Grafen w szczepionkach, czyli zbrodnia doskonała

Fakt odkrycia przez naukowców hiszpańskich tlenku grafenu w szczepionkach pokazuje wprost, że „wyszczepianie” ludzi takimi preparatami jest zbrodnią, gdyż producenci śmiercionek wprowadzili w błąd instytucje dopuszczające leki i szczepionki do stosowania, podając oficjalnie zupełnie inny skład preparatów, niż faktycznie wprowadzany na rynek! (odkrycie tlenku grafenu w szczepionkach przez naukowców hiszpańskich, opis tutaj: https://anthony.neon24.pl/post/162699,co-zawieraja-szczepionki )


To jest tak wielki skandal kryminalny, że ludzie za niego odpowiedzialni powinni powinni zostać natychmiast aresztowani, zaś szczepienia natychmiast przerwane. Jednak nic takiego się nie dzieje! Dlaczego?

Ponieważ trwa wojna oligarchii żydowskiej z resztą świata, w której podstawową bronią są właśnie szczepionki!


Są one bronią doskonałą, gdyż w połączeniem z nadajnikami telefonii komórkowej 5 G, można dowolnie w czasie uśmiercać ludzi którzy szczepionki przyjęli!


Otóż szczepionki grafenowe (98% składu szczepionek to tlenek grafenu) czynią z każdego zaszczepionego człowieka...radiową antenę odbiorczą! Tlenek grafenu jest ferromagnetyczny! Właściwości ferromagnetyczne grafenu bardzo dobrze przebadał w ramach swojej pracy doktorskiej mgr inż. Roman Strzelczyk (skrót jego pracy doktorskiej tutaj: https://www.ifmpan.poznan.pl/documents/rozprawy_doktorskie/R.Strzelczyk-streszczenie.pdf )

To dlatego ciała osób zaszczepionych przyciągają magnesy! W internecie pojawiło się miliony filmików pokazujących to zjawisko. Jednak nie każda osoba zaszczepiona staje się magnesem. Dlaczego? Zapewne zależy to od sposobu wprowadzenia „szczepionki” do przedramienia. W każdym indywidualnym przypadku osoba dokonująca „kuj-kuj” dokonuje to nieco inaczej: wbija igłę pod innym kątem, na różną nieco głębokość, trafia igłą w inny mięsień, itp. W efekcie wprowadzony do przedramienia płyn może się rozprowadzić po organizmie prawie, że natychmiast (i wówczas efekt magnetyczny nie wystąpi,) albo też będzie zalegał w miejscu wstrzyknięcia wiele godzin bądź dni i wtedy efekt magnetyczny wystąpi! Nie wykluczam też takiej możliwości, że część „szczepionek” nie zawiera grafenu, a więc i nie magnesuje osób zaszprycowanych, po to aby informacje o magnetycznej szczepionce propagandyści rządowi mogli interpretować jako „teorię spiskową”.


W jaki sposób tlenek grafenu zabija ludzi? W prosty! Ponieważ cząsteczki tlenku grafenu są ferromagnetyczne, więc jeśli zaszczepiony człowiek znajdzie się w polu elektromagnetycznym, to drobiny grafenu powędrują w to miejsce ludzkiego ciała gdzie to pole jest najsilniejsze! Tą właściwość grafenu wykorzystuje się w medycynie do „punkowego” wprowadzania leków. Kulka grafenu wewnątrz której jest lek, jest kierowana przez pole elektromagnetyczne go konkretnego organu ludzkiego, gdzie kulka „otwiera” się i uwalnia lek.

Przy której części ciał pole elektromagnetyczne jest jest najsilniejsze?


Przy głowie, gdyż każdy człowiek posiada telefon komórkowy, który podczas rozmowy trzyma przy uchu. Silne pole elektromagnetyczne przyciąga cząsteczki grafenu do naczyń krwionośnych w mózgu, tutaj cząsteczki grafenu tworzą grudki (gdyż wzajemnie przyciągają się), grudki tworzą zakrzep krwi i człowiek umiera, albo zostaje kaleką!


