Coivd-19 czyżby ingerencja kosmitów?Łatwość z jaką jakieś tajemnicze siły wtrąciły cały świat w szaleństwo covid-19, jest dla mnie niewytłumaczalna na gruncie racjonalizmu.

To wszystko nie miało prawa się wydarzyć!

Jakim to sposobem garstka degeneratów rzuciła na kolana całą ludzkość? Jakim to sposobem garstka degeneratów wymusiła na rządach krajowych na całym świecie ślepe i bezwarunkowe posłuszeństwo?

Jadąc rowerem leśnym duktem mijam rowerzystę „okutanego” w maskę przesłoniętą dodatkowo przyłbicą. W promieniu wielu kilometrów nie ma ludzi a więc i potencjalnych źródeł „zakażenia” a ten bęcwał dusi sam siebie szmatą która utrudnia mu oddychanie!

Mijam rodzinę czteroosobową: dorośli i dwoje dzieci, wszyscy „okutani” w maski – w lesie! Na moją uwagę zwróconą ojcu, że szkodzi zdrowiu dzieci, ten odburknął: nie pana sprawa, jestem chirurgiem i wiem co robię! Nigdy bym nie uwierzył, że ten człowiek jest lekarzem, gdyby nie to, że znam go z widzenia i wiem kto zacz! On faktycznie jest lekarzem!

Miliardy ludzi na całym świecie zachowuje się identycznie jak obywatele których spotkałem w lesie! Jak to wytłumaczyć? Kto i dlaczego wyłączył im mózgi? I w jaki sposób? Cała ludzkość sprawia wrażenie jakby została zahipnotyzowana, zaś narzędziem hipnozy okazały się ekrany telewizyjne!

Kto jest sprawcą tego niewiarygodnego szaleństwa i zbiorowej hipnozy? Doświadczenie życiowe podpowiada mi, że wśród ludzi nie ma takich gigantów, którzy by mieli moc rzucenia na kolana całej ludzkość!

Jeśli ludzkość została rzucona na kolana nie przez ludzi, to przez kogo?


Oglądam regularnie (na telewizyjnym kanale „Focus”) filmy pod wspólnym tytułem „Starożytni Kosmici”). Autorzy filmu starają się przekonać widzów, że ludzie jako gatunek mają kosmiczne pochodzenie i, że kosmici bezustannie monitorują przebieg życia na ziemi. Stale pojawiające się relacje ludzi którzy widzieli UFO, mają być tego potwierdzeniem. W ostatnim filmie z tej serii autorzy przekonują widzów, że być może bazą kosmitów jest...księżyc. Wiele faktów wskazuje na to, że księżyc jest...pusty w środku, że jest to statek kosmiczny ustylizowany na ciało niebieskie.

Odrzućmy na moment sugestię, że zwariowałem i wierzę w bajeczki.

Załóżmy, że jakaś kosmiczna cywilizacja której dziełem jest człowiek, monitoruje życie na ziemi. I ci kosmici dochodzą do wniosku, że sprawy na ziemi idą w złym kierunku: wszelkiego rodzaju ekspansja ludzi zagraża całej planecie. Kosmici postanawiają dokonać korekty, ale nie poprzez wojny jak to czynili wcześnie,( gdyż ta mogłaby zniszczyć całą planetę przez atomowe piekło) ale poprzez telewizyjną hipnozę.

Zahipnotyzowani ludzie mają wymordować się wzajemnie za pomocą trucizny którą będą sobie dobrowolnie wpuszczać do żył! Tym sposobem ilość ludzi zostanie zredukowana do ilości nie zagrażającej istnieniu planety Ziemia, a jednocześnie ryzyko zniszczenia Ziemi w wyniku wojny atomowej zostanie wyeliminowane!

Schizofreniczna wizja którą przedstawiłem powyżej jest moją rozpaczliwą próbą racjonalizacji zjawiska o nazwie covid-19, które nie daje się wyjaśnić w żaden rozsądny sposób!

Czytelników którzy zaproponują mi bym stuknął się dużym młotem w łeb i nie opowiadał bzdur, poproszę aby przed udzieleniem mi tej zbawiennej rady, spróbowali wyjaśnić fenomen zbiorowej hipnozy i zbiorowego wyłączenia mózgów miliardom ludzi na całym świecie, poprzez „wdrukowanie” im przekazu o śmiertelnej chorobie, której nie ma!


Anthony Ivanowitz

29.10.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org