Kowal zawinił, cygana powiesiliKto odpowie karnie i wypłaci odszkodowania ofiarom toksycznych "szczepień" na kowida?

Niemcy złożyli ponad 2,5 miliona pozwów sądowych przeciwko producentom szczepionek, którzy ich swoimi "miksturami" pokaleczyli.
Co ciekawe producenci szczepionek popierają żądania pokaleczonych obywateli, zrzucając jednak odpowiedzialność za choroby poszczepienne na...lekarzy i pielęgniarki dokonujących szczepień. Zdaniem producentów trutek na szczury, medycy lekceważąc ustalone przez nich procedury dokonywania  szczepień doprowadzili do masowych zgonów i chorób.
Wydaje mi się, że sądy uwzględnią stanowisko producentów szczepionek, gdyż....mają oni rację, oczywiście co do zlekceważenia przez medyków obowiązujących przy wszelkich szczepieniach procedur.
Przypomnijmy te procedury:
1. Przed podaniem jakiejkolwiek szczepionki, lekarz musi przeprowadzić z pacjentem wywiad i zbadać go. Jakiekolwiek problemy zdrowotne pacjenta, wykluczają zaszczepienie go.
2. Przed podaniem jakiejkolwiek szczepionki lekarz jest zobowiązany zmierzyć temperaturę pacjenta. Stan podgorączkowy, albo gorączka, wykluczają zaszczepienie go.
3. Każda szczepionka przed podaniem jej pacjentowi musi być przechowywane w odpowiedniej temperaturze. W przypadku szczepionek firmy Pfajzer, temperatura przechowywania jaką poleca producent wynosi minus 75 st. C.

Która z wymienionych wyżej procedur została spełniona podczas szczepień na kowid 19?

Nie wiem jak w Niemczech, ale w Polsce medycy olali ciepłym moczem wszelkie obowiązujące dotychczas zalecenia, w tym najważniejsze: przechowywanie szczepionek w temperaturze minus 75 st. C.
Dziadostwo jakie zaprezentowali polscy medycy szczepiąc Polaków na kowida, woła o pomstę do nieba. Szczepiono ludzi "na wariata", byle gdzie (w remizach strażackich, w galeriach handlowych, świetlicach koła gospodyń wiejskich, w namiotach ustawianych gdzie popadnie, na plebaniach, itp) i byle jak, bez zapewnienia elementarnych wymogów sanitarnych.
W każdym sądzie prawnik reprezentujący producenta szczepionek udowodni to ponad wszelką wątpliwość!
Kto więc będzie odpowiedzialny za zgony i choroby poszczepienne, w opinii sądów?

Oczywiście medycy dokonujący szczepień! To oni powinni powypłacać odszkodowania rodzinom pomordowanych, oraz osobom pokaleczonym.
Gdyby taki był finał sądowych batalii, to sprawiedliwości stałoby się częściowo zadość! Bezpośredni sprawcy ludobójstwa szczepionkowego (medycy)zostali by puszczeni w skarpetkach, co by ostudziło ich mordercze zapędy na przyszłość!

Organizatorzy zbrodni nie poniosą żadnej odpowiedzialności i będą dalej knuć zabójcze intrygi wobec ludzkości.

Nie jest wykluczone, że cała batalia sądowa o odszkodowania dla ofiar toksycznych szczepień zakończy się wesołym oberkiem, to znaczy, że sądy będą orzekać "z jednego klucza", że nikt nie zawinił, lecz ludzie pomarli i pochorowali się z przyczyn nie mających nic wspólnego z szczepionkami, ani też ze sposobem ich podawania!!

Anthony Ivanowitz
09.06.2023r.
www.pospoliteruszenie.org