Kto rozpowszechnia fakenewsy
Naukowiec z Gdańska niejaki

Dr Łukasz Rąbalski z Uniwersytetu Gdańskiego chwali się, że jako pierwszy w Polsce uzyskał pełną sekwencję genetyczną SARS-CoV-2.


Tutaj link do tej strony: https://www.termedia.pl/koronawirus/Polski-naukowiec-uzyskal-pelna-sekwencje-genetyczna-SARS-CoV-2,37609.html

Zajmijmy się „odkryciem” tego naukowca.

Co on odkrył?

W pobranym z jamy ustnej albo nosa materiale genetycznym do badań, „pływa” niezliczona ilość różnych „tworów” biologicznych: bakterii, wirusów, grzybów , pleśni, itp. Jak sprawdzić który z miliardów pływających w „zupie” biologicznej „tworów” powoduje chorobę? I skąd pewność, że to wirus?


Przypomnę, że żadnemu z polskich wirusologów nigdy nie udało się wyizolować dotąd żadnego wirusa, spełniając przy tym cztery postulaty Kocha.

Postulaty Kocha służą do ostatecznej weryfikacji, czy to „coś” co odkrył jakiś naukowiec w zupie biologicznej, faktycznie jest czynnikiem wywołującym chorobę! Treść 4 postulatów Kocha:Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.
Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.
Postulat 3 – Drobnoustrój, wyizolowany od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.
Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyizolować w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu[1].


Podobno takich „kozaków” jak naukowiec z Gdańska którzy dokonali wyizolowania wirusa kovid-19, jest na świecie ponad 500 osób, ale żaden z nich nie udowodnił swojego odkrycia przeprowadzając dowód w postaci spełnienia 4 postulatów Kocha.


Ponieważ nikt na świecie takiego dowodu nie przeprowadził, więc należy te rewelacje uznać za fikcję literacką!Z badań naukowców amerykańskich wynika, że choroba kovid 19, to pospolita grypa typu A albo B. Kowid to nowa nazwa grypy sezonowej!


Naukowcy ci pobrali materiał genetyczny od 1500 osób chorych na „covid-19”, zbadali testami PCR które wykazały wynik dodatni. Następnie przesłali próbki do 7 uniwersytetów medycznych w USA, gdzie zbadano próbki na obecność wirusów grypy. W każdej próbce znaleziono wirusy z grupy A albo B.
Nie znaleziono natomiast koronawirusa covid-19, gdyż taki koronawirus po prostu ...nie istnieje! Nie można go odnaleźć, bo nie wiadomo czego szukać, gdyż nie został wyizolowany i zweryfikowany za pomocą 4 postulatów Kocha!

Żadne laboratorium na świecie nie wyizolowało takiego wirusa , gdyż jest on li tylko wymysłem oszustów medyczno – medialnych!!! (więcej na ten temat tutaj: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/161306,amerykanskie-laboratoria-nie-moga-znalezc-covid-19 )

Nie przeszkadza to oszustom wszelkiej maści bajdurzyć o wirusie którego nie ma!


Anthony Ivanowitz

24.11.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org