Covid-19czyli kompromitacja wszelkich demokracji z demokracją szwajcarską na czele

Jerzy Zięba, autor książek z cyklu zapomniane terapie, położył ogromne zasługi w popularyzacji badań naukowych z zakresu medycyny! 
W swoich książkach przypomniał badania naukowe przeprowadzone na całym świecie z których wynikały wprost metody leczenia wielu chorób przewlekłych, metody przemilczane w oficjalnych procedurach, gdyż  były zbyt tanie (a czasami  wręcz darmowe) by ma nich koncerny farmaceutyczne mogły zarobić!

Od kilku lat pan Zięba rozszerzył swoje zainteresowania o kwestie polityczne i proponuje  demokrację bezpośrednią jako remedium na obecny system polityczny w Polsce ukształtowany w Magdalence i niemożliwy póki co do zreformowania.
(tutaj wykład Zięby na ten temat: https://wolnosc.info/jerzy-zieba-ostro-o-wyborach-polacy-popelnili-blad/ )

Muszę pana Ziębę sprowadzić na ziemię, prostym pytaniem:

Jak szwajcarska demokracja bezpośrednia zdała egzamin w czasie "pandemii"?
Czy instytucje referendów, obywatelskich inicjatyw ustawodawczych, krótkich kadencji obieralnych polityków, itp, uchroniły Szwajcarów od wszelkich szaleństw  pandemicznych nam znanych?
Czy uchroniła Szwajcarów od zatrucia większości z nich tak zwanymi szczepionkami?
Czy gdy już szaleństwa kowidowe  zniesiono na całym świecie, to jakikolwiek polityk szwajcarski poniósł odpowiedzialność karną za przestępstwa których się dopuścił?

Test "kowidowy" obnażył fasadowość demokracji bezpośredniej w Szwajcarii, podobnie jak i obnażył fasadowość wszelkich innych "demokracji"! 
Okazało się, że politycy szwajcarscy są tak samo skorumpowani przez rząd światowy jak i politycy prawie we wszystkich państwach świata,  działali na szkodę obywateli  w sposób taki sam jak wszędzie, zatruli szczepionkami większość własnych obywateli, a gdy już "kowid ustąpił"  nikt nie poniósł odpowiedzialności karnej, co dowodzi, że cały wymiar sprawiedliwości w Szwajcarii jest pod całkowitą kontrolą nie obywateli, tylko globalnej mafii depopulacyjnej!

I taki obraz demokracji bezpośredniej ujrzeli zdumieni Szwajcarzy w czasie pandemii, po ponad 100 latach "uprawiania tego najlepszego na świecie ustroju.

Pan Zięba jakoś tego nie zauważył i propaguje system który się właśnie skompromitował w Szwajcarii!

Co więcej, co bardziej spostrzegawczy Szwajcarzy pytają, jak to jest możliwe, że najważniejsze instytucje odpowiedzialne za ludobójstwo szczepionkowe na całym świecie (takie jak: WEF, WHO, GAVI, Big Pharma, Big Tech i Bill Gates) mają swoje siedziby w Genewie, zaś część z nich ma immunitet dyplomatyczny.

Na początku tego roku Pascal Najadi, emerytowany bankier ze Szwajcarii, złożył akt oskarżenia o nadużycie stanowiska na podstawie art. 310 szwajcarskiego kodeksu karnego przeciwko prezydentowi Szwajcarii Alainowi Bersetowi, który był także byłym ministrem zdrowia tego kraju. Ku zaskoczeniu wszystkich, prokurator generalny Szwajcarii wszczął śledztwo w sprawie prezydenta – pierwszego urzędującego szefa państwa w związku z jego polityką „szczepień” – co spowodowało rezygnację Berseta!
(więcej na ten temat tutaj: https://www.dakowski.pl/genewa-czyli-tu-odciac-glowe-weza/  

I takim to pierdnięciem najlepsza demokracja świata podsumowała okres pandemii w Szwajcarii. 

Tenże Najadi napisał: "...Ja jestem ofiarą. Umieram od tego, moja matka też. To ludobójstwo w ramach państwa!..." Tu wyjaśnienie: pan Najadi wyszczepił siebie i namówił do tego własną matkę.

Test kowidowy został oblany przez większość ludzi na  ziemi i przez wszystkie demokracje (łącznie z demokracją bezpośrednią w Szwajcarii), które okazały się tylko fasadami ukrywającymi władcę prawdziwego: rząd światowy, który jeszcze pozostaje w cieniu ale lada moment się ujawni!

Anthony Ivanowitz
23.10.2023r.
www.pospoliteruszenie.org