Jeśli w czasie rozmowy telefonicznej, decydenci zbrodni podniosą moc nadajników (

a mają taką techniczną możliwość podniesienia mocy nawet stu krotnie!) to pole elektromagnetyczne wokół głów osób zaszczepionych -używających właśnie telefonów - osiągnie bardzo wysoką wartość. Cały grafen krążący w organizmie powędruje do głowy, tworząc w naczyniach krwionośnych zatory i zakrzepy!


To jest broń doskonała! Ale z technicznego punktu widzenia łatwa do zneutralizowania!

Z organizmów zaszczepionych ludzi trzeba pilnie usunąć grafen. Ponieważ jest on ferromagnetyczny, więc zadanie wydaje się proste. Trzeba całą krew człowieka „przefiltrować” przez urządzenie wytwarzającę silne pole elektromagnetyczne! Krew przepływając na przykład przez rurkę otoczoną elektromagnesami, została by oczyszczona z grafenu, gdyż ten jako ferromagnetyczną „przykleił by się” do ścian rurki.

Pobrana krew do oczyszczenia z jednej tętnicy, po oczyszczeniu była by tłoczona do innej !


Ale jest i prostszy sposób. Trzeba pilnie powołać konsylium specjalistów złożone z lekarzy którzy leczą pijawkami. Takich lekarzy jest w Polsce kilkudziesięciu, mają oni nawet swoją organizację.

Medycy ci muszą określić miejsce ludzkiego ciał w które można (za pomocą pola elektromagnetycznego) „ściągnąć” krążący w układzie krwionośnym grafen w sposób bezpieczny. Czyli w takie miejsce (na przykład na pośladku) w którym skoncentrowana duża ilość grafenu nie spowoduje miejscowego zakrzepu żylnego. Powiedzmy, że miejsce takie zostanie na ludzkim ciele określone. Co dalej?

W to określone miejsce trzeba przyłożyć miniaturową końcówkę „sondy” (o średnicy kilku milimetrów) wytwarzającej pole elektromagnetyczne, którego moc można precyzyjnie regulować. Wokół końcówki sondy ze wszystkich stron przystawiamy pijawki w liczbie określonej przez lekarzy -hirudoterapii i bardzo powoli zwiększamy moc pola elektromagnetycznego.

Grafen krążący w układzie krwionośnym będzie wędrował do źródła pola elektromagnetycznego, zaś tam zostanie wessany przez pijawki razem z krwią! Ponieważ pijawki potrafią ssać krew nawet przez wiele godzin, więc teoretycznie będziemy dysponować dostateczną ilością czasu aby w sposób bezpieczny „odciągnąć” cały grafen z organizmu! Po tej operacji magnetyzm z człowieka przejdzie na pijawki, co będzie można zbadać.Zwracam się do Niezależnego, Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy i Naukowców:


 1. Trzeba pilnie zweryfikować informacje podane przez naukowców hiszpańskich, że głównym składnikiem „szczepionek” jest tlenek grafenu. Myślę, że takiemu zadani podała każde laboratorium politechniczne. Trzeba sprawdzić na obecność grafenu zarówno kilkanaście losowo wybranych szczepionek jak i krew osób które po zaszczepieniu stały się „magnetyczne”

 2. Jeśli okaże się, że faktycznie „szczepionki” zawierają grafen, trzeba pilnie opracować urządzenie do usuwania grafenu z krwi ludzi zaszczepionych, wykorzystując fakt, że grafen jest ferromagnetyczny. Sugeruję użycie do tego celu pijawek, gdyż metoda taka wydaje się być bezpieczna i szybka do opracowania

 3. Trzeba objąć kontrolą społeczną nadajniki telefoni komórkowej 5G, a najlepiej wyłączyć je do czasu ostatecznego wyjaśnienia mechanizmów działania magnetycznej śmiercionki!

  Czas nagli, zbrodniarze szczepionkowi rozpoczną zabijanie ludzi na jesieni, tłumacząc masowe zgony nowymi odmianami wirusów!

  Jeśli polscy lekarze i naukowcy potwierdzą odkrycia swoich kolegów z Hiszpanii, to powinni wystosować apel do osób zaszczepionych, o nie używanie telefonów komórkowych i nie noszenie ich przy sobie oraz o unikanie miejsc o dużym natężeniu pola elektromagnetycznego!

