Emerytura, właściwa definicja


Emerytura jest to niewielka suma pieniędzy przenoszona z ZUS do apteki za pomocą emeryta.

Powyższa definicja nie do końca wyjaśnia  obieg pieniędzy emerytów.

Otóż pieniądze przynoszone przez emerytów do aptek, te ostatnie przelewają na konta bankowe koncernów farmaceutycznych które im leki dostarczają, zaś te wypłacają je swoim akcjonariuszom. Tym sprytnym sposobem ZUS futruje pieniędzmi różne Pfajzery i ich koszernych prezesów,  wykorzystując jako kurierów kasy polskich emerytów.
Przez dziesiątki lat istnienia przedstawionego mechanizmu, globalna mafia farmaceutyczna połapała się w końcu, że użycie emerytów jako kurierów przenoszących pieniądze z ZUS na ich konta, jest źródłem dużego marnotrawstwa pieniędzy, gdyż za pośrednictwo trzeba emerytom płacić, co prawda niewiele, ale i tej  kasy szkoda.
Pojawił się więc pomysł aby wyeliminować emerytów z systemu i przekazywać kasę na konta firm farmaceutycznych bezpośrednio z budżetu państwa (którego ZUS jest częścią).
Teraz więc emeryt aby kupić sobie lekarstwo (na początek zaczęto od szczepionek)  nie musi już iść do apteki, tylko „apteka przychodzi do niego” z ofertą bezpłatnych szczepień zapewniających nieśmiertelność.
Tylko głupi by z takiej oferty nie skorzystał, więc większość polskich emerytów skorzystała z zabójczym dla siebie efektem, zaś ZUS w ramach rozliczeń z emerytami wypłaca rodzinom zasiłki pogrzebowe, zmniejszając  ich wysokość do kwoty akceptowalnej przez koncerny.
Ci z emerytów którzy przeżyli próbę pozbycia się ich za pomocą szczepionek, jeszcze w drodze wyjątku spełnia funkcje kurierów kasy od ZUS do Pfajzerów, ale traktowane jest to jako etap krótki i przejściowy!
Docelowy model ma polegać na tym, aby żaden Polak nie dożył wieku emerytalnego, co już jest z powodzeniem wdrażane w życie przez państwową służbę zdrowia, która też jest przewidziana do depopulacji, tylko o tym jeszcze nie wie.
Pozbycie się emerytów z państwa polskiego bardzo usprawni przekazywanie pieniędzy z budżetu na kona firm farmaceutycznych, gdyż oznaczać będzie wyeliminowanie z systemu zbędnych pośredników!
Póki co polscy emeryci w większości nie połapali się jeszcze w zawiłościach systemu emerytalnego i jak wskazują badania zamierzają oni w najbliższych wyborach głosować na tych, którzy system reformują w taki sposób aby się ich pozbyć raz na zawsze!!

Anthony Ivanowitz

05.03.2023r.

Www.pospoliteruszenie.org