Głosujcie na nasa my was po wyborach wdepczemy w ziemię! Mamy to już przetrenowane w czasie "pandemii"!Polacy mają bardzo ciekawą alternatywę wyborczą: mogą głosować na PIS, ktory odpowieda za wymordowanie ponad 250 tysięcy ludzi w czasie tak zwanej pandemii,  oraz za monstrualne złodziejstwo dokonane pod płaszczykiem walki z kowidem,  albo na tak zwaną opozycję  która przez cały okres "pandemii" krytykowała PIS za zbyt łagodny zamordyzm kowidowy!


Są jeszcze tak zwane partie koncesjonowanej opozycji, tak jak były one we wszystkich poprzednich wyborach, o nich zamilczę pamiętając o wyczynach ich poprzedników!
Mając taki "wybór"  duża część otumanionych rodaków skacze sobie do gardeł  w ramach tak zwanej walki przedwyborczej, próbując ustalić czyj syfilis jest lepszy!

Poniżej fragment artykułu Bacy, ktory jako jeden z nielicznych blogerow trafnie rozpoznał co w "polskiej trawie piszczy"!

"...1. Rudy folksdojcz oraz Karaluch niezdrowo się napinają strasząc Polaków sobą nawzajem, a tymczasem na Słowacji już jest po wyborach. Ściek oczywiście milczy, ponieważ wygrała, zdobywając ponad 99 % głosów partia przeciwna wspieraniu banderowskiej Ukrainy. Wiatr dziejowy siem tak właśnie na naszych oczkach zmienia. Lider zwycięskiej partii Robert Fico reprezentuje gigantycznie przytłaczającą większość obywateli, która jest po prostu normalna – prorosyjska. Gratulacje płyną zewsząd ale najpierw nadpłynęły z Węgier. Z Kaczego Szańca popłynęła jedynie nowa fala spienionej śliny.
Ale tak czy siak Polacy pamiętają, że kaczystowsko probanderowski reżim nie tylko wymordował ćwieć miliona Polaków odmawiając im opieki medycznej w czasie żydowskiej srandemii (samemu przez ten czas kradnąc nasz majątek na potęgę), ale zaraz potem jak Prezydent Putin zakończył ten covidowy obłęd, dał Ukraińskim tchórzom więcej przywilejów niż rdzennym Polakom. Zwolnienia z podatków, zasiłki chuj wie za co, prawo do emerytury po jednym dniu pracy, bezpłatną służbę zdrowia, darmowe bilety na jebane PKP, kupę mieszkań no i podarował jeszcze banderowcom gigantyczną stertę polskiej broni, która była własnością Polaków a nie pisowskich złodziejów. Z tą bronią to my nie wygralibyśmy oczywiście z Rosją ale zawsze mogliśmy ho ho najechać Luxemburg albo Monaco. I shołdować skurwysynów. I chociaż to niewiarygodne to jednak pisowskie kurwy od Karalucha, obdarowały ukronazistów jeszcze bardziej niż niemieckich hitlerowców peowskie kurwy z frakcji Rudego Folksdojcza. Za czapkę śliwek i kilka działek dla Morawieckiego żony zniszczyli żałosne resztki obronności Polski...." (całość tutaj: Szybkie Wieści… 141 | bacologia (wordpress.com).

Święto "demokracji" !

Anthony Ivanowitz
02.10.2023r.
www.pospoliteruszenie. org