Cud

"..
– Na szczęście stan zdrowia Marty poprawia się. Z dnia na dzień jest lepiej. Jej serce pracuje już samodzielnie. Lekarz mówi o cudzie – powiedział Eurosportowi najlepszy polski skoczek narciarski sezonu Dawid Kubacki.."
Lekarz mówiąc o cudzie nie sprecyzował na czym ten cud polega, więc wytłumaczę za niego.
Młoda, wysportowana kobieta, zdrowa, która uprawiała szermierką, nagle i niespodziewanie trafia do szpitala w stanie ciężkim z powodu jakiegoś incydentu kardiologicznego.
Cóż to takiego się stało? 
Nic szczególnego! Z całego świata płynie lawina podobnych informacji! Młodzi, zdrowi i wysportowani ludzie nagle umierają, albo i trafiają do szpitali głównie z powodu chorób serca. Tak się składa, że byli oni wszyscy wyszczepieni i nikt o zdrowych zmysłach nie zaprzecza, że właśnie szpryce były powodem nagłych zgonów czy nagłych chorób.
Pan Kubacki został wzorcowo wyszczepiony, (podobnie jak i jego koledzy z kadry), jego małżonka zapewne także, gdyż taka obowiązuje reguła wśród młodych, wykształconych z dużych miast.
Pani Kubackiej trafił się tak zwany NOP, czego nikt z medyków, mediów i rodzin nie chce zauważyć.  Wszyscy idą w zaparte, udają idiotów (albo takimi są), nie dostrzegając słonia w składzie porcelany i bałwanią się w najlepsze, co fatalnie wróży zdrowiu Pani Kubackiej jak i jej męża.
Dzisiaj już wiemy, że osoby wyszczepione powinny jak ognia unikać większego wysiłku fizycznego, gdyż prowokuje on poszczepienny zgon lub NOP. Ta prawidłowość jest już udowodniona na niezliczonej liczbie podobnych przypadków jak pani Kubacka.
Ludzie wyszczepieni jeśli nie chcą prowokować losu, powinni zapomnieć o wyczynowym uprawianiu jakiegokolwiek sportu sportu, jeśli chcą żyć muszą prowadzić życie schorowanego emeryta.
Jednak w otoczeniu wyszczepionych skoczków narciarskich i ich rodzin nie znajdzie się ani jeden sprawiedliwy lekarz, jakiś naukowiec, czy jakiś inny uznawany przez nich autorytet,  który ostrzeże tych oszukanych, naiwnych ludzi o grożącym im  śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Całe ich patologiczne otoczenie będzie ich okłamywać i taić prawdę, gdyż mamy tu do czynienia z ludźmi którzy za 5 złotych dali by się wyruchać psu!
Zaś oni sami nie są w stanie poprawnie ocenić tego co się wokół nich dzieje, gdyż przekracza to ich zdolności intelektualne!

Anthony Ivanowitz
02.04.2023r.
www.pospoliteruszenie.org