Cywilizacja śmierciCzyli samo depopulacja białych Francuzów!Połączone izby parlamentu Francji zebrały się 4 marca na specjalnym Kongresie w Pałacu w Wersalu, aby dopełnić formalności z wpisaniem zabijania dzieci nienarodzonych do konstytucji Republiki. Głosowanie było formalnością, bo wcześniej za takim rozwiązaniem opowiedziały się parlament i Senat. Przeciw było tylko 72 deputowanych i senatorów.

Prezydent Macron, który zalicza zabijanie nienarodzonych do katalogu „praw podstawowych” obiecywał, że będzie to promował na poziomie całej UE. (więcej tutaj: https://nczas.info/2024/03/05/pierwszy-na-swiecie-kraj-z-zapisanym-w-konstytucji-zabijaniem-dzieci-nienarodzonych/  

Radości białych mieszkańców Francji z powodu rozszerzenia "praw podstawowych" do zabijania dzieci nienarodzonych, nie podzielają kolorowi mieszkańcy tego państwa. Ta zacofana część francuskiej populacji rozmnaża się na potęgę i bliski jest czas, gdy Murzyni, Arabii i Azjaci nie korzystając z praw "podstawowych" zdominują Francję, a może nawet rozszerzą "prawa podstawowe" na dorosłych francuzików i wyrżną ich w pień.

Jeśli do tego dodamy "wyszczepienie" Francuzów na kowida prawie "pod korek", to może się okazać, że "prawa podstawowe" nie będą potrzebne, bo w krótkiej perspektywie nie będzie  kogo skrobać! Nowoczesne społeczeństwo białych Francuzów "pójdzie w piach" z powodu dobrodziejstw szczepionek, albo z powodu eksportu "praw podstawowych" na Ukrainę, zgodnie z zapowiedzią  małego napoleonka Makrona, który chce rozszerzyć prawa podstawowe na żołnierzy francuskich, których wybiją na Ukrainie Rosjanie!.

Pogróżki Macrona, że będzie promował "..prawa podstawowe na poziomie całej Unii" powinny ucieszyć  polskojęzycznych entuzjastów  "praw podstawowych" . Ale również w naszym kraju mordowanie dzieci nienarodzonych może okazać się zbędne, gdyż "szczepienia" na kowid pozbawiły płodności miliony kobiet i mężczyzn, a wielu z nich po prostu pozabijały i pokaleczyły!

Cywilizacja śmierci  rozwija się prężnie, ku uciesze  durni płci obojga, którzy niebawem padną jej ofiarą !

Anthony Ivanowitz
05.03.2024r.
www.pospoliteruszenie.org