Człowiek człowiekowi wilkiemIle trzeba zapłacić aby skorumpować całą grupę zawodową w państwie i uczynić z niej zgraję zdziczałych złoczyńców i zbrodniarzy?

Po ogłoszeniu raportu NIK dotyczącego gospodarki finansowej państwa w czasie tak zwanej pandemii, już to wiemy: całej grupie zawodowej medyków w Polsce trzeba było zapłacić 7 mld zł. Za taką kwotę ludzie ci prawie w całości się skurwili i doprowadzili do 250 tysięcy nadmiarowych zgonów, czyli mówiąc wprost wymordowali taką liczbę Polaków, na zlecenie "polityków" którzy ich  hojnie za to opłacili!

Znany mi lekarz który w szczycie tak zwanej pandemii rozchorował się, leżąc w łóżku wezwał całą rodzinę i przykazał jej, że jeśli nawet straci przytomność to nie wolno wzywać pogotowia ani zawieść go do szpitala, gdyż jeśli tam trafi to żywy do domu nie wróci! Wiedział co mówi, gdyż pracował w szpitalu.

Dyspozycja tego lekarza pokazuje jakie on miał mniemanie o swoich kolegach: był przekonany, że w szpitalu zostanie zamordowany podobnie jak każdy pacjent " z ulicy", choć był przecież częścią ich bandy!
W Polsce jest ok 150 tysięcy medyków, statystycznie każdy z nich został skaperowany do "mokrej roboty" za kwotę ok. 46 tysięcy złotych.
Za taką kwotę ludzi ci upodlili samych siebie i swoich pacjentów, a część z nich brutalnie zamordowali używając do tego celu nie pavulonu jak ich koledzy z łódzkiego pogotowia  kilkanaście lat wcześniej, lecz repiratorów. 

Rzecznik Praw Obywatelskich, profesor Wiącek, zaalarmowany statystyką zgonów pod repiratorami, wystosował list do ministra śmierci i choroby, oraz szefa NFZ z zapytaniem dlaczego używa się do leczenia kowida repiratorów, skoro "terapia" taka daje 95% śmiertelność?! 
Odpowiedzią było głuche milczenie!
Pamiętam doniesienie mediów z okresu pandemii, o pacjentach którzy wyskakiwali oknem z pomieszczeń "respiratorowych", aby nie dać się zamordować  katom w białych kitlach. Zbrodniarzom tym włos z głowy nie spadł i nie spadnie, gdyż cały aparat tak zwanego wymiaru sprawiedliwości znalazł się pod kontrolą satanistycznej kliki rezydującej w USA!

Czy jakaś inna grupa zawodowa (na przykład policjantów) która wzorem medyków dała by się wynająć do "mokrej" roboty gdyby jej zapłacić kilka miliardów złotych i zapewnić bezkarność w łamaniu prawa, jak to zapewniono medykom ustawą sejmową "Dobrego Samarytanina"??

Obawiam się, że zdecydowana większość policjantów "weszła by w buty" zdecydowanej większości medyków i gdyby na przykład płacili policjantom za każdego zastrzelonego na ulicy przypadkowego przechodnia, to oni by strzelali!

Człowieku, Polaku! Po  tragicznych doświadczeniach pandemii covid-19 już wiesz, że człowiek człowiekowi wilkiem i tylko kasa decyduje o tym w jakiej grupie ludzi się znajdziesz! Tych co dla pieniędzy mordują innych jeśli by ci za to zapłacili, czy też w grupie mordowanych którym nikt za nic nie zapłacił!!
Sprawiedliwych wśród narodów świata jest garstka, nie licząca się w ludzkiej przerażającej dżungli gdzie władzę sprawują sataniści! 

Anthony Ivanowitz
14.09.2023r.
www.pospoliteruszenie.org