Szczepionka na gołoledź
Międzynarodowy sukces polskich naukowców

Media donoszą o sensacyjnym odkryciu polskich naukowców. Profesor Fisiak i doktor Grzesiowski opracowali szczepionkę na ...gołoledź.

Szczepionka jest w 100% bezpieczna i skuteczna. Jej 100% skuteczność polega na tym, że jeśli osoba zaszczepiona idąc oblodzonym w skutek gołoledzi chodnikiem  upadnie, to unika jakiejkolwiek kontuzji. Osobnik zaszczepiony szczepionką na gołoledź, jak gdyby nigdy nic  podnosi się z oblodzonego chodnika, otrzepuje się i idzie sobie dalej, wesoło pogwizdując.

Szczepionka został przetestowana na grupie 1200 ochotników, grupę kontrolną stanowili inni ochotnicy w tej samej liczbie, którym wstrzyknięto placebo.


Wyniki badań wprowadziły środowisko światowych naukowców w osłupienie. 100 % osób zaszczepionych na gołoledź, ani razu nie przewróciła się na chodnikach oblodzonych w skutek gołoledzi, zaś w grupie kontrolnej "pierdyknęli" na oblodzony chodnik prawie wszyscy ochotnicy, a dokładnie 1199 osób niezaszczepionych miało przyjemność zapoznać się ze strukturą chodnika a przy okazji połamać się i potłuc. 

Jak działa szczepionka na gołoledź?


Otóż 30 minut po zaszczepieniu ochotnicy w liczbie 1200 sztuk, nagle i niespodziewanie co do jednego  ...poumierali, a co za tym idzie ze zrozumiałego powodu nie udali się na oblodzone w skutek gołoledzi chodniki, dzięki czemu żaden z ich nie doznał na oblodzonym chodniki żadnej kontuzji, co świadczy o 100% skuteczności szczepionki i 100% bezpieczeństwie.
Żaden z zaszczepionych ochotników nie zgłosił się osobiście do profesora Fisiaka z pretensjami, więc polski świat naukowy uznał, że zgony nagle i niespodziewane nie miały żadnego związki ze szczepieniami i były skutkiem koincydencji.


Profesor Fisiak i doktor Grzesiowski zachęceni opisanym sukcesem już pracują nad następnymi szczepionkami: na goryli katar, baranią rzeżączkę, chiński koklusz, pingwinią sepsę i biegunkę hipopotama. 
Polscy naukowcy spodziewają się jeszcze lepszych efektów po nowych szczepionkach, niż po szczepionce na gołoledź. Będą one w 120 % bezpieczne i w 120 skuteczne. Na razie  nie wiadomo jak taką skuteczność i bezpieczeństwo interpretować. Zapewne w skutek koincydencji nagle i niespodziewanie umrą nie tylko szczepieni ale i nieszczepieni jeśli zbyt blisko zbliżą się do punktów szczepionkowych.

Niewiarygodny sukces panów Fisiaka i Grzesiowskiego został zauważony przez prezydenta Dudę, który ma ich ułaskawić i to jeszcze przed  skazaniem, żeby nie było jak z Kamińskim i Wąsikiem!


Premier Tusk zainteresował się osobiście  szczepionką na gołoledź, gdyż  może się ona stać się źródłem dużych oszczędności budżetowych. Osoby zaszczepione na gołoledź generują niewielkie koszty, trzeba ich tylko policzyć (z powodu zaleceń Głównego Urzędu Statystycznego) i po katolicku pochować, co już sfinansują  rodziny.

Osoby niezaszczepione, w czasie gołoledzi będą objęte kwarantanną  i zakazem opuszczania domów, aby ograniczyć koszty ich leczenia spowodowane kontuzjami odniesionymi podczas upadków!
Nowa minister zdrowia obmyśla  mechanizmy które zmuszą osoby  unikające szczepień  na gołoledź, do poddania się szprycy. Rozważany jest wariant  rozdawania elektrycznych hulajnóg  dla kandydatów do szprycowania, aby mogli oni bezpiecznie i szybko udać się do  punktów utylizacji. Po  szczepieniu hulajnogi  zostaną przekazane następnym  kandydatom na nieboszczyków.

Po zakończeniu akcji (przygotowano 120 milionów szczepionek, więc trochę to potrwa!) hulajnogi zostaną wystawione na licytacje, co w zamyśle ministerstwa zdrowia powinno pokryć koszty  szczepień na gołoledź!
 

Międzynarodowy sukces   POLSKICH NAUKOWCÓW, został doceniony nawet w Rosji a konkretnie w rosyjskim świecie kabaretu. Wykorzystali oni polską piosenkę "kolorowe jarmarki", by poprzez nią sławić wielkość Fisiaka i Grzesiowskiego, jako wybitnych wakcynologów o których świat nie zapomni!!
Piosenka sławiąca polskich naukowców tutaj: https://www.facebook.com/watch/?v=1751663178346619   

Anthony Ivanowitz
24.01.2024.
www.pospoliteruszenie.org