  Trzeba też zweryfikować informacje płynącą od wielu lekarzy, że 100% osób zaszczepionych ma podwyższoną (i rosnącą z każdym dniem) krzepliwość krwi. Osoby takie powinny być leczone jak przy zakrzepicy. Najbezpieczniejsza jest kuracja pijawkami stosowana do leczenia zakrzepic rutynowo w szpitalach w wielu państwach!! (w Polsce leczą pijawkami dwa szpitale).

 4. (Rząd Wielkiej Brytanii wiedząc o spodziewanych, masowych skutkach zatrucia ludzi grafenem, zamówił w firmach farmaceutycznych środki przeciw zakrzepowe na kwotę ponad 3 mld. Funtów!

  Kontrakty mają być realizowane od 1 listopada 2021r. Do 31. marca 2024r. Wielkość zamówienia na środki przeciwdziałające zakrzepicy to ponad 30mln dawek za kwotę ponad 3mld funtów.

  (szczegóły kontraltu tutaj: https://www.contractsfinder.service.gov.uk/notice/bbec3a9a-168a-46c5-a71d-990c2a8a8212?origin=SearchResults&p=1


Czas działa na naszą niekorzyść, jeśli uczciwi polscy lekarze i naukowcy nie przystąpią do działania, większość Polaków zginie być może już tej jesieni!!


Anthony Ivanowitz

24.07.2021r.

Www.pospoliteruszenie.orgPs.


Tlenek grafenu powoduje bezpłodność – rozpoczyna się hiszpańska Norymberga
Dr Luis Marcelo Martínez: „Białko kolczaste to nic innego jak grafen"

W ostatni programie "Piątej Kolumny", stwierdzono, że tlenek grafenu zmienia jakość nasienia i powoduje bezpłodność, a wszystko to poparte badaniami naukowymi. Media systemowe już ostrzegają nas, że Sars-Cov-2 wpływa na plemniki, ale wiemy, że Sars-Cov-2 to nic innego jak działanie tlenku grafenu w organizmie.
Norymberga Hiszpańska: Pozwy wszczęte za zatrucie ludności tlenkiem grafenu
"Piąta Kolumna" wszczęła już pozwy przeciwko różnym radom ds. zdrowia i rodziny w naszym kraju o zatrucie ludności tlenkiem grafenu w szczepionkach. Zbrodnie przeciwko ludzkości. Mamy już informacje na temat szczepionek i na podstawie tego, co zostało odkryte, Piąta Kolumna wysuwa żądania zaprzestania szczepień.

Inicjujemy ŻĄDANIA wobec różnych ministerstw zdrowia i rodziny naszego kraju o ZATRUCIE LUDNOŚCI TLENKIEM GRAFENU poprzez;
-Maski
-Test PCR i test antygenowy
-Hydrożele z NANOCZĄSTECZKAMI GRAFENU
-2019 i kolejne szczepionka przeciw grypie z tlenkiem grafenu
-Szczepionki COVID19 z TLENKIEM GRAFENU
-szczepionki donosowe z tlenkiem GRAFENU

Tlenek GRAFENU jest silną toksyną, która generuje:
Zjawisko zakrzepowe
Tężenie krwi
Zespół pozapalny
Pęknięcie równowagi oksydacyjnej i burza cytokin
Obustronne zapalenie płuc z powodu równomiernego rozprzestrzeniania się w wyrostku zębodołowym płuc
Zapalenie błony śluzowej oraz utrata smaku i zapachu
Metaliczny smak
Neurodegeneracja
ZDECYDOWANIE, tlenek GRAPHENU generuje chorobę COVID-19
Z tego powodu nigdy nie przeprowadziliśmy sekwencjonowania i wyizolowania rzekomego koronawirusa SARSCOV2
tlenek GRAPHENU wykładniczo zwiększa jego toksyczność i zaburza równowagę REDOX w ciągu kilku godzin, gdy jest wzbudzany elektromagnetycznie przez pola zewnętrzne
całość: https://gloria.tv/post/CNtxp12mRuhN4kgJ2q1ax37kV