

I kto tu wyszedł na płaskoziemcę, foliarza i szura? My nieliczni blogerzy, lekarze i naukowcy którzy ostrzegaliśmy  was przed niebezpiecznymi dla życia i zdrowia preparatami nie mającymi nic w spólnego ze szczepionkami, CZY WY Kowidianie (mądrzy, nowocześni i wykształceni, z dużych miast), obrzucający nas błotem i wyzwiskami?  Bardzo przykre będzie dla was otrzeźwienie z amoku, może nawet ostatnie w życiu!


Tutaj szczegóły przetargu na dostawy leków przeciw zakrzepowych, ogłoszone przez rząd Wielkiej Brytanii:

https://www.contractsfinder.service.gov.uk/notice/bbec3a9a-168a-46c5-a71d-990c2a8a8212?origin=SearchResults&p=1


 

Wartość dostawy to ponad 3 mld funtów. Rząd Wielkiej Brytanii nigdy nie dokonywały tak gigantycznego zakupu, gdyby nie był przekonany na 100%, że lekarstwa będą potrzebne!

 

Pamiętam z czasów młodości  stare filmy: opłacony przez szklarza żulik wybija rzucając kamieniami szyby w oknach. Za żulikiem podążał szklarz i wstawiał nowe szyby.


W aferze kowidowej w Anglii opłaconym przez szklarza (czytaj przez firmy farmaceutyczne) żulikiem okazał  rząd tego kraju.  Najpierw wywołuje on poprzez „szczepienia” plagę zakrzepic, a później  będzie te groźne dla życia choroby leczył, oczywiście jak dobry wujek "bezpłatnie"!

Nie potrafię tego skurwysyństwa skomentować!!

 

Anthony Ivanowitz

28.07.2021r.

www.pospoliteruszenie.org