Do zaszprycowanych- ratujcie swoje dzieci
Ratunku od szprycy żadnego nie ma!Wszystkie zwierzęta, na których to testowano padły najdalej po pół roku. A dwa lata u zaszczepionych ludzi to według byłego prezesa który nad tym pracował – naprawdę optymistyczny scenariusz.

 

Co pozostało ludziom zaszczepionym? Ratować własne dzieci o ile je jeszcze nie zaszprycowali.

Poniżej  artykuł uzasadniający tą tezę! (autor bloger Baca)

 

Właśnie się ukazał u Jima Stone kolejny dowód na syf wstrzykiwany ludziom. Syf, który powoduje natychmiast ciężkie obrażenia krwi oraz jej naturalny proces gojenia. Koagulację, czyli krzepnięcie. To bardzo zła wiadomość dla tych, którzy przyjęli preparat.
Dla tych, którzy preparatu nie przyjęli jest w nagrodę za ich spokój i cierpliwość dobra wiadomość. Taka, że do 30 minut od zabójczej szprycy istnieje możliwość usunięcia z ciała tego syfu.
Proszę uważnie obejrzeć film instruktażowy i na wszelki wypadek sobie go gdzieś zachować.

Na zakończenie gorący apel do Szybkich i Wściekłych – tak zwanych szczepanów. Jeśli zbyt pochopnie pozwoliliście sobie wstrzyknąć toksynę, macie święte prawo być wkurwieni. Ba, to jest wręcz wasz ludzki obowiązek.
Wasze zmodyfikowane DNA w każdej części ciała obecnie kaleczy wyprodukowanym przez szczepionkę białkiem kolczastym naczynia krwionośne. I w każdym organie waszego ciała trwa obecnie taka sama obrona organizmu przed skaleczeniami – koagulacja, krzepnięcie, strupy. To co przez miliony lat było ochroną przed wykrwawieniem, żmijowe plemię zamieniło w broń biologiczną wymuszając proces krzepnięcia wewnątrz organizmu we wszystkich organach na raz.

To wszystko co potem krąży w waszych żyłach, zapycha od razu te najcieńsze naczynia włosowate i czeka na pierwszy lepszy większy wysiłek, aby utworzyć prawdziwy problem: zawał, zator, zakrzep niemożliwy do rozpuszczenia, usunięcia lub przetknięcia. I kiedy to nastąpi – światełko wam zgaśnie. To raczej pewne, bo są już miliony martwych dowodów.
Jednakże to nie tak zwani „antyszczepionkowcy” was tak wrednie załatwili. To nie my.

My, kochane szczepany, my zrobiliśmy co w naszej mocy aby was ostrzec. Wasz wyłączny problem, że nie chcieliście nawet wysłuchać.
Ale posłuchajcie chociaż tego: skoro wy – szczepany, obecnie panicznie boicie się niezaszczepionych to znaczy to tylko jedno: że wasza szczepionka w ogóle kurwa nie działa i że zostaliście perfidnie oszukani!
Ta szczepionka „zabezpieczyła” was przed nieistniejacą chorobą a wystawiła na śmierć w konfrontacji z każdą inną – prawdziwą. Ona bowiem zdewastowała wasz naturalny system odporności i to tak mocno, że jesienią lub wiosną pyłek z kwiatka was zabije. Albo prawdziwy wirus zwykłej grypy. I zamiast sobie kichnąć ze dwa razy i usłyszeć „na zdrowie”, najprawdopodobniej wyciągniecie i tak sztywne od zakrzepów nogi.


Wirusa covida19 nie ma. Brak dowodów na jego istnienie. To tylko grypa. Szczepionek na wirusa covida, ni ma. To tylko trutka na karaluchy. Wariantów covida19 żadnych nie ma. To tylko skutki uboczne szczepień.
Takie są fakty. A teraz usiądźcie i się nad sobą poważnie zastanówcie. Macie święte prawo do zemsty – to jest naturalne i oczywiste – i macie też kilka, kilkanaście tygodni na sprawienie aby wasze życie nie poszło zupełnie na marne.

Setki, tysiące, dziesiątki tysięcy wszystkich waszych przodków dały długą linię waszego Rodu. Zróbcie więc co w waszej mocy aby na was wasz Ród się nie zakończył z powodu jednej durnej decyzji. Chrońcie swoje dzieci przed tym ludobójstwem, pozałatwiajcie ziemskie sprawy póki jeszcze możecie, i weźcie kurwa wreszcie odwet na waszych mordercach!

Ratunku bowiem od tej szprycy żadnego nie ma!Wszystkie zwierzęta, na których to testowano padły najdalej po pół roku. A dwa lata u zaszczepionych ludzi to według byłego prezesa który nad tym pracował – naprawdę optymistyczny scenariusz. Zróbcie zatem w końcu coś sensownego, zamiast zginąć całkiem bezwartościowo jak skończone cipy.

Zadbajcie jednak najpierw o swoje dzieci. Jeśli ich nie zabezpieczycie natychmiast, ta ludobójcza banda je sprzeda pedofilom lub pokroi na organy. Najlepiej już dziś oddajcie je, hmm, to dobre określenie… czystej krwi Słowianom – inaczej przepadną jak tylko wy znikniecie.

Całość tutaj: https://bacologia.wordpress.com/2021/09/23/szczepionkowe-ludobojstwo-dowody-cz-iii/#more-1098