Holocaust polskich emerytówNa co dzień widzę realne życie Polaków głównie zza szyby samochodu, dużo podróżuję zawodowo, więc na spacery nie mama czasu.

Kilka dni temu zmuszony zostałem do zaparkowania auta kilkaset metrów od budynku do którego zmierzałem, gdyż cały parking był zajęty.


Idąc chodnikiem zauważyłem przed sobą starowinkę, która kulała na jedną nogę. Przyspieszyłem kroku, zrównałem się z nią, spojrzałem na jej nogi i już wiedziałem dlaczego starowinka kuleje.


Od jej prawego buta odkleiła się w połowie podeszwa i w każdej chwili groziła odpadnięciem. Aby temu zapobiec babcia tak sprytnie stawiała stopę, że podeszwa trwała na posterunku, choć powinna odmówić posłuszeństwa co najmniej pół roku wcześniej.

Strój tej kobiety i jej wygląd wskazywał, że żyje ona w skrajnej biedzie.

Byłem zszokowany, nawiązałem rozmowę i dowiedziałem się, że babina jest emerytowaną nauczycielką, pobiera głodową emeryturę z której po zapłaceniu czynszu na mieszkanie, opłat za prąd i gaz, oraz zakupie leków, na życie pozostaje jej ...400 zł miesięcznie.


W akcie desperacji chciałem jej dać pieniądze na zakup butów, ale miałem przy sobie tylko 100 zł, których babcia nie przyjęła, twierdząc, że byłoby to dla niej upokarzające.


Dlaczego o tym przykrym dla mnie zdarzeniu piszę?


Dlatego, że pokazuje ono jak na dłoni nieludzki, wręcz bandycki system „demokracji” parlamentarnej w Polsce.

Miliony polskich emerytów żyje w skrajnej nędzy, niektórzy (jak napotkana babina) na pograniczu śmierci głodowej. Ich los nikogo nie obchodzi! W tym samym czasie przestępcze sitwy zwane rządem III Rp kradną na potęgę dziesiątki miliardów złotych pod pretekstem zwalczania „pandemii” której nie ma, zaś obecnie szabrują polski budżet metodą na „wspomaganie” Ukraińców, czyli żydowskich oligarchów okradających od lat społeczeństwo Ukrainy.


Okazuje się, że są ogromne pieniądze dla „uchodźców” z Ukrainy, zaś nie ma dla polskich emerytów, którzy w krwawym znoju zbudowali gospodarkę Polski Ludowej, na której do tej pory pasożytują niezliczone hordy urzędasów!


Co więcej ,zbrodniczy rząd III RP postanowił emerytów zgładzić w pierwszej kolejności metodą „na szczepienia”, aby ostatecznie rozwiązać problem niepotrzebnych już seniorów.


Nie potrafię tej sytuacji skomentować tak aby dać upust swojej wściekłości!


Anthony Ivanowitz

03.03.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org